Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

HUNTERFEST '07 (7-8 lipca - Szczytno - Plaża miejska). Strona: 9

Wysłany: 2007-07-07 12:53

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

A tutaj najnowszy pomysł antysekciarzy
http://muzyka.onet.pl/10175,1567242,newsy.html#czytaj

BTW. bawcie się dobrze


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2007-07-09 19:51

Mimo pogody było świetnie, zajebiście i cudownie!!!

I taki mały komentarz do artykułu i tego co się wydarzyło.

Mam nadzieję, ze nikt nie zniszczy tego festiwalu, idei, chęci oraz zaangażowania ludzi, którzy to robia dla nas. Nie mowi się, o tym, ze to festiwal przeciwko wojnom, przmocy, złu, a szkoda. Niech Pan Nowak zajmie się swoją "świętą dupą" i zostawi w spokoju ludzi ze swoimi poglądami. Jeśli uważa on, że dwa zespoły grające metal są zagrożeniem dla jego religii i wiary katolików to jakże mała i słaba musi być ta wiara.

Pozdrawiam Hunterowców, Draka i wszystkich normalnych ludzi bawiących się na Hunterfescie!

Jestem z Wami, cokolwiek by się nie wydarzyło i obiecuję, ze za rok też przyjadę!!!



Wysłany: 2007-07-10 06:12

[quote:52ba2a8e07="dr_Faustus"]
P.S. Zet - Twego pocalunku nie zapomne do konca zycia :twisted:
Dottore[/quote:52ba2a8e07]

Niektórzy powinni na C.P. założyć maskę żywcem wyrwaną z ,,Milczenia Owiec" :lol: :twisted:

P.S. Cieszę się, że Wam impreza się udała!!!!


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-07-10 15:38

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

Festiwal odbył się na malowniczej plaży nad jeziorem i ruinami zamku krzyżackiego, klimat zajebisty. Hunter, Behemot, Samael, Kreator, Kat i wiele innych, fantastycznych stworzyli wspaniałe widowisko, zatrzęsło się od metalowych tuzów. Szkoda tylko, że tak krótko... Czuję niedosyt, Odjechany festiwal na maxa z odjechaną i zalaną ekipą na zawsze zostanie w mojej pamięci i na fotkach, które możecie już oglądać :twisted:
Gorące pozdrowienia dla:
- Wspaniałego dr_Faustus'a
- Cudownej Noonki
- Największych pijaków na świecie, czyli Ev & Zet'a
- "Kulfona" Sajmona :P
- Sympatycznej Szmaragdowej Nocy & Gothic Girl :wink:

Oraz wielki c**j w d**e dla pana R.N :evil:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-10 16:09

[quote:7669d69a31="smith666"](...)
Oraz wielki c**j w d**e dla pana R.N :evil:[/quote:7669d69a31]
Chwała za to, że skutki jego działań nie były widoczne i nie udało mu się osiągnąć swego złowieszczego (buhaha) planu.

A ja ze swojej strony dodam :Motyla noga :!: chcę jeszcze :!:
HF powinien się odbywać co najmniej ze dwa razy do roku :twisted: :twisted: :twisted:
Klimat niepowtarzalny (choć momentami przypominał mi koncerty nad Maltą w Poznaniu swego czasu...jeśli nie brać pod uwagę gwiazd na scenie :P )
Wrażenia wspaniałe, żałuję dwóch rzeczy, no trzech :
-że tak krótko...choć treściwie,
-absencji w zeszłym roku :? ,
-a o trzeciej nie będę publicznie mówił.

P.s.
[quote:7669d69a31="Śpiąca na Behemoth Królewna"]O After mi nie przypominaj,bo odryczałam swoje :roll: [/quote:7669d69a31]
Ech...no jakbyś(cie) w knajpie dłużej zostały, to nie było by sprawy.
Można w sumie było przewidzieć, że idąc za bramkę przypadkiem zalegnę pod sceną na Sepie :twisted: a reszta potoczyła już się lawinowo :?


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-07-10 16:12

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

[quote:7beaba795c="smith666"]Festiwal odbył się na malowniczej plaży nad jeziorem i ruinami zamku krzyżackiego, klimat zajebisty. Hunter, Behemot, Samael, Kreator, Kat i wiele innych, fantastycznych stworzyli wspaniałe widowisko, zatrzęsło się od metalowych tuzów. Szkoda tylko, że tak krótko... Czuję niedosyt, Odjechany festiwal na maxa z odjechaną i zalaną ekipą na zawsze zostanie w mojej pamięci i na fotkach, które możecie już oglądać :twisted:
Gorące pozdrowienia dla:
- Wspaniałego dr_Faustus'a
- Cudownej Noonki
- Największych pijaków na świecie, czyli Ev & Zet'a
- "Kulfona" Sajmona :P
- Sympatycznej Szmaragdowej Nocy & Gothic Girl :wink: [/quote:7beaba795c]

Mi również było miło poznać was wszystkich :) Mam nadzieje, ze nie było to nasze ostatnie spotkanie :D
Festival udany, zgon w niedziele zaliczony :P


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2007-07-10 16:37

Ev :arrow: no mam nadzieję, że sprawa zamknięta :wink: chciałem tylko nadmienić, że Sepultura była jedynie punktem zapalnym, od którego się wówczas rozstaliśmy, bo gdybym wrócił od razu ...
No, ale masz rację, płacz od czasu do czasu bywa oczyszczający i też liczę na to, że nie będą się z mojego powodu Ci łzy na oczy cisnąć :wink:



No dobra, to jak tak już wszyscy dziękują wszystkim, to się tez dołączę:

Dziękuję wszystkim za wszystko :P


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-07-10 17:08

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

[quote:45b4c71fa7="noone81"]
- Gothic_girl za cierpliwość przy kolesiu z pieczarkami :D

[u:45b4c71fa7]Jak Was za rok w taki składzie tam nie spotkam, to powybijam jak Hitler żydów :P :twisted: :lol: [/u:45b4c71fa7][/quote:45b4c71fa7]

Hehe, ten pieczarkarz to mógł nawet świętego z równowagi wyprowadzić, a co dopiero kocice :twisted:

Za rok...stanę na głowie, żeby przyjechać :) I znów was spotkać:) Ale przed nami jeszcze spotkanie na CP, prawda?


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2007-07-10 17:14

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

To chyba byśmy pod mostem spali, bo pole otwierali dopiero w piątek No chyba, że w przyszłym roku się poprawią :twisted:


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2007-07-10 17:21

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:e59eb4c427="noone81"][u:e59eb4c427]Jak Was za rok w taki składzie tam nie spotkam, to powybijam jak Hitler żydów :P :twisted: :lol: [/u:e59eb4c427][/quote:e59eb4c427]

Ja pojadę, oczywiście jak dożyję :wink:

Ale moglibyśmy jechać parę dni wcześniej co by pozwiedzać troszke Mazury


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-10 20:16

Majster (Anciliae)
Majster
Posty: 6
Swarzędz/Poznań

HF roolez...
Podobnie jak w zeszlym roku bylo rewelacyjnie(degustacyjnie)...
Bardziej niz do zespolow mozna by sie doczepic do pana "akustyka"
ktory bardzo kiepsko naglasnial overhead'y(blaszki) za bardzo do przodu dawal stopke i za mocno wyciszal gitarki solowe(np Popcorna)

Jesli chodzi o muziorke... hm...
Ektomorf, Kat, Sepultura, Frontside bardzo przyjemnie... tak melodyjnie ;d
Kreator rewelacja... trzeba mnie bylo zbierac z trawnika... Bezwzglednie moj faworyt choc po blastach Inferno nie bede jeszcze kilka nocy spal spokojnie...

Gorąco pozdrawienia dla najwiekszego degustatora z gdańska i ... no i reszty fajnych ludzi z ktorymi sie swietnie bawilem...

Jesli chodzi zas o watek MASMIXU... chyba za kazdym razem jak zobacze na polce sklepowej to mi sie HF przypomni... taki maly Hunterowy fetysz <hahaha> obojetnie jak to brzmi...


So let me seduce you Give me permission to fuck and abuse you Got to pull on this dirty sheet So you can spank my monkey to this funky beat!


Wysłany: 2007-07-10 22:08 Zmieniony: 2007-07-11 08:16

[size=18:7e138c756e][color=darkred:7e138c756e]
:twisted: :twisted: :twisted:
WIĘCEJ DIABŁAAAAAAA!!! [/color:7e138c756e][/size:7e138c756e] :twisted: :twisted: :twisted:

Skoro wszyscy się tak pozdrawiacie i ściskacie, dzięujecie i ogólnie smarujecie MASMIXEM to ja też będę :)

Buziaki dla Sąsiadów na polu namiotowym, oczywiście Dziwce vel Kaczorowi nie daję buziaków bo woli ode mnie wpierdol 8)
Buziaki dla najsłodzeszj Ev pod słońcem :) Ten niewinny niewiedzący uśmiech :D
Killera znaczy się "pana Czesia" też nie pozdrawiam bo "nie świecą mu sie stopy" :P
Wielkie buś dla Noonki, którą miałam okazję w końcu poznać oraz dla Doktorka, Zeta, Smith i ogólnie to wszystkich :D

Nie ma to jak wazelinka :D

Ps. WIĘCEJ DIABŁA!!!



Wysłany: 2007-07-10 22:24

Majster (Anciliae)
Majster
Posty: 6
Swarzędz/Poznań

Hm... Faustus raczej AJ AJJAJ JAJ AJJAJJAJ JAJ
http://www.youtube.com/watch?v=SdZ9pr_UDkc to wytlumaczy wszystko...

Wazelina... bo ja wiem... ;P

ZUUUOOOO For ALL...


So let me seduce you Give me permission to fuck and abuse you Got to pull on this dirty sheet So you can spank my monkey to this funky beat!


Wysłany: 2007-07-12 10:21

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:fba528a0ed="Ev"]
EDIT:
Na stronie http://www.um.szczytno.pl/ po prawej stronie na dole, znajduje się malutka ankieta odnośnie HF (wszystko przez nagonki pana Nowaka :roll: ).
[size=24:fba528a0ed][color=red:fba528a0ed]Głosować mi tu natychmiast na "tak"!!![/color:fba528a0ed][/size:fba528a0ed] :P
Dziękuję za uwagę 8)[/quote:fba528a0ed]

Głos oddany siostro :wink:

Na chwilę obecną: [b:fba528a0ed]94%[/b:fba528a0ed] odpowiedziało [b:fba528a0ed]TAK[/b:fba528a0ed] :!:

Hunter Fest to jeden z najlepszych festiwali odbywających się w Polsce. Organizowany od 2004 roku. Wszystko szło dobrze do kiedy pojawił się pan R.N. Nie dało mu spokoju, że w Szczytnie wśród artystów zagrały takie grupy jak: Behemoth oraz Kat & Roman Kostrzewski. Organizatorzy Hunter Fest już wcześniej zapowiedzieli, że pomimo działań pana Nowaka impreza odbędzie się bez przeszkód. I też tak było :twisted:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-12 15:24

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Mój głos także oddany :)


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2007-07-12 18:33

Oczywiście, rozesłałam linka tam gdzie się dało i głosujemy :twisted: niech sobie pany Nowaki nie myślą, o!



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło