Zadra
Ohlsson
Muzyka :

Clan Of Xymox wystąpi w Polsce na drugim koncercie

Clan Of Xymox, Days of black, dark wave, gothic

Biletów na pierwszy w tym roku koncert Clan Of Xymox w Polsce (Gliwice 30.09.2017) zabrakło już w sierpniu. Na prośbę fanów, zespół postanowił zagrać dodatkowy koncert. Lider zespołu Ronny Moorings skomentował ten fakt krótko: „Cieszymy się, że możemy drugi raz wystąpić przed polską publicznością”. Koncert odbędzie się 1 października 2017 w gliwickim klubie Spirala o godz. 19:00. Bilety w cenie 60,00 w przedsprzedaży można kupić m.in. w systemie Ticketpro. Przed Clan Of Xymox planowany jest występ jednego zespołu.

Gliwicki koncert jest częścią europejskiej trasy koncertowej promującej nowy album zespołu „Days of black”, który ukazał się 31.03.2017 i zebrał bardzo pochlebne recenzje. Wielu fanów porównuje nagrania z płyty z pierwszymi, kultowymi albumami zespołu. W październiku ukaże się limitowana winylowa wersja płyty.

Holenderska grupa powstała w 1981 r., w Nijmegen, założona przez Ronniego Mooringsa (instrumenty klawiszowe, śpiew, gitara) i Anke Wolbert (gitara basowa, śpiew). Od wielu lat na całym świecie grupa uznawana jest za klasyków dark wave.

Gliwice 01.10.2017 CKS Mrowisko, Klub Spirala ul. Pszczyńska 85, 

otwarcie klubu godz. 19:00

Bilety w przedsprzedaży: 60zł, w dniu koncertu: 80zł.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły