Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Aeon - Path Of Fire

Po długiej naradzie Szwedzi z brutal/death metalowego Aeon wybrali tytuł swojego trzeciego longplaya. Album pod tytułem "Path Of Fire" ukaże się pod banderą Metal Blade Records pod koniec tego roku. Materiał na wydawnictwo nagrany został w przeważającej części we wrześniu zeszłego roku w pomieszczeniach szwedzkiego Studio Imperium w Östersund. Nagrania czeka teraz miksowanie, którym w posiadłości Mana Recording Studios zajmie się Erik Rutan wcześniej szlifujący brzmienie płyt takich olbrzymów death metalu jak Cannibal Corpse, Morbid Angel czy Hate Eternal. "Ludzie... to prawdziwy death metal!" - zachwalają swoje nowe dzieło Szwedzi z Aeon.
Jeszcze kilka informacji technicznych - mastering obsługiwany był przez Alana Douchesa, który wyprawiał dźwiękowe cuda w położonej w Nowym Jorku kwaterze West West Side Music. Inżynier dźwięku wcześniej pracował już z Converge, The Dillinger Escape Plan czy Mastodonem.

Jak mówi sam zespół: "Path of Fire" jest chyba najbardziej intensywnym albumem Aeon. Produkcja wydaje się nam być zdecydowanie bardziej organiczna i "klasycznie deathmetalowa". To coś zupełnie innego od panującej na metalowym rynku tendencji do nadawania nowym produkcjom nowoczesnego, skompresowanego brzmienia. My jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów".

Oficjalna strona internetowa: www.aeon666.com
MySpace: www.myspace.com/aeon666
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły