Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Disout prezentuje debiutancki singiel "Dissonance".

disout, machine head, katatonia, modern metal, rock, debiutancki singiel,

Zespół Disout prezentuje lyric video do debiutanckiego singla pt. "Dissonance". Jest to nowa grupa muzyczna, tworząca oryginalną mieszankę gitarowych brzmień.  Muzyków zespołu możecie kojarzyć z wielu innych krajowych kapel w których, szlifowali umiejętności oraz doświadczenie również na dużych scenach. 

To co prezentują pod nazwą Disout to zupełnie nowa jakość. Pokłon dla rockowych i solidnych riffów idzie w parze z nowoczesnym brzmieniem metalu. A to wszystko spina w całość wyjątkowy klimat utworów oraz teksty opowiadające o obliczu współczesnego człowieka. Jak dodają sami muzycy: 

"Nasz pierwszy album jest dla nas wyjątkowy oraz zawiera 100 % naszych emocji. Muzycznie idziemy własnym torem i to sprawia nam największą satysfakcję.Aczkolwiek jeśli ktoś chciałby poszukać muzycznego punktu odniesienia do naszego zespołu to byłaby to muzyka m.in takich grup jak - Gojira, Katatonia lub Machine Head. Zatem jeśli są to klimaty bliskie Waszemu sercu, koniecznie musicie zapoznać się z naszą twórczością".

Premierę debiutanckiej płyty zespół ogłosił na początek 2021 roku.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły