Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Feeding Fingers - Baby Teeth

20 marca ukaże się druga płyta grupy Feeding Fingers. Amerykański zespół nie jest kolejnym stereotypowym przykładem formacji odgrywającej wykorzystane wcześniej patenty post-rocka i rocka gotyckiego od Roberta Smitha (The Cure), Siouxsie (Siouxsie And The Banshees) czy brytyjskiego Bauhaus. Trio jako jedno z niewielu w tym gatunku, pośród przeciętności i długiej kolejki sobowtórów, szuka prawdziwego ducha muzyki powszechnie uznanej za bezduszną i dogorywającą. "Baby Teeth" to śmiałe i skwapliwe poszukiwania światełka w długim, ciemnym i chłodnym korytarzu gitarowego gotyku.
Grupa Feeding Fingers powstała w Atlancie z inicjatywy głównego pomysłodawcy i wykonawcy wszelkich działań zespołu - Justina Curfmana. Muzyka wspierają Todd Caras (dawniej Entertainment) oraz perkusista Danny Hunt. Bez wątpienia Feeding Fingers powinno przypaść do gustu obserwatorom dotychczasowych poczynań The Cure, Bauhaus, X-Mal Deutschland czy Cocteau Twins.

Wszyscy ci, którzy kochają gotyk w stanie surowym, pierwotnym i niesprofanowanym elektronicznymi machinami i efektami powinni być zadowoleni z 9-aktowej randki z muzyką Feeding Fingers - muzyki z głębi duszy.

Tracklista:

01. Never Light
02. She Hides Disease
03. Baby Teeth
04. Heaven Is All That You Hear
05. Permission For Sleep
06. This Is Not Enough
07. Plain Faced Afternoons
08. No Movement In Water
09. Your Name In A Book Stolen

Oficjalna strona internetowa: www.justincurfman.com
MySpace: www.myspace.com/thefeedingfingers
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły