Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Imprezy :

Bilety na Neurosis w promocyjnej cenie

14 sierpnia w warszawskiej Stodole wystąpi w naszym kraju po długiej, bo dziewięcioletniej, przerwie zespół Neurosis. To oni byli inspiracją dla całego kręgu wykonawców pokroju Isis czy Cult Of Luna będąc prekursorem mieszania stylów z pogranicza sludge metal, industrial i hardcore. Dla fanów formacji wybierających się na ich koncert organizator przygotował niespodziankę w postaci puli promocyjnych biletów w cenie 80 PLN. Będzie je można nabyć już w najbliższy piątek, 25 lipca, w Stodole wybierając się na koncert Mars Volty.
Szczegóły koncertu:
Headliner: Neurosis
Support: A Storm of Light
Support: Blindead

14 sierpnia 2008
klub Stodoła ul.Batorego 10
www.stodola.pl

19:00 - otwarcie bram
20:00 - początek koncertu

Bilety:

80 zł - promocyjna pula (tylko w dniu 25 lipca podczas koncertu Mars Volty w Stodole)
99 zł - cena w przedsprzedaży (dostępne za pośrednictwem Eventim.pl, Ticketonline.pl, Ticketpro.pl, Shortcut.pl oraz w kasach klubu Stodoła)
110 zł - w dniu koncertu

Organizator: Go-Ahead www.go-ahead.pl

Neurosis

Amerykańska grupa grająca muzykę z pogranicza gatunków sludge metal, industrial i hardcore. Jej styl podlega ciągłej ewolucji i jest trudny do zaklasyfikowania. Powstali w 1985 roku w Oakland w Kalifornii. Wydali dziesięć albumów długogrających. Ich styl ewoluował od hardcore punka (płyta Pain of Mind) poprzez doom metal aż do ambientowych produkcji Tribes of Neurot (side project muzyków). Muzycy zespołu Neurosis tworzą też inny zespół, eksperymentalny Tribes Of Neurot - jest to tak jakby bardziej elektroniczno-ambientowe oblicze Neurosis.

www.neurosis.com
www.myspace.com/officialneurosis

A Storm Of Light

To nowy zespół Josha Grahama, znanego ze współpracy z Red Sparowes, a także odpowiedzialnego za wizualizacje w trakcie koncertów Neurosis. Za perkusją Vinny Signorelli z Unsane. Monolityczne, epickie brzmienie tego zespołu to prawdziwa gratka dla fanów eksperymentalnego i progresywnego metalu. Ich debiutancki album "And We Wept the Black Ocean Within" właśnie ukazał się nakładem Neurot Recordings.

www.astormoflight.com
www.myspace.com/astormoflight

Blindead

Powstało w 1999 roku z inicjatywy Michała Zimorskiego i Mateusza Śmierzchalskiego (ex-Behemoth). Grupa porusza się w stylistyce post-metalowej spod znaku Neurosis i Isis. Jej rozbudowane kompozycje w oryginalny sposób łączą w sobie monumentalność z delikatnością sprawiając, że zespół wyraźnie odróżnia się od innych polskich ekstremalnych formacji. W zeszłym roku Blindead wzięli udział we wspólnej trasie z Antigama i Nyia w tym grali już z The Ocean, a także supportowali Cult Of Luna w naszym kraju.

www.blindead.net
www.myspace.com/blindead
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły