Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Gortal - Deamonolith. Strona: 1

Artykuł: Gortal - Deamonolith

Gortal - Deamonolith Wysłany: 2012-12-16 13:42

Z tego co sobie cześniej na JudTubie posłuchałem, to brzmiało to całkiem konkretnie, ale dyszkami to bym tak nie szastał :) do najlepszych troszke brakuje. Niemniej jednak trzeba bedzie posłcuhać całosci :)


.


Wysłany: 2012-12-16 15:03

nie szastam nie szastam po prostu jest w tym wszystko czego ja oczekuję po death metalu


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2012-12-16 21:23

znalazłem w wypożyczalni i dzis odsłucham. nocna zmiana z Tajwanem mnie czeka, wiec bede miał czas :)

a Tym czasem to Akercocke wałkuje i nadal uwazam, że ten zespół jest genialny i bede musiał uzupełni dyskografie o 2 pozycje :)


.


Wysłany: 2012-12-16 21:53

to chyba dobry czas bo akercoocki w dobrej cenie chodzą w mysticku


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2012-12-16 22:11

antichrist, Words... i Goat Of Mendes super :) bierz :) choronzon miejscami tez super, ale troche nierówny. debiut mozna odpuscic


.


Wysłany: 2012-12-16 22:27

No i jakos ten Gortal nie zaczarował mnie. najbardziej mi wokal sie podoba - cos między vincentem i dolanem, czyli najwyzsza półka. Ale muzycznie to jakos brakowało mi urozmaicenia, jakiś rozbujanych riffów, smoły, za duzo za to blastu. dobra plyta, ale ja gortal nie kupuje, dla mnie za mało ciekawe jak na smierc metal.


.


Wysłany: 2012-12-16 22:44

a mi dobrze robi, lepiej niż Hell United i inne tegoroczne, może tylko Necrovation równie dobry chociaż inny


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2012-12-17 01:56

Rozjebało mi mózg szczerze mówiąc. Nie spodziewałem się takiego kopa prosto w ryj i to od samego początku.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2012-12-17 09:47 Zmieniony: 2012-12-17 12:21

fajnie chłopaki, ze Wam sie podoba :D ja jednak wole Martwe Kozły :)

edit: w sumie to nawet ta płyta bardziej mi się niepodoba niz podoba :)


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło