Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Deicide - Insineratehymn. Strona: 1

Artykuł: Deicide - Insineratehymn

Deicide - Insineratehymn Wysłany: 2011-10-06 18:57

Gizbern (Bicz)
Gizbern
Posty: 11
Paczków (woj.opolskie)

Przecież to nie jest tracklista z "Insineratehymn", tylko z "One Upon The Cross" !



Wysłany: 2011-10-06 19:50

hehe iście diabelska pomyłka


"Come with me if you want to live"


Wysłany: 2011-10-06 21:14

DOBRE-profesjonalista ,znawca,
Unce...dobra płyta i zajebista okładka od czasu do czasu do niej wracam jest jebniecie wole Diabolic ,Immolation,Acheron


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2011-10-06 21:27

Ja nie wysyłałem tracklisty. Po za tym recenzja została ocenzurowana. Nie myślałem, że niektórych słów nie można używać.



Wysłany: 2011-10-06 21:41

Recenzja dobra mam podobnie z ta płyta .Bardziej ciekawi mnie co Hoffmanowie zmajstruja z Amon tyle sie odgrażali.Lubiłem braciaków na mym pierwszym koncercie wówczas wielkiego DEICIDE dali taki ogien ,ze łeb napierdalał przez tydzien,było warto.


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2011-10-06 21:58

Nie musi jasne ,ze nie,tylko od najlepszych sie wymaga a Benton dał popis swego postepowania konczac 34lat szczerosc czy kasa
Szkoda lidera Dissection to było zaangażowanie,tyle swietnej muzy mógl nagrac..


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2011-10-06 22:24

Uzupełnię o jeden z fragmentów, który nie przeszedł, a był pod koniec:

Gdyby to była jakaś inna kapela to pewnie napisałbym, że fajne ale k...a DEICIDE to DEICIDE i naprawdę można było się spodziewać więcej.

Niestety został usunięty.Jak już koniecznie trzeba było to można było usunąć jedno słowo, a nie dwa zdania, które są dość kluczowe dla recenzji.

Nie chodzi o to, żeby coś komuś udowadniać ale żeby stworzyć fajną muzykę, a ta, moim zdaniem, nie dorównuje poprzednim dokonaniom zespołu.



Wysłany: 2011-10-06 22:46

pełna zgoda na szczescie sa kapele trzymajace poziom wg mnie to np Cannibale,Immolation,Grave,Hypocrisy,Impaled Nazarene,Pesillence,Suffocation


Kropla drąży skałę


. Wysłany: 2011-10-06 22:56

Deicide de facto po One nie nagrał już nic wartego jakieś szczególnej uwagi a Cannibale po tym jak Krzysiu odszedł w takich czy innych okolicznościach też jakoś mnie rozczarowują. Sad But True.


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2011-10-06 23:04

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=164185
oni nie zawioda IMMOLATION sORKA,ze nie w nowym
temacie.
Dobrze ,ze sa 4pierwsze plyty DEICIDE,ciezko mi wskazac ulubiona chyba Legion


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2011-10-07 15:05

[quote:c7e5b39d95="arachne666"]A propos Grave to rozczarował mnie ich koncert w Wiatraku. Ola był tak naćpany, że ledwo trzymał się na nogach. Gdyby nie mikrofon który spełniał rolę podpórki, pewnikiem wleciał by w publikę. Koncert uratowała rewelacyjna kapelka Misery Index...gdyby nie ich świetny występ uznałabym koncert za stratę czasu.[/quote:c7e5b39d95]

Czy najebany czy nie to Wiatrak to jednak Wiatrak, chujowe nagłośnienie czy w dalszym ciągu spadający tynk ze ścian to stałe elementy koncertów tam. :P



Wysłany: 2011-10-07 16:52

no to miałem szczescie widziec ich w doskonałej formie,niestety Kostrzewski zrobił podobny numer prawie wyj...ł sie o statyw niebawem w POZNANIU oby był dysponowany


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2011-10-07 16:53

no to miałem szczescie widziec ich w doskonałej formie,niestety Kostrzewski zrobił podobny numer prawie wyj...ł sie o statyw niebawem w POZNANIU oby był dysponowany


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2011-10-07 20:45 Zmieniony: 2011-10-07 20:48

wiesz dobre zioło nie jest złe ,ale powinien miec na uwadze fanów pociag bilet ,a takie zachowanie to poprostu lekcewazenie, a tego nie cierpie pozdrowionka
zeby nie było offtopa w głosnikach LEGION


Kropla drąży skałę


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło