Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Szukam współlokatorki! :). Strona: last

Szukam współlokatorki! :) Wysłany: 2013-07-28 18:32

BloodySun (Bicz)
BloodySun
Posty: 10
Bielsko-Biała

Witam, poszukuję współlokatorki. Dość nietypowe miejsce do poszukiwań, ale jednak chciałam spróbować. Mam do zaoferowania 10m2 pokój w dwupokojowym mieszkaniu w Krakowie, Dąbie- 41,5m2
Jedynie wymagania dotyczące współlokatorki, to żeby była kobietą max do 20 roku życia, nie paliła i nie miała uczulenia na zwierzęta :))

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem :)


"Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię" - Johan Wolfgang Goethe


Wysłany: 2013-07-31 23:07

Dlaczego?


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2013-08-01 00:09

Fakt. Kumpla próbowali okraśc na PKP, Kuzynowi zakosili koła. Nie wiem jak teraz ale dwa lata temu w niedzielę po 22.00 nie dalo sie nawet pizzy zamowic.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2013-08-01 01:20

W ostatnich latach sporo się słyszy o atakach maczetami. I to jest chyba najbardziej przerażające, Szanse na obronę są praktycznie zerowe. Jakiś czas temu zmarł koleś z wykrwawienia, któremu prawie odrąbano rękę. Innym razem napadnięta została spacerująca para. Pozostałymi skutkami różnych napaści były np: rany rąk, nóg, pleców i bodajże twarzy. Niezła dzicz.



Wysłany: 2013-08-05 12:43

oj przesadzacie... Ja juz 4 lata mieszkam i jest ok. Kocham to miasto i nie zamieniłabym na żadne inne



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło