Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

HUNTERFEST '07 (7-8 lipca - Szczytno - Plaża miejska). Strona: 7

Wysłany: 2007-06-19 16:20

[quote:d128a71467="kontragekon"][quote:d128a71467="Semjan"]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oj ubawiłem się tym postem ![/quote:d128a71467]

Powątpiewasz w fajność mojego lachoństwa? :cry:[/quote:d128a71467]

ja??!! 8O nieeeeee 8) Uwaga , uwaga...Gekon to lachon, że ho ho ho...Panowie, 3-2-1..start! :D

P.S. < w załączniku kwiatki dla gekona na kolację>


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-19 16:42

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

fajnie krurwa mać jedziecie se bezemnie hehehehhee co za shit;/ No ale trudno ludziki, ktos musi robić na ten kraj, żeby inni mogli sie bawić :P Nie teraz to za rok ;]


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-06-19 17:49

[quote:3f6e7707ef="Ev"]Uprasza się o zakończenie offa :P Bałagan mi tu robicie :lol: :wink:[/quote:3f6e7707ef]

I bardzo dobrze :twisted: Zrób porządek :P Puchacz rzuńdzi :lol:



Wysłany: 2007-06-19 18:19

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

Przewodnik dla niewtajemniczonych :P

[img:ece7a0dbe0]http://hunter.triger.com.pl/hunterfest/images/mapka.jpg[/img:ece7a0dbe0]

Oraz plan festiwalu :wink:

[img:ece7a0dbe0]http://hunter.triger.com.pl/hunterfest/images/plan.jpg[/img:ece7a0dbe0]


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-06-19 22:16

[color=yellow:37eff61408]E, e,
spokój mi tu :!:
nie offtopować więcej, bo posty polecą bezpowrotnie w eter.

Uprasza się o rozmowę na temat hunterowego festiwalu [/color:37eff61408]


Panie doktorze, ja do Ciebie sprawę mam z tym wyjazdem związaną, ale to priwa się spodziewaj (może nie dziś, bo nie chce mi się pisać, ale się przygotuj na takowego ode mnie niebawem :wink: )


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-06-24 13:26

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:9edcc1f310="Ev"]Smith :arrow: ale zarąbałaś tymi obrazkami :P Nie łatwiej by było linki wstawić, teraz mi się strona przesuwa i mnie do irytuje :P :wink:[/quote:9edcc1f310]

Nie, nie było by łatwiej :P Miala być mapa i mapa jest :P A wiesz co mnie irytuje.... :roll:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-06-24 15:17

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

Ok szefowo :P

P.S. A za paliwo to się już wczoraj dogadaliśmy Ty pijoku jeden Ev :P


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-06-24 18:44

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Jeszcze nie jestem w 100% pewna mojego wyjazdu na HF...Zależy czy kumple mnie przygarną:)


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2007-06-25 00:43

Wygląda na to, że ja też pojadę. Mój Ukochany Dottore nie darowałby mi nieobecności u jego boku i umarłby tam z samotności :twisted: Prawda, Kochanie? :roll:



Wysłany: 2007-06-25 01:08

[quote:b017eca5c4="dr_Faustus"][quote:b017eca5c4="kontragekon"]Wygląda na to, że ja też pojadę. Mój Ukochany Dottore nie darowałby mi nieobecności u jego boku i umarłby tam z samotności :twisted: Prawda, Kochanie? :roll:[/quote:b017eca5c4]
TAK MI ROB MOJE ULUBIONE STWORZENIE - ZAOPIEKUJ SIE MNA, NAWET GDY NIE BEDE CHCIAL [/quote:b017eca5c4]

Hihihi, no nie wygląda mi na to, że nie chcesz. Chyba, że przyjąć, że to Ty opiekujesz się mną :wink:
I wracaj mi tu do łóżeczka, zamiast szaleć po forach 8O



Wysłany: 2007-06-25 10:06

Ev, tak mistrzowsko słodzisz mojemu Skarbowi, że zaraz będę:

1. zazdrosna :lol:

2. wściekła, że ja nie potrafię smarować tak pięknie :D chyba nie nadaję się na żonę, hihihi :twisted:

:-***

:wink:



Wysłany: 2007-06-25 13:10

Noonko, siostro moja czekoladowa ja tez JADĘ!!! :D

W końcu będziemy miały okazję się poznac oko w oko :twisted:

[/b]



Wysłany: 2007-06-25 13:34

[quote:52cd174a7f="Ev"]
8O
1. 8O nie masz powodu :P :wink:
2. Bo ja mam wrodzony talent :wink: :twisted:[/quote:52cd174a7f]

1. hehehe, wiem doskonale, przeć był to żart, w końcu mój ulubieniec Endriu jest niepowtarzalny :twisted: a mio dolce Dottore jest wierny od początku do ostatka i się o niego ani ciut ciut nie boję, o zazdrości nie mówiąc :D

2. w to akurat nie wątpię :wink: i chylę czoła :D

Coraz bardziej chce mi się jechać :roll: Chyba w końcu dam się namówić :twisted:



Wysłany: 2007-06-27 10:41

Już sie nie mogę doczekac, normalnie :D

- Łaaaaaaassssssaaaap od samego rana,
- Bandżi z krawężnika,
- smrodku toi toi'ów
- widoku prysznica :D
- nietuzinkowych ludzi :)
- rozbijania namiotu po ciemku
- niesfornej pogody w Szczytnie
- prosiakowania tych zboczeńców, którzy jadą ze mną :twisted:
- pływanie na Nartach :)
- piwaaaaaa :D



Wysłany: 2007-06-27 16:14

[quote:3dffcec094="Ev"]A ja jestem ciekawa, czy w tym roku też będzie pan w bokserkach :lol: I z parasolką i w przeciwsłonecznych okularach :lol: I jakie kolory bokserek tym razem będzie preferował i czy też będzie atakował rycerzy :lol: :lol:
Smith i Sajmon wiedzą o co chodzi :mrgreen:[/quote:3dffcec094]

Ja tez wiem o co chodzi :D . Juz czekam na relacje z hunterfestu bo niestety nie moge sie tam pojawic. Szczegolnie ciekawy jestem jak wypadnie Sepultura... pomijając juz tegoroczny styl wspomnianego pana poginajacego z fasonem pomiedzy publiką (chociaz to tez jest ciekawe :) )


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2007-06-27 17:08

hehe nawet mam tam jakąś foteczkę z tym panem zrobiona ukradkiem no nie da sie ukryć ze był dość charakterystyczny...a czy w tym roku zobacze czy będzie to się losy właśnie ważą :wink:



Wysłany: 2007-06-27 21:47

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:a1d953fb12="Ev"] Smith i Sajmon wiedzą o co chodzi :mrgreen:[/quote:a1d953fb12]

Si, si tego się nie da zapomnieć :P

Normlnie odliczam już dni do festiwalu :lol:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-01 12:38

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

Konkurs rozwiązany, najwięcej głosów otrzymali i wystapią na HunterFest:

Reverox
Orange the Juice
Kabanos
Chupacabras

Nie ma Żywiołak'a :evil:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-01 13:36

Ale jest KABANOS :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

....kaszanka...kaszanka......kaszanka..


........kaszanka.....


kaszanka


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-07-01 20:29

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:2fff51242f="zet"]Ale jest KABANOS :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

....kaszanka...kaszanka......kaszanka..


........kaszanka.....


kaszanka[/quote:2fff51242f]

Wiedziałam, że się ucieszysz kiedy habas zagra :lol:

Ev ja też jestem truuuu :P


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło