Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Theatres Des Vampires / Snovonne / JTR Sickert / Mordor. Strona: 1

Artykuł: Theatres Des Vampires / Snovonne / JTR Sickert / Mordor

Theatres Des Vampires / Snovonne / JTR Sickert / Mordor Wysłany: 2012-04-29 20:01

Koncert podobał mi się
Na koncercie było ze 30-50 osób. Barcelona-Madryt wygrała. Troche szkoda. Kilka zdjęć w galerii, jak kto zechce zerknąć. Polecam też odszukanie na youtube blondynki pilotującej, to co spiewała miało cos w sobie.
Teraz tylko zostało do rozważenia, czy wsciekłość w oczach Soni była spowodowana małą frekwencją, opanowujacym ja szatanem, czy tylko odpowiedzią na mój wzrok wlepiajacy się w nią. Jest fajna :P


Nic tak mnie nie wnerwia na forum, jak usuwanie moich postów


. Wysłany: 2012-04-30 20:50

Szkoda że nie było mi dane być na ich gigu ale pamiętam dobrze ich krwisty występ w Bolkowie. Miałem nawet okazję na małą sesyjkę zdjęciową z Sonią i chłopakami z kapeli, to naprawdę fajni ludkowie. Tym razem wybrałem koncert Delain w Berlinie i mam nadzieję, że będę się za to smażył w piekle. Byleby czarci tylko dolali oleju z pierwszego tłoczenia.
A tak nawiesem mówiąc 30 osób na gigu Vampirów to żenujące. Ludzie nie siedźcie w domu bo życie stygnie, chodźcie na koncerty.


I am me, and that's what I will be...........


Wysłany: 2012-04-30 22:20

W Częstochowie było naprawdę fajnie. Po koncercie długo nie mogłem się wyjść wrażenia. Szkoda że tak mało ludzi. Ale przyznam że występy były super. :D



Wysłany: 2012-05-01 17:19

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

Też bym się chętnie wybrał na Teatrzyk, ale wolałbym żeby dawali koncerty gdzieś bliżej mnie. Ceny biletów są świetne, do tego dwa supporty:) Gdybym mieszkał bliżej to byłbym uradowany z faktu bycia na takim koncercie.


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło