Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

All:My:Faults - neo.NoiR

Na 25 stycznia zaplanowano premierę nowego albumu niemieckiego zespołu All:My:Faults zatutułowanego "neo.NoiR". Steve:Kai (główny wokalista) jest nadal w formie, co słychać na nowej płycie - mroczne dźwięki i nastrój łaczą się z klasyczną rockową aranżacją. Jonas:Iscariot (Agathodaimon) jako drugi wokalista i gitarzysta, (wywodzący się z zespołu Unknow Darkness), który dołączył do All:My:Faults w przeciągu roku wprowadził wiele zmian w brzmieniu zespołu. Efektów tej pracy będzie można posłuchać na płycie "neo.NoiR".
All:My:Faults tworzyli na początku darkwave, by z czasem przeobrazic się w rock industrialny. Chociaż nie da się jednoznacznie określic ich muzyki, bo ze zbyt wielu różnych elementów się składa, można ją określic jako syntezatorowa w połączeniu z wibrującymi dźwiękami gitar.

Na płycie znajdują się dwie warte szczególnej uwagi piosenki: "Spiral Word" i "Intelligence". Pierwsza powstała przy współpracy All:My:Faults z japońskim przedstawicielem cyberpunku, Kenji Satorim (autorem Sci-Fi, napisał m.in. "Blodd Electronic" i "Acidhuman Project").

Drugi utwór - bonusowy, to remiks synthpopowego zespołu TonSurTon. Na potrzeby tej kompozycji były już wokalista TST nagrał całkiem nową ścieżkę wokalną.

Tracklista:

01. Gesengtes Haupt/Geschlossene Augen
02. Can You Heare These Footsteps Coming Upstairs At Night?
03. Perfection Is The Way It'd Go But It Doesn't
04. Just The Fallen Again
05. Encode The Apology Inside The Lies
06. The Course Of True Love Never Did Run Smooth, My Dearest
07. One And Other Stab Wounds Destroying A Life
08. Crashed Into A Spiral World
09. You'd Better Watch Out In A Forest After Midnight
10. Alles Is Gesagt (Version 2007)
11. Intelligence (feat. Ethan Kemp) (Orginally By TonSurTon)

Źródło: oficjalna strona zespołu
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły