Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Kreon i Hammer na wspólnej trasie koncertowej

Legendy polskiego heavy metalu powracają! Już pod koniec października rusza trasa koncertowa, w której udział wezmą zasłużone zespoły na polskiej scenie heavymetalowej, mowa tutaj o takich kapelach jak Kreon, który będzie promował swoje ostatnie studyjne wydawnictwo zatytułowane "Adamowe Plemię" oraz dodatkowo Hammer, który obecnie przebywa w studio, aby po dziewięcioletniej przerwie i w odświeżonym składzie wydać następce "SCHH - 1" zatytułowanego "Mind Crushing Hammer". Na płycie tej znajdzie się wielu gości, a wśród nich m.in. Titus, Krzysztof Pistelok, bracia Cugowscy, Wojciech Hoffman czy Roman Kostrzewski.
Obie grupy będą wspierane na trasie przez: KillJoy, Stos oraz Wolf Spider. Trasa rozpocznie się 19.10 w Stalowej Woli w klubie Labirynt, 20.10 zespoły pojadą do Krosna, aby wystąpić w Iron Club, natomiast 21.10 koncert odbędzie się w nowo otwartym klubie o nazwie Stary Browar w Przemyślu. Więcej dat już wkrótce.

19.10 Klub Labirynt, Stalowa Wola, ul. Ofiar Katynia 37 (pawilon Jubilat) 20.10 Iron Club Krosno, ul. Sikorskiego 5
21.10 Klub Stary Browar Przemyśl, ul. Węgierska 9

Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu)

OŚWIADCZENIE zespołu WOLF SPIDER :

Chcemy zdementować informację podaną na internetowych portalach jakoby zespół Wolf Spider miał wystąpić 19,20 i 21 października 2012r. na koncertach w Stalowej Woli, Krośnie i Przemyślu razem z grupami Hammer i Kreon. Wolf Spider chetnie zagrałby w tych miastach, ale nikt z organizatorów nie skontaktował się z nami w tej sprawie. Mamy jednak nadzieję,że uda nam się dotrzeć w te strony niebawem... Pozdrawiamy-Wolf Spider.


I niestety jeszcze kolejne oświadczenie - tym razem od zespołu KREON:

W wynikłej sytuacji Kreon jest zmuszony odwołać koncert w Przemyślu 21.10, dwa wcześniejsze koncerty: 19.10 w Stalowej Woli i 20.10 w Krośnie odbędą się bez zmian. Poniżej oficjalne oświadczenie gitarzysty zespołu Kreon, Rafała Żelechowskiego:

"Ze względu na wynikłe bardzo ważne sprawy urzędowe, które będą czekać w poniedziałek rano na jednego z członków grupy Kreon zespół zmuszony jest zmienić miejsce ostatniego koncertu trasy na Wrocław."

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły