Castle Party 2018
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Arms and Sleepers - terminy koncertów i ceny biletów

Amerykański duet Arms and Sleepers, wykonujący eksperymentalną muzykę z pogranicza trip-hopu, post rocka i elektroniki z elementami jazzu, przyjedzie na trzy koncerty do Polski. Zagra w Warszawie, gdzie wspierać go będzie Wojtek Grabek, a także we Wrocławiu i Krakowie. Do występów grupy dojdzie kolejno 6, 9 i 10 maja. Za organizację koncertów odpowiada agencja ArtWerk. Znane są także ceny biletów, na poszczególne koncerty.
Terminy koncertów i ceny biletów:

06.05 Warszawa, Cafe Kulturalna, Pl. Defilad 1
+ Wojtek Grabek (www.myspace.com/wojtekgrabek)
Bilety w cenie: 25/35 PLN wkrótce do nabycia w klubie. Rezerwacje: www.frontrowheroes.com.

09.05 Wrocław, Wagon, Pl. Orląt Lwowskich 20A
Bilety w cenie 22/27 PLN. Do nabycia: Klub Wagon, agencja@artwerk.pl, golem@asymmetry.pl

10.05 Kraków, Forty Kleparz, ul. Kamienna 2-4 (www.fotykleparz.com);
Bilety w cenie 25 PLN do nabycia w Fortach Kleparz oraz klubie Miejsce (ul. Estery 1). Rezerwacje: www.frontrowheroes.com.

Arms and Sleepers w swoim dorobku mają już niezależne wydawnictwa: debiutancką EP-kę "Bliss Was It In That Dawn To Be Alice" z 2006 roku oraz longplay "Black Paris 86" z 2007 roku, który zaoferował sporą dawkę melodyjnej i różnorodnej muzyki. Latem 2009 roku zespół przygotował długogrający krążek "Matador" z udziałem muzyków, takich jak: Philip Jamieson z grupy Caspian, Mona Elliott z zespołu Travels czy Adam Arrigo z The Main Drag.

Grupę stanowi dwóch członków: grający na instrumentach klawiszowych i obsługujący samplery Max Lewis oraz Mirza Ramic, grający na klawiszach i basie. Występy na żywo wzbogacane są również wizualizacjami, produkowanymi przez bostońskiego artystę Dado Ramadaniego.

Profil MySpace: www.myspace.com/armsandsleepers
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły