Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Nine Inch Nails - Ghosts I-V

Trent Reznor ogłosił datę premiery nowego albumu zespołu Nine Inch Nails, który w tym roku obchodzi 20-lecie swojego istnienienia. Płyta pod tytułem "Ghosts I-V" ukaże się 7 kwietnia i będzie dostępna jedynie na oficjalnej stronie formacji. Jak dotąd na witrynie w zakładce poświęconej nowemu krążkowi ściągnąć można 9 z 36 zupełnie nowych instrumentalnych kompozycji, które trafią na premierowe wydawnictwo.
Utwory w formacie MP3 pobrać można za darmo, podobnie jak 40-stronicową książeczkę do płyty (dostępną w formacie PDF) oraz tapety. Posiadaczem całego albumu staną się Ci, którzy wpłacą na konto zespołu jedyne 5 dolarów.

Na stronie udostępniono także droższe wersje płyty w cenie 10 i 75 dolarów z dodatkami w postaci ścieżek do utworów gotowych do zremiksowania oraz albumu w formie winyla.

Płyta "Ghosts I-V", wg Reznora, spełnia rolę ścieżki dźwiękowej do filmu, którego scenariusz napisze we własnej wyobraźni i w snach każdy kto sięgnie po album i zapozna się z jego zawartością.

Prawie dwugodzinny materiał jest wynikiem współpracy Trenta Rezora z producentami: Alanem Moulderem i Atticusem Rossem oraz z muzykami: Alessandro Cortininim (ostatni klawiszowiec zwolnionego w 2007 roku składu Nine Inch Nails), Adrianem Belewem i Brianem Viglione. Za grafikę i wszelkie wizualne aspekty nowego wydawnictwa odpowiada Rob Sheridan współpracujący z załogą Artist In Residence (A+R).

Ostatnim albumem studyjnym zespołu jest wydany w kwietniu 2007 roku krążek "Year Zero". Osiem miesięcy później ukazała się płyta "Y34RZ3R0R3MIX3D" zawierająca remiksy.

Więcej informacji pod adresem: http://ghosts.nin.com/main/home

Oficjalna strona internetowa: www.nin.com
MySpace: www.myspace.com/nin
Komentarze
KrolowaSalamandra : a ja jeszcze tego nie słuchałam!! Chyba też się musze uzależnić....
bociek : chyba się uzależniłem mmmmmmmm
bociek : Świetne! Coś jakby pływając w krainie z "fragile". Subtelnie i w specyf...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły