NNHMN
Paradoks
Muzyka :

Devin Townsend - Addicted

Devin Townsend, czynny muzyk-multiinstrumentalista oraz wzięty producent, dopracowuje materiał na kolejny album z serii udostępnianych pod szyldem z własnym imieniem i nazwiskiem. Płyta pod tytułem "Addicted" według informacji samego artysty ukaże się 20 listopada tego roku. "Nowe wydawnictwo podąża wzdłuż potężnych ścian hard rocka i heavy metalu. Gdybym miał porównać ten materiał z którymkolwiek... Sądzę, że najbliżej mu do projektu Ocean Machine czy krążka "Accelerated Evolution" mojej grupy The Devin Townsend Band. To bardzo bezpośredni materiał, z naciskiem na groove i chóry. Kocham te nagrania, to coś bardzo porywającego i optymistycznego" - komentuje muzyk.
Townsend, przy okazji opowieści o nowej płycie, pokusił się również o pewne refleksje na temat aktualnie nagrywanej muzyki: "We współczesnej muzyce istnieje teraz masa ciężkich zespołów, których brzmienie przy bliższym i głośniejszym poznaniu, wydaje się strasznie przygnębiające. Ja natomiast chciałem nagrać coś, co brzmi dobrze, ma dobry rytm i wyzwala pozytywne uczucia. Owszem, to wciąż ciężka muzyka ale myślę, że należy dokonać pewnego rozróżnienia między byciem "pokojowym" a byciem pokojowym a hołdowaniem jednocześnie głośnej muzyce".

Na koniec artysta zdradził kto, prócz niego oczywiście, brał udział w sesji nagraniowej: "Obowiązki wokalne na tej płycie przejęła Anneke van Giersbergen (ex-The Gathering). To zaszczyt pracować z nią, ma piękny głos, pełen energii. Prócz niej wspomogli mnie Ryan Van Poederooyen na perkusji, Brian Waddell na basie i Mark Cimino na gitarach" - kończy Townsend.

Tracklista:

01. Addicted
02. Universe In A Ball
03. Bend It Like Bender!
04. Beautiful Crush
05. Hyperdrive
06. Wild Hearts
07. Ih-Ah!
08. The Way Home
09. Numbered
10. Souls Awake!
11. Om

MySpace: www.myspace.com/devintownsenddtb
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły