Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Dance on Glass powraca z nowym materiałem

Dance on Glass, Batalion d'Amour, With, Castle Party

Dance on Glass, w którego oryginalnym składzie grali Dave Blomberg (ex- New Model Army) i Simon Rippin (ex-Fields of the Nephilim) oraz Ania Blomberg-Gahan (ex-Batalion d'Amour, Diavolopera) powraca po 12 latach w nowym składzie i z nowym materiałem. W marcu 2015 roku Ania zaprosiła do współpracy muzyków kultowej Opozycji, gitarzystę Marka Tomkowicza, basistę Michała Uchera (ex-Rodney) i perkusistę Jacka Walickiego, wkrótce potem do składu dołączył klawiszowiec Radek Daszkiewicz (ex-With, Nightly Gale).

Po zagraniu kilku koncertów klubowych (m.in z Oberschlesien, Ankh oraz Artrosis) oraz na dużej scenie podczas festiwalu Castle Party 2015, zespół wszedł do studia Maq Records w Wojkowicach (woj. śląskie) i nagrał dwa utwory: "Dying so Slowly" i "Feel Like" z jednym z najlepszych realizatorów studyjnych w Polsce, Jarkiem Toifl.

Premiera radiowa singla będzie miała miejsce w najbliższy poniedziałek, o 10 rano, w Radio Centrum Rzeszów. Utwór "Dying so Slowly" będzie tego dnia power playem w tej stacji. Po premierze w Radio Centrum, singiel przez dwa tygodnie będzie emitowany przez krajowe i zagraniczne rozgłośnie radiowe. Premierę singla w sieci zespół planuje na pierwszą połowę lutego.

Oficjalny profil Dance on Glass na Facebooku.

Komentarze
zsamot : Czyli powróciła do Polski? Tamten skład zamknięty rozdział? Pewni...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły