Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

HUNTERFEST '07 (7-8 lipca - Szczytno - Plaża miejska). Strona: 3

Wysłany: 2007-03-24 19:20

to będzie Niebo na Ziemi!!!..nie piekło :wink: !!!
juz nie mogę się doczekać- mam nadzieje że skład zespołów za bardzo sie nie zmieni!!! :)

normalnie rewelacja!!!!!!! :D



:) Wysłany: 2007-04-10 11:17

Hej i jak tam zyjesz na dalekim poludniu:)
My tu cie czesto wspominamy:) pewnie zobaczymy sie na misticach, bo Harlequin juz sie nagrzal na to i mowi, ze nie przepusci :lol: :twisted:
u nas mokro, wczoraj zarobilam z wiaderka od jakis lysych i sie wkulam, bo wlasnie sunelam na misto :evil:
Sciskam mooocno i pozdrawiam


"Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału; Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj" A.C. Swinburne


Wysłany: 2007-04-10 12:50

No Fafal, miales dotrzec na testament podobno, ale jakos sie udalo Ci sie :/ na Mystica wybrałbym sie z moim Skarbolkiem, choc slyszalem, ze nie mozna wnosic swoich wod mineralnych itp., a w srodku stoją kolo 10zl !! nie wiem ile w tym prawdy ale ...


.


Wysłany: 2007-04-10 21:12

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

przecież Fafał dotarł!!! ale w stanie wybitnie wskazującym x) Harlequin- mogę ci w skrócie Harl pisać? dzięki. no na poprzednim Mysticu ceny były skandaliczne ale organizatorzy zapowiedzieli że teraz już tak nie będzie. a napojów no nie wiem pewnie powyżej 0.7 nie można tak jak na MM było.


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-04-10 23:48

Przepraszam najmocniej Kiris, Margott i Harlequin, ale co trzy powyższe posty mają wspólnego z tematem :?:

Kurde, mogliby w końcu odpalić tą stronką Hunterfestu, myślałem, że po skończonej trasie Mystic Tour, Hunter się za to weźmie a tu żadnych Kur.a wieści, zaczynam być zły z tego powodu :evil:
Bo jak przetrzymają nas w niepewności jeszcze trochę to będzie już tak późno, ze bilety będą horendalnie drogie, a to mi się nie podoba za bardzo :evil:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-04-11 12:09

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

zet co ich posty mają wspólnego nie wiem, mój jest tylko odpowiedzią x) bo ja kulturalna jestem i zawsze odpowiadam :lol: a czyli znaczy się że te wszystkie informacje to jeszcze nie są na 100% potwierdzone?


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-04-11 13:43

:wink: to dobrze, że jesteś kulturalna, masz plusa :wink:

No właśnie nie są to pewne informacje, bo nie było żadnego oficjalnego komunikatu, że się tak wyrażę. A strona hunterfesu cały czas milczy :evil: :evil: :evil:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-04-11 16:47

Czytałem przed chwilą jakiś wywiad z Draqiem i mówił on tam, ze nie chcą niczego ogłaszać dopóki nie będą mieli podpisanych kontraktów z kapelami. Tak więc pozostaje nam jedynie czekać...


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-04-11 20:22

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

nieoficjalne nieoficjalne... ch.uje muje kurde zaś wyjdzie tak jak rok temu że dzień przed koncertem coś odwołają :/ ja chcę samaela machine head i type 0 negative!!!!!!!!!!!


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-04-11 21:14

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

oficjalne jest narazie to, że HF odbędzie się 6,7,8.07.2007 8)


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-04-11 21:22

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

ahhh, zostałam podbudowana


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-04-16 22:16

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

niestety jednak w tym roku HF będzie trwać tylko 2 dni czyli 7,8 lipca


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-04-17 13:44

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

Ev od 16 kwietnia można zamawiać bilety :wink:

Cena 2-dniowego karnetu wynosi 99pln (10% zniżki dla tych, którzy byli na HF w 2006 roku :twisted: czyli Ev mamy zniżkę :D ) Liczba karnetów w cenie promocyjnej ograniczona max. 2000szt. :!:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-04-17 13:51

Ano są :twisted: ja już zamówiłem, teraz mam tydzień żeby skombować kasę :P


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-04-17 13:54

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:4cd355d16c="zet"]Ano są :twisted: ja już zamówiłem, teraz mam tydzień żeby skombować kasę :P[/quote:4cd355d16c]
my zamawiamy karnety w środe :wink: znaczy się Ev zamawia :P ja juz kase mam :P sie pracuje sie ma :P :lol:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-04-17 14:06

[quote:bd9e0c940e="smith666"](...) ja juz kase mam :P sie pracuje sie ma :P :lol:[/quote:bd9e0c940e]
Dobijaj mnie jeszcze :? Ja na razie jestem poszukujący
I jak tak dalej me poszukiwania pójdą, to zacznę polować na renty moherków :twisted: bo nie wiem czy uciułam na te wszystkie koncerty.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-04-17 14:24

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:301e127e1e="zet"][quote:301e127e1e="smith666"](...) ja juz kase mam :P sie pracuje sie ma :P :lol:[/quote:301e127e1e]
Dobijaj mnie jeszcze :? Ja na razie jestem poszukujący
I jak tak dalej me poszukiwania pójdą, to zacznę polować na renty moherków :twisted: bo nie wiem czy uciułam na te wszystkie koncerty.[/quote:301e127e1e]
nie mam zamiaru Cię dobijać :P nie mam takiej potrzeby :P


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-04-17 18:07

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:d6400b2d20="Ev"]Smith ja myślę, że my wszyscy mamy 10% zniżki :D Bo zamawiałam w końcu trzy bilety i teoretycznie to powinnam na każdym mieć zniżkę 10% 8)[/quote:d6400b2d20]
tak na każdy karnet będziemy mieć 10% zniżki Ev :P :wink: czyli ja,Ty i Sajmon :lol:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-04-17 18:26

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

Fajnie się macie... ja narazie nie kupuję, bo nie wiem czy pojadę... Nie wiem nawet kiedy będę wiedziała :) bo nie wiadomo właśnie jak to z urlopami w pracy będzie... a praca musi być póki co... wrr :|


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-04-18 19:27

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

no nareszcie jakieś konkrety :D :D :D
może i sie Rammsteina doczekamy .... :P porzyjemy zobaczymy :wink:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło