Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Bremenn - Flowers Of Fall. Strona: 1

Artykuł: Bremenn - Flowers Of Fall

Bremenn - Flowers Of Fall Wysłany: 2013-04-19 10:04 Zmieniony: 2013-04-19 10:06

Lupp (Bicz)
Lupp
Posty: 505
Restinpeace

Warto posłuchać tej kapeli - jedna z najciekawszych w Polsce. Walczą o wypłynięcie na szersze wody i w pełni na to zasługują. Zachęcam - tu więcej o nich

http://detektor.muzzo.pl/index.php/2013/04/pozny-ale-swiatowy-debiut/


Do not quote - think for yourself


Pomóżmy Wysłany: 2013-04-21 18:32

Lupp (Bicz)
Lupp
Posty: 505
Restinpeace

Są otwarci na propozycje koncertowe, chcą teraz jak najwięcej grać i pokazywać na żywo materiał z płyty, więc każdy kto ma możliwości i chęci, żeby im w tym pomóc, będzie mile widziany - rekomendujcie ich w klubach, domach i centrach kultury etc.
Warto się jakoś przeciwstawić telewizyjnej głupawce...
http://www.bremenn.pl/


Do not quote - think for yourself


Wysłany: 2013-04-21 19:22

chyba trza temat rozkrecic,maja Panowie potencjał,spróbuje dorwać płytke i sprawdzić na zywo,warto


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2013-04-21 20:27

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Chyba zespół z kategorii 'lepiej się nie da'. Nic dodać, nic ująć.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2013-04-21 21:14

Mam takie wrazenie,jakby panowie z Bremen mieli za malo wlasnego przekazu,ogladajac teaser gdzie byly prezentowane utwory bylem przekonany ze wszystko gdzies slyszalem,malo oryginalne?,nie wiem,nie slyszalem calej plyty,a poza tym nie jestem melomanem rocka industrialnego i nie bede jechal po chlopakach,zycze im dobrej zabawy



Wysłany: 2013-04-21 21:32

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ja też właśnie nie jestem fanem industrialu i miałem pierwszy odruch, żeby się o coś przyczepić, ale patrząc na Twój avatar, to tak jakby chcieć żeby księżyc był bardziej księżycowy niż jest. Grunt, że do Darkplanet takie kapele pasują i się co jakiś czas pojawiają.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2013-04-21 21:54

Nie czepiam sie,komentarz byl podyktowany swobodna analiza materialu,i oparty na wlasnym odbiorze tego co uslyszalem i zobaczylem,a miejsce do prezentowania takich zespolow jest jak najbardziej adekwatne,buzka.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło