Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Kolejne zespoły zasilają skład Brutal Assault

brutal assault, twierdza josefov, czechy, metal, festiwal, voivod, septicflesh, immolation, progressive metal, sludge, doom metal, die krupps, shining

Jeden z największych festiwali metalowych - Brutal Assault - powiększa swój skład o kolejne zespoły. Do dotychczas potwierdzonych artystów dołączają: doom metalowy Conan (Wielka Brytania), industrialny Die Krupps (Niemcy), sludge'owy EyeHateGod (USA), progresywny Sikth (Wielka Brytania), blackmetalowi: Shining (Norwegia) i Slagmur (Norwegia) oraz thrashowy Voivod (Kanada). 

21. edycja festiwalu odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia 2016 roku w czeskiej twierdzy Josefov. Ze względu na bliską odległość Czech od naszego kraju polscy fani coraz liczniej uczestniczą w tej metalowej fieście. Wydarzenie z roku na rok organizowane jest z coraz większym rozmachem, przyciągając wielbicieli ciężkiego grania nie tylko z Europy, ale również z całego świata. To właśnie tutaj na jednej scenie spotykają się największe gwiazdy muzyki zarówno metalowej, jak i przedstawiciele innych gatunków.

Uczestnictwo w tym festiwalu to nie tylko doskonała okazja zobaczenia i usłyszenia na żywo swoich ulubionych zespołów, ale również możliwość zasmakowania alternatywnej kultury. Stali festiwalowicze doskonale wiedzą, co i z czym się je. Wśród artystów, które zapowiedziały swój udział w tegorocznej edycji Brutal Assault znaleźli się między innymi: Nile, Moonspell, Ministry, Aborted, Obituary, Electric Wizard, Satyricon, Septicflesh oraz Immolation. 

Komentarze
DEMONEMOON : Kfarfocel z racji przydzielonego stanowiska urwal sie bardziej w "prog",no a P...
lord_setherial : Wszystko się zgadza,ale będzie grał tym razem Szwedzki Shining,nie Pa...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły