Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

HUNTERFEST '07 (7-8 lipca - Szczytno - Plaża miejska). Strona: 8

Wysłany: 2007-07-02 08:48 Zmieniony: 2007-07-02 08:51

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

A wyjeżdżamy do Szczytna już za 4 dni :D :lol: :twisted: :wink: :D


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-02 11:22

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Ja też juz dni odliczam:P A raczej noce, bo na taką zmiane w pracy trafiłam na ten tydzień:)


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2007-07-02 12:35

Elo Elo Dziołchy i mężczyźni :)

My wyjeżdżamy w nocy z czwartku na piątek, jedziemy przez Poznań, zapewneGniezno, Toruń i takie tam, do Szczytna. Posiadamy jedno miejsce w autku, ostatnie :)

Jeśłi ktoś ma kłopot z dojazdem to pisac :)

Noone - akcja FOCH zażegnana, wniosek jeden. Faceci są z Marsa, a Kobiety z Czekolady :D Płci mózgów są @#%^$#!!! O.



Wysłany: 2007-07-02 12:45

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:d843f3f1b1="Ev"]My, jakby nie patrząc, też mamy wolne miejsce. Bądź dwa, zależy czy Zecik jedzie z nami czy pociągajem :roll: Ale ja i tak jestem za tym, żeby chociaż do Szczytna jechał z nami, no ale wszystko zależy teraz od Niego, za włosy Go do auta nie wciągnę :P[/quote:d843f3f1b1]

Dlaczego powstała tak opcja, że może nie pojedzie z nami Zet? Co on ochujał, czy jak ?


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-02 17:40 Zmieniony: 2007-07-02 17:41

[color=red:5fe26c74d2]Albo w tej chwili skończy się ten offtop albo zostanie on ucięty usunięty a temat zablokowany do odwołania a ja się wkur*ie razem z Zetem i będzie kicha... -=RAVEN=-

EDIT :

Ponieważ moja prośba została olana kilkakrotnie niniejszym usunąłem wszelkie posty nie na temat. Jeśli jakiś pominąłem czekam na wiadomość prywatną z linkiem. Od tej chwili proszę kontynuować dyskusję wyłącznie na temat, stosować się do zasad pisania postów na forum publicznym oraz do ogólnie przyjętych zasad dobrego wychowania . W innym wypadku ktokolwiek napisze posta prowokującego, będącego odpowiedzą na prowokację lub jakiegokolwiek prowadzącego do kłótni nie mającej związku z tematem zostanie uznana przeze mnie za osobę świadomie utrudniającą pracę moderatorowi co zostanie zgłoszone przez moją skromną osobę administratorom z prośbą o ograniczenie danej osobie możliwości wypowiadania się przynajmniej na TYM forum (Metal). Dodatkowo uznam iż osoba taka ma zamiar osobiście mi zaszkodzić/dopiec/wejść w drogę, po czym również podejmę odpowiednie kroki. -=RAVEN=-







[/color:5fe26c74d2]


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-07-04 12:17

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:c5a7ff4253="www.hunterfest.pl"] BILETY
04.07.2007

ZAKOŃCZYLIŚMY SPRZEDAŻ BILETÓW/KARNETÓW PRZEZ STRONĘ FESTIWALU.

OD 4 LIPCA BILETY/KARNETY DOSTĘPNE TYLKO W PUNKTACH SPRZEDAŻY:
- TICKETPRO (lista punktów sprzedaży na www.ticketpro.pl)
- AGATON Szczytno, ul. Polska 47A
- CeDe Olsztyn, Al. Marszałka J. Piłsudskiego
- ALL Katowice, ul. Mickiewicza 14
- SHORTCUT Wrocław, ul. Grabiszyńska 56
- METAL SHOP Kraków, ul. Długa 17
- MUSIC SHOP Kraków, ul. Grodzka 50

Jednocześnie przypominamy, że rezerwacja miejsc na polu namiotowym przez stronę festiwalu zostanie zakończona 5 lipca (czwartek).
Od 6 lipca (piątek) meldowanie mieszkańców campingu odbywać się będzie w Szczytnie przy wejściu na pole namiotowe (przy ul. Śląskiej)[/quote:c5a7ff4253]


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-04 14:04

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:afbb776eed="Ev"]A teraz wszyscy się ładnie modlą (do czegokolwiek, byle skutecznie 8) ) żeby [b:afbb776eed]nie padało[/b:afbb776eed] :!:[/quote:afbb776eed]

Piątek i sobota zapowiadają jako dni pochmurne, wystąpią również ulewy, temp. max. 16-18stponi. Dopiero w niedziele zachmurzenie będzie zmienne... Mam nadzieję, że taka pogoda się nie sprawdzi :?


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-04 17:19

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:9ca0b0a397="www.hunterfest.pl"] PODGLĄDAMY POGODĘ
04.07.2007

Na stronach internetowych Urzędu Miasta Szczytno możecie podejrzeć jaka jest pogoda w Szczytnie.
A tuż przed rozpoczęciem Festu będzie widać jak powstaje scena:)

Zapraszam na strony UM Szczytno:
http://www.um.szczytno.pl/index.php?showart=85[/quote:9ca0b0a397]


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-05 01:08

Poza moim zasięgiem...


Wasza krew jest moim winem...


Wysłany: 2007-07-05 12:21

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:adc20c87cc="Ev"][quote:adc20c87cc="noone81"]Wiecie co...

[size=24:adc20c87cc][b:adc20c87cc]JADĘ !!![/b:adc20c87cc][/size:adc20c87cc]

:D:D:D[/quote:adc20c87cc]
A wiesz co, ja też :twisted:[/quote:adc20c87cc]

A wiecie, że ja też jadę <hahaha> :lol:

Spakowani już jesteście :?: Bo ja tak :lol:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-05 13:51

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Kurcze ja jeszcze w całkowitym proszku jestem:/


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2007-07-05 14:27

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:855e2236fa="noone81"]A gdzież tam droga Smith Ja to pewnie jak zwykle będe się pakować pół godziny przed wyjściem na pociąg :P i czegoś zapomnę.
Ale jest zasada. Jak tego zapomnę, to tego nie zgubę :)

I tak sie zastanawiam, czy parasol brać :roll: Bo mam tylko jedną bluzę z kapturem w razie czego (znaczy w razie deszczu pieprzonego :evil: )

[b:855e2236fa]Żądam słońca na te dni[/b:855e2236fa] :!: :!: :!: [/quote:855e2236fa]

A widzisz :!:
Niby spakowana jestem, a parasola nie zabrałam :roll:
Dzięki nonko za przypomnienie mmm... ciekawe czego to ja jeszcze zapomnę... :P

Ev Ty ino pamintej, by bilety zabrać :P

Plany się zmieniły, wyjeżdżamy jednak w samo południe i w Szczytnie będziemy ok. godz. 18stej :wink: No chyba, że Ev depnie na gaz :P


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-05 15:18

Ja jebie, kurwa jego niedopierdolona mać, w chuj z tym wszystkim.






P.s. Wie ktoś może które kapele z konkursu jakiego dnia grają :?:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-07-05 17:07

oooo o matko... My już wyjeżdżamy ok. 3:30, ok 5:00 bedziemy w Poznaniu i heja do Szczytna :)

Mnie tam deszcz nie straszny, dwa lata temu też lało dwa dni, za to w niedziele juz słonko swieciło, a w poniedziałek się kąpaliśmy w jeziorku będac w drodze do domu :)

Chociaż wolałabym upał 30 stopni... Mnóstow piwa, którego nie trzebaby było wysikiwać do tojtoja bo by samo wyparowało... A tu masz ci los...

Buziaki i do zobaczenia na miejscu :twisted:



Wysłany: 2007-07-05 18:06

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

Nasz wyjazd do Szczytna znów się opóźnił... Ciekawe, czy dotrzemy tam o zmierzchu... Dobrze, że latarkę zapakowałam co bym widziała śledzie :P


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-05 18:53

Spoko Smith, jakby cos to my mamy wprawę w rozbijaniu obozu po ciemku:D Pomożemy :D



Wysłany: 2007-07-05 19:05

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:aaa52c72eb="SzmaragdowaNoc"]Spoko Smith, jakby cos to my mamy wprawę w rozbijaniu obozu po ciemku:D Pomożemy :D[/quote:aaa52c72eb]

W porządku jesteś :lol:

A może byście jakieś miejscu dla nas zajeli na polu namiotowym :?:
Mmmm tylko ciekawe jak Cię poszukam skoro nigdy na oczy się nie widziałyśmy :lol: :P


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-06 08:00

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

[quote:6bc83c6a5b="noone81"]A jak się nie skoordynujemy, to się spotkamy w knajpie i wszystko chwiejnym krokiem i wzrokiem omówimy :P[/quote:6bc83c6a5b]

Cóż za świetny pomysł :lol:
P.S. A wiesz, że ja mam też num do Eve <hahaha>

Ta pogoda mnie dobija :evil:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-07-06 09:44

Ja jadę dziś o 22.15 :)

Na czyj koncert czekacie najbardziej? Me-Samael :)

@Smith666-mnie też... dlatego zaraz jadę po kalosze :P


Certa amittimus, cum incerta petimus.


Wysłany: 2007-07-06 10:51

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

Dobra kochani to do zobaczyska w Szczytnie :wink:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło