Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

HUNTERFEST '07 (7-8 lipca - Szczytno - Plaża miejska). Strona: 5

Wysłany: 2007-05-16 16:47

heh ;/ ja zamawialem jeszcze w kwietniu xD jak nie bylo nic o tej rezerwacji i nie mam zadnego potwierdzenia


poprostu ja... zwykły zajebisty szary człowiek :P


Wysłany: 2007-05-22 01:04

znacie te 2 nowe zespoły?? EKTOMORF I BUTTERFLY COMA, osobiscie ich nie kojarze ale jak sobie troche przesluchalem po kawalku z ich stronek to moim zdaniem grają calkiem niezle


poprostu ja... zwykły zajebisty szary człowiek :P


Wysłany: 2007-05-22 11:26

No też wcześniej nie słyszałem tych kapel, ale muszę przyznać, że ten Ektomorph brzmi nawet obiecująco (tak trochę "późno sepulturowo, ale jeszcze Maxowo" :wink: ).
Natomiat Butterfly Coma do mnie jakoś nie przemawia, totalnie mi się nie podoba to co usłyszałem na myspace, może jak posłucham więcej kawałków to zmienię zdanie (choć to raczej wątpliwe).

Jeszcze jakiś Caliban się zapowiedział, tzn. potwierdził przyjazd, też tego absolutnie nie znam, ale również to jakiś "metal core" :?

Kurwa, więcej heavy bądź thrashu by się przydało 8)


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-05-22 11:49

Gdybym tylko o tym wiedział, to i pewno bym tam się udzielał 8)

Mi się marzy PanterA, ale coś mi się wydaje, że nawet na forum Huntera już teraz niewiele zdziałam :evil:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-06-02 17:50

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

Wstępny podział koncertów Hunter Fest:

7.07 (sobota) wystąpia: Acid Drinkers, Butterfly Coma, Caliban,
Ektomorf, Hunter, Hurt, Samael, Self-Respect, Totem, Virgin Snatch

8.07 (niedziela) wystąpią: Arakain, Frontside, Kreator, Rage, Rasta,
Rootwater, Sick Of It All, Walls Of Jericho.


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-06-03 10:53

Odnośnie rezerweacji na polu namiotowym:
Z tego co wyczytałem w regulaminie Hunterfestu
rezerwować niejsce trzeba bez względu na to czy kupiłeś
bilet przez internet, czy w sklepie.
To nic strasznego. Trzeba podać swoje dane,
ile osób jedzie, jaki masz namiot, oraz numery
karnetów wszystkich osób.
Mnie się to też troche nie podoba.
Mam nadzieję, że nie jest im to potrzebne aby ustalić
wielkość namiotu i wyznaczyć nam miejsce na jego rozbicie,
bo jak mam być rozbity w dołku na piasku to dziękuję
i wam też odradzam. Pamiętajcie jak najwyżej i na trawce.
Dlaczego? Jak będzie padał deszcz to się przekonacie.
W zeszłym roku w piątek padał całą noc :evil: .
Rano była masakra. Ludzie łyżeczkami od cherbaty wylewali
wodę z namiotów, a na barierkach powywieszane były
kołdry i śpiwory. Ciekawy widok, jak po katakliźmie.
Pozatym impreza super. Ja byłem tam dwa razy i w tym
roku też jadę i wszystkich zapraszam.
Pozdrowionka i do zobaczenia.


"Nie siła ma i męstwo, lecz duch mój dokończy dzieła"


Wysłany: 2007-06-03 11:29

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

W tamtym roku 41 zespołów potwierdziło swój udział w trzydniowej, trzeciej edycji festiwalu. Tak wyglądał harmonogram występów:

12.08.2006:
ACID DRINKERS, ALASTOR, BLINDEAD, BRIGHT OPHIDIA, COMA, FARBEN LEHRE, FRONTSIDE, HAPPYSAD, ILLUSIONARY WORLD, JARY BAND, MATEO COLON, MERRY POP INS, MOLLY'S GUSHER, NONE, ORBITA WIRU, TOXIC BONKERS, TSA, VIRGIN SNATCH, WEED, WRINKLED FRED.

13.08.2006:
AMETRIA, AMORPHIS, ARCHEON, BUTELKA, CHAINSAW, CIRIAM, CORRUPTION, DECAPITATED, DELIGHT, FEAR FACTORY, HUNTER, HURT, NAIV, ODN, OUT OF CONTROL, RADIO BAGDAD, RASTA,
SEDES, SICK OF IT ALL, SJEL, TESTOR, TOTEM.

14.08.2006:
ALIENACJA, AL SIRAT, ARAKAIN, BATALION D'AMOUR, BORN FROM PAIN, CARNAL, CHASSIS, ENEMY MINE, HABAKUK, INDIOS BRAVOS, JUDY 4, LIPALI, MAROON, NAPALM DEATH, NIKT, POWER OF TRINITY, PROLETARYAT, SCHIZMA, SMIRNOFF, WU-HAE, YPSYLON.

Więc mam wielką nadziej, że skład HF 2007 powiększy sie oraz polepszy. Napewno mają jeszcze dla nas jakąś muzyczną niespodziankę :wink:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-06-04 16:33

No w tym roku wstępnie wygląda to tak:

7.07 (sobota) wystąpią: Acid Drinkers, Butterfly Coma, Caliban,
Ektomorf, Hunter, Hurt, Samael, Self-Respect, Totem, Virgin Snatch

8.07 (niedziela) wystąpią: Arakain, Frontside, Kreator, Rage, Rasta,
Rootwater, Sick Of It All, Walls Of Jericho;

nie ukrywam trochę biednie, ale prawdę mówiąc głównym powodem jechania tam jest zapoznanie się z samym klimatem tam panującym, gdyż będę tam po raz pierwszy.

No, jest też inny powód: KREATOR, ale o tym dowiedziałem się później, jak już bilet był zabukowany i opłacony :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-06-04 17:58

A popatrz, faktycznie...

Bo wiesz, to było tak dla przypomnienia, jakby komuś to wyleciało z głowy :P


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-06-04 18:16

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:ab945774cc="Ev"]A pan moderator nie uważnie czyta forum, panie moderatorze Zecie :P Smith kilka postów wyżej też napisała jak to wstępnie wygląda :P :wink:[/quote:ab945774cc]

Najwidoczniej pan Zet niedowidzi :P bo Ev mydli oczy :P no ale cóż, bywa i tak :lol:

[quote:ab945774cc="www.hunterfest.pl"] 06.07.2007 zapraszamy już Was do Szczytna. Będziecie mogli podejrzeć ostatnie przygotowania do koncertów porozmawiać z nami,
z muzykami, zwiedzić miasteczko jak również spokojnie zakwaterować sie na bezpłatnym polu namiotowym. [/quote:ab945774cc]

To jak? :lol: Rozumiem, że jedziemy wcześniej :twisted:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-06-07 10:37

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:ba6f6fce20="www.hunterfest.pl"]GŁOSUJEMY NA ZESPOŁY
06.06.2007

To niesamowite dostaliśmy ponad 400 zgłoszeń od zespołów pragnących wystapić na festiwalu!!

Wszystkim bardzo dziękujemy. Niestety musieliśmy mocno okroić listę. A wybór był trudny...
Po długich i burzliwych naradach do kolejnego etapu eliminacji wybraliśmy:

Heart Attack
Newbreed
Triquerta
Chupacambras
The day After
Nyia
Enterfaith
Red Bridge
Kabanos
Crionics
Reverox
Amaryllis
Rażeni Piorunem
Orange and Juice
Prana
Żywiołak

Niestety tylko 4 z tych kapel będą mogły zagrać na festiwalowej scenie. Teraz decyzja należy do Was. Zespoły będą prezentowane w Antyradiu w programach prowadzonych przez Makaka. A Wy będziecie mogli głosować na swoich faworytów wysyłając e-maila na adres: makak@antyradio.pl

Pamiętajcie w e-mailu możecie podać tylko jeden zespół, który Waszym zdaniem jest najlepszy.
Wyniki głosowania podamy 29.06 na stronie festiwalu oraz na antenie Antyradia. [/quote:ba6f6fce20]

Mmmm Żywiołak

:twisted: Już głosuję 8)


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-06-07 20:32

"Każdy żyje w swoim łajnie
lecz i tak może być fajnie"

Ja chce KABANOSA :twisted: :twisted: :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-06-08 08:54

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:3ebb7a281d="Ev"] A gdzie reszta zagranicznych gwiazd? :? [/quote:3ebb7a281d]

No właśnie Ev :?

Jeszcze troche czasu do lipca jest ... :roll:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-06-08 09:02

No, Osbourne mógłby się w końcu zdeklarować :twisted: albo chociaż Megadeth :twisted: :twisted: :twisted:


No, ale ostatecznie, ewentualnie ta Sepultura już od biedy może być :wink: :twisted: :twisted: :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-06-08 17:06

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

Mmmm ciekawe, czy na pewno Sepultura wystąpi ... Mają zagrać na HF 07.07, a na oficjalnej stronie Sepultury jest zupełnie co innego Mianowicie mają koncert 07/07 MATRIX, S.Petersburg, RUSSIA website tbc, więc niewiem o co lotto :? Ciekawe, czy to pomyłka, czy znów ściema np. tak jak z Opeth w tamtym roku na HF mieli zagrać, a nie zagrali :evil:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-06-09 11:23

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:ffb5788b92="Ev"]Ponoć jak grali na Metal Manii to też mieli w tym dniu inny koncert, więc ja jestem dobrej myśli :D
btw. z Rosji tak daleko znowu nie mają, więc jakbyco to se przylecą :lol: :wink: :P[/quote:ffb5788b92]

No to mnie pocieszyłaś Ev :P


Już jest rozpiska zespołów :twisted:

07.07.07.
SEPULTURA
SAMAEL
HUNTER
KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI
ACID DRINKERS
CALIBAN
EKTOMORF
HURT
VIRGIN SNATCH
TOTEM
BUTTERFLY COMA
SELF RESPECT
+2 zespoły wylosowane przez słuchaczy Antyradia.

08.07.07
RAGE
KREATOR
SICK OF IT ALL
BEHEMOTH
FRONTSIDE
ARKAIN
WALLS OF JERICHO
RASTA
ROOTWATER
MOLLY\'S GUSHER
KAATAKILLA
+2 zespoły wylosowane przez słuchaczy Antyradia. :twisted:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-06-10 09:46 Zmieniony: 2007-06-10 18:20

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

możecie wpisać sie na główną liste :)

http://www.darkplanet.pl/HunterFest-2007-2902_event.html


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-06-10 09:56

to ja też wpisuję się na listę :twisted:



Wysłany: 2007-06-10 18:10

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

Coś mało DarkPlanet'owiczów się wybiera na HunterFest...


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-06-10 18:40

Społeczność tej planety jest na tyle mroczna, że aż nie widać ich na liście, to pewnie dlatego.

Druga sprawa, za mało elektroniki tam gra przecież, to gdzie Ci trugoci będą się poniewierać po jakichś niegodnych ich festiwalach :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło