Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Współczesny, dobry metal. Strona: 3

Wysłany: 2007-09-04 17:34

[i:9c5d29ded2]Redemeer[/i:9c5d29ded2] IMO jest tylko bardzo dobry, [i:9c5d29ded2]Bless The Martyr And Kiss The Child[/i:9c5d29ded2] to dopiero mlocka i jazda bez trzymanki :wink: jakos najgorzej mi ich dwojka wchodzi, chociaz tez jest niezla 8)

---------------
Norma Jean-Liarsenic: Creating A Universe Of Discourse


united we stand divided we fall


Wysłany: 2007-09-07 20:20

A ja właśnie mam Redeemera i O'God The Aftermath. Mówię sobie,że nie zabiorę sie do tego Bless, ale chyba w końcu i tak ulegnę,żeby zobaczyć, co to jest. :wink: A z podobnych klimatów, to podoba mi się nowy UnderOath- Define The Great Line, Parkway Drive- Killing With A Smile i Killswitch Engage oczywiście. :D


Forever Begins.


Wysłany: 2009-06-20 16:01

Dla fanów sludge metalu polecam Callisto.
Fiński zespół podobny do ISIS czy Pelican.


There is only one rule of METAL: PLAY IT FUCKING LOUD!!!


Wysłany: 2009-07-25 19:03

ja bym polecil Intronaut,progresywny death metal bardzo polamany zwlaszcza debiut "Void" jak i kolejny"Prehistoricisms".Troche ciezko sie wkrecic bo muzyka specyficzna ale moim zdaniem warto.Na pewno Gojira jest wartym polecenia bandem ale ich juz kazdy zna.



Wysłany: 2009-07-26 08:26


Wysłany: 2009-07-26 17:16

I co to za szydzenie,Behemoth moze wydac cos zajebistego na miare Satanicy.



Wysłany: 2009-07-26 18:05

Zmienia nazwe i zaczna grac nu :lol:,a szczytowa byla Satanica.



Wysłany: 2009-07-26 18:07

a ja behemotha nigdy nie lubiłem :) i dody tez nie :)

polecam Sleepytime Gorilla Museum


.


Wysłany: 2009-07-26 18:17

heh wlasnie Nile jest przykladem plastikowej sieki, na Ithyphallic zagescili tak przestrzen utworow,ze ciezko jest wylapac riffy.Bardzo lubie stare rzeczy Sandersa ale obecnie gosc pragnie pobic rekord szybkosci w kazdym kawalku a przeciez nie o to w tym chodzi,co do powtarzalnosci i schematu to co z ich egipskimi motywami :wink: ?
Coz Behemoth moze nr 1 nigdy nie bedzie ale to co robia wlasnie od przelomowego albumu Satanica jest przynajmniej bardzo dobre .



Wysłany: 2009-07-26 18:25

A ja moge polecic ostatnio odkryty przez forumeowego kolege Inactive Messiah http://www.myspace.com/inactivemessiah


"..Przed nikim czoła nie chylę Odrzucam te chwile I wszystkie słowa, którymi Złamali, opętali Odrzucam boga, dogmaty, świętości, herezje Odrzucam pustą poezję "


Wysłany: 2009-07-26 18:52

[quote:5a6df34ba6="cellar_door"]
zagęszczanie przestrzeni uważam jednak za porządany azymut w muzyce jaką wykonują, bo w death metalu chyba o to chodzi? [/quote:5a6df34ba6]
Oczywiscie ale wszystko w pewnych proporcjach ,jesli przy ultra szybkim kawalku na 2 sekundy przypadaja 4 riffy to wychodzi z tego muzyczny belkot, Nile coraz czesciej stosuje taki wariant.



Wysłany: 2009-07-26 19:20

Jeśli Nile to tylko "Black seeds of vengeance" - ten album wciaż brzmi świeżo :)

tymczasem do polecenia po raz wtóry Ulcerate :)

rodzime Vanity. Poki co chłopaki maja tylko demo, ale wypierdzielaja sensownie. progesywny death, troche moze pod opeth, ale jednak inne :)

polecam też australijskie Ne Obliviscaris z demówkaą "The aurora veil" - swietny, progresywny, techniczny black


.


Wysłany: 2012-10-14 14:38

Polecam Gris, blackmetalowy zespół z Kanady


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2013-12-27 22:27

takie coś z chłopakami ostatnio ulepiliśmy:




w przyszłym roku płyta. prosimy o oceny. pis joł!


muzyka rozwija


Wysłany: 2014-02-24 19:25

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Polecem Salvación (USA) - God Gold And Glory A tu recenzja ich nowej płyty Ciężki Kawałek Metalu,


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło