Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Muzycy Nomad, Ethelyn i Behemoth na drugiej płycie Kira

black metal, death metal, Kira, Peccatum Et Blasphemia, Ossuary Records, Heinrich House Studio, Witek Nowak, Devil's Tail Production, Repossession, Skullthrone, Seth, Nile, Pestilence, Evangelist, Monasterium

Drugi album black/death metalowej hordy Kira, zatytułowany „Peccatum Et Blasphemia” ukaże się 9 października nakładem Ossuary Records. Płyta została nagrana m.in. w Heinrich House Studio, zaś za mix i mastering odpowiada Witek Nowak z Devil's Tail Production.

Zespół Kira tworzą muzycy znani m.in. z projektów Nomad, Ethelyn, Repossession czy Skullthrone, a na płycie gościnnie gitarowo udzielił się także Seth, lider Nomad i muzyk na co dzień związany z Behemoth. Okładkę i layout zaprojektował Michał "Xaay" Loranc, znany ze współpracy m.in. z Nile, Pestilence, czy krajowymi Evangelist i Monasterium.

Płytę CD w tradycyjnym wydaniu jewel case można już kupować w sklepie internetowym wydawcy na ossuaryrecords.com jak również na kira666.bandcamp.com. Zwolennicy muzyki w formie cyfrowej znajdą album w większości popularnych serwisów streamingowych takich jak m.in. Spotify, iTunes, Google Play, Deezer.

Płytę promuje utwór „In the Devil's Embrace”, do którego stworzono lyric video:

https://youtu.be/bnKEeEnzlOc

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły