Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

COMA- o co chcielibyście ich zapytać...?. Strona: 1

COMA- o co chcielibyście ich zapytać...? Wysłany: 2006-10-28 14:33

Razem z Saliv wybieramy sie jutro (29.10.2006) w harakterze szpiegów (lol) no koncert COMY (Zeppelin Hall, Poznań). Bedziemy sie przysłuchiwać i przypatrywać poczynaniom zespołu na scenie aby potem przekazac Wam nasze wrażenia :) Prawdopodobnie będziemy miały tez możliwość zadania chłopakom paru pytań, taki mini-wywiadzik... I tu potrzebna nam jest WASZA pomoc. Jeśli macie jakies pytania które chcielibyście postawić przed zespołem sformuujcie swoje mysli tutaj:) Najciekawsze wybierzemy i miejmy nadzieje, zadamy COMIE :)

Z góry składamy ukłony za wszystkie pytanka i czekamy...

Angelwing&Saliv


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2006-10-28 14:54

Ależ Wam zazdroszczę i tym samy cholernie żałuję, że mnie tam nie będzie (fuck). Co do mini-wywiadziku: mi się nasuwa pytanie o ich korzenie muzyczne, na czym się wychowywali czym katowali ich rodzice za brzdąców etc. o co najważniejsze, jaki (albo czy wogóle) miała na ich twórczość wpływ kapela Illision, bo uważam że są oni ich następcami jeśli chodzi o ten rodzaj brzmienia w obecnych czasach.

Dobrej zabawy.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-10-28 15:35

Ale fajnie :!: :!: :!: :!:
Wybawcie się wyskakajcie wypogujcie wymoszujce a na koniec zpytajcie chłopaków o :
- jakie wrażenie wywarł na nich koncert który zagrali na tegorocznym Woodstocku(bo na mnie ogromne w sumie od tamtej pory ich słucham),czy był to jeden z kolejnych koncertów cy jednak zostawił w nich jakiś ślad??
- skąd pomysł na piosenkę "Sierpień"- czyżby jakaś letnia miłość była inspiracją??
jak coś mnie będzie jeszcze nurtować to kliknę :wink:
Pozdrówki :wink:



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło