Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Video :

DVD projektu IAMX w planach

Serwis MySpace na swojej platfomie "MySpace TV" opublikował na wyłączność tego serwisu dokument z trasy koncertowej brytyjskiego projektu IAMX. Materiał "Behind The Scenes" to tylko fragmenty filmów, wywiadów i innych ciekawostek związanych z Chrisem Cornerem. Dostęp do całości uzyska każdy kto zakupi oficjalne DVD. Wydanie takiego materiału, w tej formie, było już od dawna w planach lidera i założyciela IAMX. Nie wiadomo jednak kiedy wydawnictwo się ukaże.
Na DVD znajdą się także zdjęcia IAMX'a z różnych lat, materiały z trasy The Alternative: Route promującej drugi album, "The Alternative" z 2006 roku i inne ciekawostki związane z zespołem oraz życiem zawodowym i prywatnym Chrisa Cornera.

To nie koniec wydawnictw ze strony brytyjskiego projektu IAMX, jak informowaliśmy wcześniej - Chris Corner szykuje się do wydania kolejnego albumu. Materiał jest już gotowy. Premiera płyty nie jest jeszcze znana, ale jak przewiduje muzyk, fani będą mogli spodziewać się krążka w pierwszym kwartale 2008 roku.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły