Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Etap III - pogodzenie się. Strona: 1

Artykuł: Etap III - pogodzenie się

Etap III - pogodzenie się Wysłany: 2012-03-04 18:09 Zmieniony: 2012-03-04 18:09

Wtrącając się w narrację proponuję, by podmiot liryczny nie mięknął :)



Wysłany: 2012-03-04 20:16

@Alpha: Dla ścisłości: określenie podmiot liryczny odnosi się do liryki.
Wiem, oj tam .


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2012-03-04 20:42 Zmieniony: 2012-03-04 20:47

==> Oj, jakiś Ty mądrutki, chłopczyku, ja liceum kończyłam jeszcze w zeszłym stuleciu, mam prawo nie pamiętać.

To jak się nazywa podmiot liryczny w nieliryce? Podmiot epiczny? :) Jakkolwiek by to nie brzmiało Chociaż tutaj to pewnie podmiot blogiczny :>



Wysłany: 2012-03-04 21:38

Oj podmiot, nadmiot, przedmiot namiot, logiczny, biologiczny metafizyczny, eteryczny
Toż połowa samców alfa i ćwierć samców beta w promieniu 100 km od Łodzi rzuca się aby wesprzeć naszą biedną nieutuloną i pokrzywdzoną i tak potrzebującą pocieszenia ślicznotkę. Wesprzeć ramieniem, utulić i zaprosić do swych jaskiń. Rycerze ostrzą kopie aby pomścić krzywdę. Poeci już piszą o pięknych jak gwiazdy przejrzystych jak laguna oczkach i pięknych ustach i łabędziej szyi Rockowcy nakładają skóry a biurokraci prasują koszule i nakładają garnitury. Prawdziwi Goci malują oczy i już wzdychają do portretu z powiększonym zdjęciem z portalu. Najdziksze ogiery wyrywają się ze stajni a najsubtelniejsze jednostki szykują olejki do masażu aby dziewczę mogło się odprężyć i zrelaksować.
A Wy tak mało romantycznie, ach.


Nic tak mnie nie wnerwia na forum, jak usuwanie moich postów


Wysłany: 2012-03-05 07:25

Biedni Ci poeci :)
Ostro zawęziliśmy. Olejek to każdy długowłosy odziany w skórę gdzieś znajdzie, nawet film zobaczy aby dowiedzieć się jak tego używać. Tylko z tym koniem to nieźle nakombinować się trzeba. Może dopuszczenie (w drodze wyjątku)250 koni mechanicznych zamiast jednego ułatwiło by zadanie


Nic tak mnie nie wnerwia na forum, jak usuwanie moich postów


Wysłany: 2012-03-05 09:04

Łeee, rokowcy źle mi się kojarzą. Ale to chyba z powodu wieku (mojego :D ).

No, chłopaki, naprzód marsz do pocieszania :)



Wysłany: 2012-03-05 18:22

[quote:c0fa770c7b="Alpha-Sco"]To jak się nazywa podmiot liryczny w nieliryce? Podmiot epiczny? :) Jakkolwiek by to nie brzmiało Chociaż tutaj to pewnie podmiot blogiczny :>[/quote:c0fa770c7b]
Zdaje się że po prostu podmiot literacki "ciociu" .


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2012-03-05 18:53 Zmieniony: 2012-03-05 18:53

[quote:18aaf389fa="szarl"][quote:18aaf389fa="Alpha-Sco"]To jak się nazywa podmiot liryczny w nieliryce? Podmiot epiczny? :) Jakkolwiek by to nie brzmiało Chociaż tutaj to pewnie podmiot blogiczny :>[/quote:18aaf389fa]
Zdaje się że po prostu podmiot literacki "ciociu" .[/quote:18aaf389fa]

Zaprawdę, za moich czasów młodzież miała więcej szacunku dla starszych...



Wysłany: 2012-03-05 20:13

Tylko geriavitu nie zapomnij wziąć


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2012-03-05 20:29

[quote:95e02c050e="Aibofobia"]To ja poproszę Rockowca na koniu z tymi olejkami, ok?[/quote:95e02c050e]

Mogą być metaluchy z motorem?



Wysłany: 2012-03-06 08:53

==> Aibofobia, nie niszcz marzeń, daj facetom pofantazjować :D



Wysłany: 2012-03-06 10:18

Jak z Rossmana to na wstępie odpada :) Pamiętaj, co najmniej Almi Decor :D



Wysłany: 2012-03-06 14:30 Zmieniony: 2012-03-06 14:31

Może się mylę, ale to znowu lekko nie na temat.
Po co wam te świeczki zapachowe? Jeżeli już tanio i mocno pachnące to w IKEI pełny wybór.
Jeżeli jednak rozmawiamy o olejkach to coś innego jednak.
Kupujemy 3 rodzaje olejków, w zależności od gustu. Każdy 7-16 zeta. Ceny różne są. Mam swoje ulubione ale nie powiem jakie publicznie. Wystarczy poczytać, które jakie mają działanie i to zdeterminuje rodzaj. (Raz miałem skuchę bo nie wiedziałem, że niektóre zapachy drzew powodują silna alergię). Teraz bierzemy albo olej z winogron albo oliwkę dla dzieci. Trochę podgrzewamy i dodajemy olejku. Przelewamy do glinianego naczynka. Świeczki zapalamy zwykłe, ale kolorowe, czym więcej tym ciekawiej. Koniecznie muzyka relaksacyjna ostatecznie Shade (żaden metal ani gotyk, ani elektro ;P). Wygodne łóżko, bo nie sadzę aby zaraz ktoś miał do masażu w domu. Coś ciepłego do przykrycia, lub dostatecznie ciepło w pomieszczeniu.
Zaczynamy od stóp, każda po 15 minut co najmniej, potem nogi potem plecy Wszystko nawet do godziny. To zależy od atrakcyjności tych partii ciała  w tym przypadku pośpiechu nie powinno być. Ciąg dalszy w zależności od okoliczności i stopnia pokrewieństwa


Nic tak mnie nie wnerwia na forum, jak usuwanie moich postów


Wysłany: 2012-03-06 17:03 Zmieniony: 2012-03-06 17:04

[quote:68c510e0d0="bambol"]Może się mylę, ale to znowu lekko nie na temat.
Po co wam te świeczki zapachowe? Jeżeli już tanio i mocno pachnące to w IKEI pełny wybór.
Jeżeli jednak rozmawiamy o olejkach to coś innego jednak.
Kupujemy 3 rodzaje olejków, w zależności od gustu. Każdy 7-16 zeta. Ceny różne są. Mam swoje ulubione ale nie powiem jakie publicznie. Wystarczy poczytać, które jakie mają działanie i to zdeterminuje rodzaj. (Raz miałem skuchę bo nie wiedziałem, że niektóre zapachy drzew powodują silna alergię). Teraz bierzemy albo olej z winogron albo oliwkę dla dzieci. Trochę podgrzewamy i dodajemy olejku. Przelewamy do glinianego naczynka. Świeczki zapalamy zwykłe, ale kolorowe, czym więcej tym ciekawiej. Koniecznie muzyka relaksacyjna ostatecznie Shade (żaden metal ani gotyk, ani elektro ;P). Wygodne łóżko, bo nie sadzę aby zaraz ktoś miał do masażu w domu. Coś ciepłego do przykrycia, lub dostatecznie ciepło w pomieszczeniu.
Zaczynamy od stóp, każda po 15 minut co najmniej, potem nogi potem plecy Wszystko nawet do godziny. To zależy od atrakcyjności tych partii ciała  w tym przypadku pośpiechu nie powinno być. Ciąg dalszy w zależności od okoliczności i stopnia pokrewieństwa
[/quote:68c510e0d0]

Może i harpia może i nie harpia, ale mnie to zdecydowanie wygląda na post zawierający lokowanie produktu (czyt. autoreklama ). Czyli: patrzcie, co mogłybyście mieć, kobiety świata, ale nie będziecie miały

Dlaczego nie na temat? Bardzo na temat, rozmawiamy o perspektywach Aibof... przepraszam, podmiotu literackiego :D



Wysłany: 2012-03-06 21:17

Cóż wyszło na autoreklamę, ale już poszło w eter i nic nie da się zrobić
Może aby jakiś pożytek był zrobię mini poradnik dla młodzieży
Zanim zaproponuje się zabawę w masaż z olejkami takiej ślicznotce jak nasza trzeba trochę potrenować. W innym przypadku zwykłe podniecenie nie pozwoli na realizacje zadania
Zatem:
Obcinamy i gładko opiłowujemy pazurki.
Nie rozbieramy się nigdy. Jak to zrobimy jest duża szansa wyjścia na idiotę. Dziewczynka jeżeli poczuje potrzebę sama nas rozbierze.
Jeżeli nie chcemy płacić za naukę oglądamy filmy. Wielokrotnie
Ćwiczymy na swojej partnerce, siostrze lub niezbyt ładnej koleżance. Ćwiczymy partiami a nie wszystko na raz.
Nie nastawiamy się na własną przyjemność tylko przyjemność drugiej osoby, nasza może być tylko nagrodą.
Nie robimy z siebie mistrzów masażu. Nie próbujemy sportowego lub jakiegoś kręglarstwa. Masaż relaksacyjny czy erotyczny polega na głaskaniu a nie wciśnięciu pomiędzy płuca 5 kręgu kręgosłupa bo wydaje się zbyt wystający
Nigdy się nie spieszymy
Jeżeli ćwiczymy na dziewczynie kolegi to lepiej aby był blisko, ale nie w tym samym pomieszczeniu.
Nie robimy tego w miejscu, w którym odbywa się ostra libacja
Chętnym udostępnię film który jest bardzo pomocny


Nic tak mnie nie wnerwia na forum, jak usuwanie moich postów


Wysłany: 2012-03-07 18:18

Ej, no Bambolek się tak stara a Ty nie doceniasz...



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło