Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Kukiz - Siła i honor. Strona: 2

Artykuł: Kukiz - Siła i honor

* Wysłany: 2012-10-25 13:40 Zmieniony: 2012-10-25 13:42

Lupp (Bicz)
Lupp
Posty: 505
Restinpeace

Dość daleki odjazd od tematu nastąpił, ale wracając do rzeczy - płyta wciąż stoi wysoko w notowaniach sprzedaży...


Do not quote - think for yourself


Wysłany: 2012-11-19 23:59

Rubezahl (Matuzalem)
Rubezahl
Posty: 318
Piechowice / Wrocław

[quote:a2777b191e="Yngwie"]

Poza tym Kukiz pochodzi z gór, a górale z natury są bardzo często prawicowcami i tak głosują w wyborach.[/quote:a2777b191e]

Kukiz jest spod Opola, góry w chuj, Karakorum normalnie.


Nie ma rzeczy niemozliwych


* Wysłany: 2012-11-20 00:09

Rubezahl (Matuzalem)
Rubezahl
Posty: 318
Piechowice / Wrocław

[quote:fa2dfa0bd3="Lupp"]Dość daleki odjazd od tematu nastąpił, ale wracając do rzeczy - płyta wciąż stoi wysoko w notowaniach sprzedaży...[/quote:fa2dfa0bd3]

Bo muzyka, wbrew temu, co myślą przedstawiciele ponadnarodowych korporacji nie jest samochodem, odkurzaczem czy szczoteczką do zębów.

Dobra płyta obroni się sama, niezależnie od promocji czy jej braku, w mniejszym bądź większym nakładzie, ale się sprzeda.

W przeciwieństwie do radiowego syfu, który jest emitowany, tylko dlatego, że duże rozgłośnie w Polsce są własnością korporacji, posiadających m. in. wysokobudżetowe wytwórnie.

Prościej: mam wydawnictwo i mam radio: w moim radio gram utwory, do których prawa posiada moje wydawnictwo, moi reklamodawcy płacą za czas antenowy na reklamy, które finansują tantiema za moje utwory, i pieniądze płyną na moje konto.

I niespodzianka: tak to działa w praktyce :D


Nie ma rzeczy niemozliwych


Wysłany: 2012-11-20 13:26

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:313d7f2649="Rubezahl"][quote:313d7f2649="Yngwie"]

Poza tym Kukiz pochodzi z gór, a górale z natury są bardzo często prawicowcami i tak głosują w wyborach.[/quote:313d7f2649]

Kukiz jest spod Opola, góry w chuj, Karakorum normalnie.[/quote:313d7f2649]

Akurat spod czeskiej granicy tuż przy Kotlinie Kłodzkiej, heh.

PS.
(Nie wiem po co komentuję coś, co jest tylko prowokacją, heh)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2012-11-20 22:00

Rubezahl (Matuzalem)
Rubezahl
Posty: 318
Piechowice / Wrocław

[quote:cb391c9e73="Yngwie"]

Akurat spod czeskiej granicy tuż przy Kotlinie Kłodzkiej, heh.

PS.
(Nie wiem po co komentuję coś, co jest tylko prowokacją, heh)[/quote:cb391c9e73]

No to nie jest góralem, bo górale są z Beskidu i z Tatr, a nie z Sudetów.

YHBT


Nie ma rzeczy niemozliwych


Wysłany: 2012-11-20 22:02

Myślałem, że Kukiz mieszka w Łosiowie (mniej więcej w połowie drogi między Wrocławiem, a Opolem).


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2012-11-21 08:09

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Paczków, Niemodlin, Łosiów - rzut beretem zarówno do nizin i gór, więc nie ma co się spierać o przynależność.

Twórczość Kukiza zupełnie nie jest w moim klimacie. Jedyne co mnie interesuje, to poglądy polityczne i jak dla mnie te prawicowe jeszcze spoko, to te skrajnie prawicowe już nie.

Czyli problem wychowawczy - co mi wolno a jakich granic lepiej nie przekraczać i dlaczego. Po to, żeby nie dochodziło do napiętych sytuacji i nieporozumień.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło