Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Desdemona na Castle Party 2014

Desdemona, Castle Party 2014, Castle Party, The 69 Eyes, Daine Lakaien, The Klinik, Lech Janerka, Grendel, Alcest, Sui Generis Umbra, Patenbrigade:Wolff, She Past Away, Controlled Collapse, Fuka Lata, Lacrim, Super Girl & Romantic Boys

Organizatorzy festiwalu Castle Party potwierdzili kolejnego wykonawcę, który wystąpi w Bolkowie w 2014 roku. Zespołem, który zasili skład festiwalu jest grupa Desdemona. Ta industrialno alternatywna formacja, była jedną z najczęściej wymienianych grup na forach i profilach fb festiwalu, jeżeli chodzi o to, kogo chcieliby zobaczyć uczestnicy na Castle Party Festival w 2014 roku. "Już dawno nie dostałem tylu listów z kraju i z zagranicy w sprawie grania na festiwalu" - podaje w zapowiedzi występu Desdemony Krzysztof Rakowski, organizator imprezy.

Takie zainteresowanie zespołem, Desdemona zawdzięcza nie tylko dobrym notowaniom ostatniego albumu "Endorphins" w kraju, ale także bardzo wysokim ocenom w zagranicznych mediach oraz świetnym koncertom w Polsce i innych krajach Europy. Desdemona na Castle Party zaprezentuje m.in. kilka premierowych utworów, które znajdą się na kolejnym, piątym albumie grupy.

Oprócz Desdemony na przyszłorocznym Castle Party Festival wystąpią: The 69 Eyes, Daine Lakaien, The Klinik, Lech Janerka, Grendel, Alcest, Sui Generis Umbra, Patenbrigade:Wolff, She Past Away, Controlled Collapse, Fuka Lata, Lacrim oraz Super Girl & Romantic Boys. Impreza obędzie się w dniach 17 - 20 lipca 2014 roku. Tradycyjnie po koncertach na zamku odbywać się będą After Show Parties w klubach. Więcej informacji wkrótce.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły