Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Devo - Something For Everybody

Jeden z najważniejszych przedstawicieli nowej fali - Devo powraca z nowym albumem. "Something For Everybody" to pierwsze wydawnictwo grupy od 20 lat. O wyborze utworów, które trafią na album decydują fani amerykańskiej grupy. Muzycy na oficjalnej stronie umieścili listę 16 piosenek, spośród których w drodze konkursu zostanie wyłoniona pełna 12, która wypełni krążek. Devo A.D. 2010 zaprezentuje się w klasycznym składzie: Mark i Bob Mothersbaugh, Gerald i Bob Casale, z towarzyszeniem perkusisty Josha Freese'a (ex-Guns N' Roses, ex-A Perfect Circle, ex-Nine Inch Nails). Płyta "Something For Everybody" publikacji doczeka się 14 czerwca.
Producentem albumu jest Greg Kurstin (tekściarz i multiinstrumentalista The Bird & The Bee). Swoje pięć groszy dołożyli także John Hill i Santi White (lepiej znana z alt/indie/elektronicznego Santigold) i John King z trip-hopowego Dust Brothers.

Przypomnijmy, ostatnią płytą, spośród siedmioczęściowej dyskografii jest wydana w 1990 roku "Smooth Noodle Maps" równo zjechana zarówno przez krytyków jak i fanów rozczarowanych słabszą formą swoich ulubieńców, którzy krótko po publikacji krążka masowo ignorowali wszelkie sygnały i ruchy zespołu co przyczyniło się do prawie 20-letniej twórczej stagnacji muzyków. Przez kolejne lata twórczość Devo traktowana była raczej marketingowo: utwory zespołu pojawiały się w komputerowych symulatorach gitarowych: Rock Band i Rock Band 2, strzępki nagrań można było podziwiać w głośnych reklamach itp. itd. I tak Devo z powrotem sączyło się do publicznej świadomości...

Tracklista:

01. Cameo
02. Don't Shoot
03. Fresh
04. Human Rocket
05. Knock Boots
06. Later Is Now
07. Let's Get to It
08. March On
09. Mind Games
10. No Place Like Home
11. Please Baby Please
12. Signal Ready
13. Step Up
14. Sumthin
15. Watch Us Work It
16. What We Do

Oficjalna strona internetowa: www.clubdevo.com
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły