Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Aria - Race for Glory

Aria, Race for Glory, metal, heavy metal, Curse of the Seas

Legendarna, moskiewska formacja Aria (Ария) powraca z nowym singlem "Гонка за славой" ("Race for Glory"), który zapowiada ich trzynastą płytę długogrającą, "Проклятье морей" ("Curse of the Seas"). Najnowszy krążek "Carów Metalu", następca dobrze przyjętego "Через все времена" ("Through all Times") z 2014 roku, ukaże się już w listopadzie tego roku nakładem wytwórni M2BA i zawierał będzie 11 nowych kompozycji utrzymanych w klimacie klasycznego heavy metalu. 

Będzie to trzeci album studyjny z obecnym wokalistą, Michaiłem Żytniakowem. Za produkcję albumu odpowiedzialny jest sam Roy Z, uznany producent, spod którego rąk wyszły tak wspaniałe albumy jak "Resurrection" Roba Halforda, "Chemical Wedding" Bruce'a Dickinsona czy "The Dark Ride" grupy Helloween. 

Aria debiutowała w 1985 roku albumem "Мания величия" ("Megalomania"), ale sławę przyniosły im przede wszystkim płyty "Герой асфальта" ("Hero of the Asphalt", 1987) i "Игра с огнём" ("Playing with Fire", 1989) nagrane z charyzmatycznym, wieloletnim frontmanem, Walerijem Kipiełowem, który opuścił grupę w 2002 roku i założył własny zespół Kipelov. Aria to dziś najbardziej znany, rosyjski przedstawiciel heavy metalu i absolutna legenda tego gatunku w Rosji, która wciąż przyciąga tłumy na swoje koncerty. Dowodzona przez gitarzystę i założyciela, Włodzimierza Chołstynina i basistę oraz kompozytora Witalija Dubinina grupa, od początku tworzy i nagrywa swoje utwory wyłącznie w języku rosyjskim, co czyni ich bardzo charakterystycznym punktem na mapie heavy metalowego świata.

Komentarze
Mawwan : This is what I would like to know. I would like to know this too. For anyone who...
rob1708 : doskonała wiadomość
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły