Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Film :

Casting do filmu Grozy Siedlisko

horror, kino grozy, mrok

Od co najmnie dwóch lat jak wiadomo, niezależny twórca bardzo alternatywnego i tajemniczego kina grozy o równie, tajemniczy pseudo artystyczny Lethargus, dostrzeganym w środowiskach kina alterantywnego i kultury, znany z poprzedniej produkcji "Insomnia", nagrodzonej przychylnymi opiniami portali poświęconymi horrorówi i publiczności, kręci kolejną mroczną wizje świata, "Siedlisko". 

Film jest już w połowie zrealizowany, to jego całkowitego ukończenia są potrzebni odtwórcy tytułowych ról, tym razem Lethargus, niezależny reżyser postawił na młodych zdolnych, którzy chcieli by mieć jakąkolwie szansę spróbować swoich sił w aktorstwie, spełnić swoje marzenia, uwieczniając swoją obecność i rodzący się talent na srebrnym ekranie. 

Lethargus i Studio Dark Off to nie jest zwykły duet tworzący kino grozy, stawiają na nową jakość w horrorze, przede  wszytki jako twórcy grozy walczą z kiczem w horrorze, poszerzając przynajmnie w offie tą estetykę o fascynacje sztuką, kulturą oraz treścią, nie strasząc widza tanimi trickami a tym co duet twórcy i studia daje najlepsze gęstym i mrocznym kliamtem jak smoła. 

Jak wiadomo z poprzednich wywiadów, fabuła filmu ma opowiadać o postce siejącej zniszczenie, cichą zagłądę w kontekście choroby cywilizacyjnej, i tutaj pojawia się pole do popisu dla młodych zdolnych. 

Ta zagłada ma być przedstawiona w konteście chroby cywilizacyjne po przez postać tytułowej bohaterki filmu, młodej kobiety bądź dziewczyny, studio poszukuje młodej kobiety bądź dziewczyn do głównej roli, w wieku od 16 do 25 roku życia i dalej, jeśli ma poniżej 15 roku życia to za pisemną zgodą rodziców, jak sam reżyser podkreślił w "w filmie nie będzie żadnych krępujących scen, np. przemocy, krwawych, rozbieranych itp. tworzę zupełnie inną estetykę bez obaw".

Co do roli męskiej jedne znaczące kryterium wysokiego wzrostu od 170 zwyż, jak również od 16 do 25 roku życia i dalej. 

Zainteresowania i chętni proszeni są nadsyłać swój udział na fanpage reżysera pod adres: facebook.com/lethargusfilm. 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły