Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Piosenki na doła. Strona: 3

Wysłany: 2006-10-25 21:33

* Nine Inch Nails "Metal"
* cała twórczość ohGr ;D
* Project Pitchfork "Human Crossing", "God wrote", "2069 A.D.", "Celeste", "Cold heart", "Alpha Omega", "Lost Youth of a Prisoner", "We are one", "Daimonion - You Hear Me In Your Dreams", "Citynight", "Existence v.4.1", "The View"
* Neurosis "From the Hill", "Falling Unknown"
* Oscura "Crucified"
* Final Selection "Lava"
Tyle mam pod reką tych ważniejszych Jak je słyszę, to poprawia mi się nastrój :D



Wysłany: 2006-10-26 00:11

Fausthie Nine Inch Nails "Metal" -akurat tego dzisiaj tzn.wczoraj słuchałam-świetne.
A teraz wpadł mi w uszy Leningrad- polecam cały na doła- ruski rozweselacz :wink:



Wysłany: 2006-10-26 19:01

Ale w sensie żeby sie go pozbyć, czy nabawić? XD


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-26 20:27

Chyba że tak! Buahahahahaha! Dobre! :D


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-27 22:30

[quote:861e9bebf3="strzalik"]Fausthie Nine Inch Nails "Metal" -akurat tego dzisiaj tzn.wczoraj słuchałam-świetne.[/quote:861e9bebf3]
:-)



Wysłany: 2006-10-28 00:56

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

Jak już alkohol nawet nie wchodzi to coś elektronicznego, bez vokalu, np muza z gier na C 64.


Chosen by death don't disagree.


Wysłany: 2006-10-28 01:45

;> C64 to moja schiza ;P Uwielbiam :D Nawet był czas, że słuchałam radia internetowego, w którym leciały tylko takie kawałki ;D

Dobranoc



Wysłany: 2006-10-28 08:25

Ostatnio Levaes Eyes, głos wokalistki i to jak grają fajnie na mnie działa


Chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć? Spytaj...


Wysłany: 2006-10-28 12:48

Fausthie nocny marek z Ciebie :wink:
Vader na doła, żeby go przegonić!!!



Wysłany: 2006-10-28 15:24

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: si



Wysłany: 2006-10-28 15:25

Enya - Wold Child
Levaes Eyes zawsze...
Darzmat...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-28 16:18

:D


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-28 17:58

Mnie jakoś tak dziwnie ,ale pociesza Evanescence- Bring me to life.... dziwne....


Powiedzmy że wdrążam sie w gotyckie tematy i klimaty....


Wysłany: 2006-10-28 18:29

[quote:ee8e7a1ea6="Narea"][quote:ee8e7a1ea6="Morgana"]:D[/quote:ee8e7a1ea6]
masz? podzielisz się może z potrzebującą???[/quote:ee8e7a1ea6]

Mam i nie mam. Płytka jest, ale nie u mnie, tylko u mojej koleżanki, jak ją dostanę, to wtedy mogę przesłać, czemu nie? Mrrrau! Darzmat to jest to, co tygryski lubią najbardziej. Przynajmniej te z dobrym gustem muzycznym.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-28 18:54

[quote:120e4f11ee="Sasuko"]Mnie jakoś tak dziwnie ,ale pociesza Evanescence- Bring me to life.... dziwne....[/quote:120e4f11ee]

Ja w tym nie widze nic dziwnego, raczej to całkiem zrozumiałe... Odólnie na doła lubię takie utworki... JAkoś wszystko się wtedy... wygładza, niepokoje, smutki... Można isę trochę odprężyć i łatwiej sobie poradzić ze zmartwieniami.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-28 20:14

Ale niektórych ludzi na przykład Evanescence czy Nightwish raczej smucą niż pocieszają...a ja sie wtedy taka szczęśliwa czuje...


Powiedzmy że wdrążam sie w gotyckie tematy i klimaty....


Wysłany: 2006-10-28 21:49

Wiem...To jednak zależy chyba... sama nie wiem od czego. :P Może dlatego, bo jestem po czterech kolejkac, a może po prostu jest zbyt wiele aspektów. W kadym razie to jest coś w charakterze, usposobieniu....


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-29 13:02

[quote:4877ba9a6b="Narea"]mnie Evanesece rozśmiesza a Nightwish....hm... od tego zaczynałam, więc tak jakoś cóś sobie odświerzę ale czuję cholerny respekt dla głosu Tarji... i KOCHAM FINLANDIĘ!!!!!!!! tą w butelce też.... :twisted:[/quote:4877ba9a6b]

n to skoro Cię rozśmiesz, to chyba działa, nie?
Co do Finlandii to ta w butelce jest niezła, ale jeszcze bardziej lubię zespoły fińskie - acz nie wszystkie i nie każdy tak samo. Dogadałabyś sie z dwiema moimi koleżankami/przyjaciółkami, te to są maniaczki Finlandii i wszystkiego, co fińskie...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-30 00:20

[quote:513bbba6ef="Selene69"]Mnie bierze muzyka niemców z lacrimas Profundere, piękna muzyka, ale niestety mało znana, jak ktoś chce się ze ,mną podołowac :P to polecam: http://www.youtube.com/watch?v=mpL9bjjW0GI&mode=related&search=[/quote:513bbba6ef]

Tego mi było trzeba - bardzo ładne. Od jakiegoś czasu tak mi sie marzyło by znaleźć jakąś nieznaną mi jeszcze muzyczkę, która by mnie jakoś urzekła...Oczywiście, jest wiele zespołów, których nie znam, wielu pewnie nawet nigdy nie poznam...Natrafian nieraz na ciekawe rzeczy, ale tylko niektóre naprawdę robią na mnie wrażenie, W sumie to jest jak nałóg...

Ambeon - Estranged <- jeszcze jakoś ten utwór mi sie spodobał...
Chociaz nie wiem czy najlepszym sposobem na doła jest donijanie się jeszcze bardziej. :P Ale ja póki co nastrój mam niezły, więc mozna sobie posłuchać...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-30 00:53

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Niekoniecznie od razu na doła, ale na smutek...:

The Cure - Maybe Someday
Mercury Rain - Le Paradis Du Couchant
Illusion - Choćby Jęk
Illusion - Cierń
Apocalyptica - Ruska
PJ Harvey - The Slow Drug
VNV Nation - Endless Skies
Blackfield - Lullaby
Blackfield - Hello


trochę tego akurat mam w Winampie :)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło