Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Asymmetry 2016: znamy szczegółowy program i ceny jednodniowych biletów

Asymmetry Festival, Conan, Discharge, Wrocław, Firlej

Trzydziestu wykonawców na dwóch różnych scenach. Organizatorzy kameralnego Asymmetry Festival  odkryli  karty i przedstawili cały program wrześniowej imprezy. Ruszyła też sprzedaż biletów jednodniowych, weekendowych i  karnetów pakietowych. Tegoroczna, siódma edycja Asymmetry Festival, odbędzie się w dniach 22 - 24 września we wrocławskim Firleju. Artyści wystąpią na dwóch scenach,  pierwsza znajdzie się wewnątrz klubu, a druga zostanie ustawiona na zewnątrz.

"Program Asymmetry ułożyliśmy w taki sposób, aby każdego dnia publiczność mogła w pełni nasycić się  bogactwem różnorodnych dźwięków spod znaku post-metalu, post-rocka, punk-rocka, czy folku. I tak np. w czwartek wystąpi jeden z najważniejszych metalowych składów ostatnich lat, Yob oraz legenda brytyjskiego punka, Discharge. Z kolei w piątek zapraszamy wszystkich fanów alt-country na niesamowicie barwną ekipę ze Slim Cesna’s Auto Club - komentuje dyrektor festiwalu, Robert Chmielewski. – Na koniec zostawiliśmy, oczywiście, najlepsze. W sobotę na deskach Firleja stanie bowiem duet Jesu/Sun Kil Moon tworzony przez dwie kultowe postacie sceny niezależnej - Justina Broadricka i Marka Kozelka".

Dokładny program Asymmetry 2016 wygląda następująco:

22.09 (czwartek)

/Main Stage/

Darkher                                                  

Discharge

Joe Buck Yourself                                                              

De Staat

Yob                                                   


/Pallet Stage: Borówka Showcase/

Please The Trees                                            

Lasse Matthiessen

Henry David’s Gun

 

23.09 (piątek)                  

/Main Stage/

Slim Cessna’s Auto Club                                    

Conan
Sinistro

SubRosa

Swallow The Sun

 

/Pallet Stage: Denovali Showcase/

Subheim

John Lemke

Orson Hentshel

 

24.09 (sobota)

/Main Stage/

Dbuk

Izah

Jesu/Sun Kil Moon

Dirge

 

/Pallet Stage: Subsound Showcase/      

Lilli Refrain

Mombu

Marcellaria Mobile Di Mezzanotte


Do sprzedaży trafiły pule biletów jednodniowych oraz biletów weekendowych. Ich ceny wyglądają następująco:

Bilet na 1. dzień festiwalu – 90 zł
Bilet na 2. dzień festiwalu – 90 zł

Bilet na 3. dzień festiwalu – 120 zł

Bilet weekendowy (23 i 24.09) –  180 zł

Można też kupić karnety pakietowe:

Karnet Pakietowy nr 1 (karnet + zakwaterowanie w hotelu Premierclasse ze śniadaniami) – 650 zł


Karnet Pakietowy nr 2 (karnet + zakwaterowanie w hotelu Premierclasse ze śniadaniami + 6 talonów na jedzenie z foodtrucka na ter - 750 PLN

W sprzedaży są dostępne także zwykłe karnety w cenie 240 zł. Wejściówki można kupować na   na oficjalnej stronie festiwalu: www.asymmetryfestival.pl oraz na www.ekobilet.pl, www.ticketpro.pl, w Empikach, w sklepach MediaMarkt i Saturn oraz w klubie Firlej.

Asymmetry od ośmiu lat gromadzi we Wrocławiu fanów alternatywnej, ambitnej muzyki. Filarem festiwalu są gatunki takie jak metal i rock, jednak organizatorzy nie obawiają się przekraczania estetycznych granic, mieszania różnych stylistyk, zapraszania zespołów oraz publiczności z odmiennych kręgów i nisz muzycznych. Stąd w programie imprezy pojawiają się artyści folkowi, hip-hopowi, twórcy muzyki elektronicznej, jazzowej i awangardowej. Podczas wszystkich edycji festiwalu przed publicznością zaprezentowało się ponad 170 wykonawców z blisko 60 krajów. Najważniejsi z nich to: Killing Joke, Melvins, Kylesa, Baronness, Dälek, Ezekiel, Electric Wizard, Mayhem, Godflesh czy Bohren & der Club of Gore. Wielu z nich grało w Polsce po raz pierwszy.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły