Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Kolejne wieści o nadchodzącym DVD Leaves' Eyes

Leaves' Eyes, niemiecko-norweski zespół założony przez byłą wokalistkę Theatre Of Tragedy Liv Kristine Espenas Krull i członków Atrocity (grupy założonej przez męża Liv), zamierza wydać DVD ze swoim koncertem, który będzie sfilmowany już 20 października 2007 roku podczas Metal Female Voices Fest w miejscowości Wieze (Belgia). Na scenie znajdzie się wikiński statek zaprojektowany przez technika zespołu Leebee. Przewidywana data wydania DVD to marzec 2008.
Komentarz Liv: "Razem z zespołem odbyliśmy długą, niesamowicie interesującą i zapierającą dech w piersiach wycieczkę po wschodnim wybrzeżu Norwegii. Wyprawę rozpoczęliśmy od mojego rodzinnego Stavanger. Filmowaliśmy zarówno w słoneczną jak i deszczową pogodę, która pokazuje surowy klimat tego regionu. Płynęliśmy statkiem wzdłuż fiordów i spędziliśmy wiele godzin na Morzu Północnym łapiąc fale. Przemierzyliśmy góry, żeby odwiedzić stare miasto Stavanger, ponadto zrobiliśmy wiele wywiadów, w tym również z członkami mojej rodziny. Większość tego materiału zaprezentujemy na DVD. Zdjęcia matki natury, które zgromadziliśmy, są bardzo ważne z punktu widzenia specjalnego show, jakie pokażemy na Metal Female Voices Fest w Wieze. Chcemy, żeby publiczność zobaczyła jak bardzo blisko jesteśmy związani z naturą i to, że Norwegia jest częścią Leaves' Eyes".

Równocześnie członkowie Leaves' Eyes pracują nad nowym albumem, który ma być kontynuacją ostatniej płyty: "Vinland Saga".

Źródło: blabbermouth.net
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły