Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Asrai - Pearls In Dirt

Wytwórnia Season Of Mist w połowie miesiąca wyda trzeci długogrający album Holendrów z gothmetalowej formacji Asrai, "Pearls In Dirt". Wydawnictwo poprzedził singiel "Sour Ground", który dostępny jest w sprzedaży od 5 listopada b.r. Utwór tytułowy singla znajdzie się również w edycji limitowanej longplaya. Muzycy komentują: "Podczas trasy  koncertowej promującej "Touch In The Dark" zaczęły nam wpadać do głowy pomysły na nowy materiał.
"Sour Ground" był jednym z pierwszych utworów jakie napisaliśmy, trochę improwizowaliśmy i tym sposobem zaczęły powstawać kolejne kawałki. Wyjątek stanowi utwór "Pearls In Dirt", który jako jedyny pozostał niedokończony, ale za to przyczynił się do powstania trzech nowych piosenek. Z kilku powodów nie mogliśmy już zmienić tego tytułu - teraz jest patronem całego albumu i symbolizuje czas, który mu poświęciliśmy." 
W wyniku pewnych niefortunnych okoliczności Transmissions Records nie była wstanie wydać płyty, grupa porozumiała się więc z wytwórnią Season Of Mist. Nad sesją nagraniową czuwał Hans Pieters w Excess Studio, a produkcją zajęli się Sascha Paeth i Amanda Somerville w Studio Gate. Projekt szaty graficznej po raz drugi wykonał Beer Delsman. Jej głównym motywem są złączone elementem wody wytatuowane róże, oznaczające "miłość i duchowość". Światowa premiera płyty już 12 listopada 2007 roku (20 listopada w USA).

Tracklista:

01. Delilah's Lie
02. Your Hands So Cold
03. Stay With Me
04. Go
05. Lost
06. Something I Said
07. Awaken
08. Sour Ground
09. Roses
10. Chain Me

Źródło: strona zespołu
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły