Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Kolejne gwiazdy Helliad Fest 2019

Helliad Fest 2019, Helliad Fest, Blaze of Perdition, Thy Disease, Desolator

Blaze of Perdition, Thy Disease i Desolator wystąpią w Gdyni podczas pierwszej edycji festiwalu Helliad Fest 24 sierpnia 2019 roku. Fanów atmosferycznego brzmienia z pewnością ucieszy wiadomość o występie Blaze of Perdition. Polski zespół, który wraz z kolejnymi albumami ambitnie podchodzi do tworzenia własnej wizji metalu, zagra w sierpniu przed publicznością w Gdyni. Kolejna polska formacja to Thy Disease, którzy znani są z łączenia death metalu i muzyki elektronicznej. 

Taki aliaż idealnie sprawdza się podczas występów na żywo, co zespół wielokrotnie już udowodnił. Szwedzki Desolator zabiera się aktywnie za szturmowanie występów na żywo i chwytanie trybun w swoje szpony. Epickie, monolityczne brzmienia inspirowane takimi zespołami jak Immolation i Morbid Angel na pewno przypadną do gustu publiczności podczas Helliad Fest 2019.

Zgodnie z obietnicą organizatorzy HELLIAD FEST 2019 nie zatrzymują się! 8 z 9 zapowiedzianych zespołów głównych prezentuje mieszankę mocnych i różnorodnych brzmień, które zaspokoją muzyczne potrzeby nawet najbardziej wymagających fanów metalu. "Polska ciężka scena muzyczna przeżywa aktualnie pełen rozkwit. Powstaje wiele fantastycznych projektów, wydawane są doskonałe rodzime płyty. Na HELLIAD FEST chcemy pokazać nie tylko największe gwiazdy, ale wspierać też promocję mniejszych, również uznanych zespołów" - mówi Magdalena Górecka, organizator festiwalu.

Headlinerem pierwszej edycji HELLIAD FEST jest norweska grupa SATYRICON. To ich jedyny występ w Polsce w 2019 roku. Tego dnia wystąpi łącznie dziewięć zespołów z Polski i innych krajów. Bilety są dostępne za pośrednictwem Eventim, a szczegółowe informacje dotyczące festiwalu można znaleźć na profilu Facebook festiwalu https://www.facebook.com/helliad/ oraz na oficjalnej stronie https://helliad.com.

Komentarze
Yngwie : Spoko, nie musisz wszystkiego wiedzieć i rozumieć :-p Po prostu trochę s...
Szmytu : W jaki sposób Eivor Ci pomogła? Chyba nie do końca zrozumiałem, pr...
Yngwie : Tak wiem, pomyłka z tą datą, spojrzałem na stronę organizatorów ju...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły