Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Diskord powraca z nowym mini-albumem

Diskord, death metal, progressive metal, techniczny metal,

Po bardzo dobrze przyjętych krążkach "Doomscapes" oraz "Dystopics", z trzecim w dorobku oficjalnym materiałem powracają norwescy death metalowcy z Diskord. Na "Oscillations", zespół kontynuuje obraną wcześniej ścieżkę, prezentując unikatową formułę retro-futurystycznego death metalu, łączącego surowe, old-schoolowe brzmienie spod znaku Autopsy z techniczno-progresywnymi "połamańcami" znanymi z płyt Atheist czy Gorguts.

Jak zapowiada basista grupy - Eyvind, brzmienie nowego albumu zbliżone jest do koncertowego oblicza zespołu. „Wchodząc do studia, postanowiliśmy ograniczyć obsesyjne przywiązanie do szczegółów, dzięki czemu nagrania sprawiają wrażenie surowych i niewypolerowanych. Mimo to, nie zrezygnowaliśmy z różnego rodzaju eksperymentów, które wzbogacały nasze poprzednie wydawnictwa. Myślę, że fani Doomscapes i Dystopics będą usatysfakcjonowani” - dodaje Axelsen.

Płyta ukaże się na CD (15 sierpnia) oraz winylu (2 września) w kooperacji Hellthrasher Productions z amerykańską mikro-oficyną Australopithecus Records. W sklepie Hellthrasher można już składać pre-ordery: http://hellthrasher.com/shop/

Tracklista:

01 - Horrid Engine
02 - Lethargic Regression
03 - Hermit Dream
04 - Elytrous Oscillations
05 - Symbiotic Whims
06 - A Downward Spire

Poniżej wideoklip do otwierającego album nagrania „Horrid Engine”:

http://www.youtube.com/watch?v=S0EZ_1leSYU&feature=youtu.be

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły