Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Piosenki na doła. Strona: 2

Wysłany: 2006-10-13 22:15

Piosenka na doła,odkryłam dzisiaj że działa- nie wiem jaki jest jej tytuł ani kto ją wykonuje wiem tylko tyle że to piosenka przewodnia z filmu "Czasem Słońce Czasem Deszcz" rodem z Bollywoodu :wink:



na dolka najlepszy pan kleks!!! Wysłany: 2006-10-14 00:58

na dolka najlepszy pan kleks !!! 8O K nie zapominaj


__________________________________________


Wysłany: 2006-10-14 12:49

[color=blue:a0ba3ec81c]hmmm...
piosenki na doła?????
To zależy czy na doła żeby go zwalczyć i żeby się nie dołować
czy żeby się wypłakać i wysmucić :P:P:P:P:P :D 8)
Mam takie i takie. Za jakiś czas, jak będę miała chwilę wolną to wypiszę tutaj moje utwory na doła :P :D:D:D Pozdrawiam [/color:a0ba3ec81c]



Wysłany: 2006-10-14 21:58

Foxy (Bicz)
Foxy
Posty: 117
Włocławek

SIA - Breathe Me (szczególnie jeśli ktoś widział piąty sezon Six Feet Under)...
Suka - O.N.A. 8) he he
A coby się dobić - najlepiej zarzucić Massive Attack. Ostatnio odkryłam fajny kawałek "When I Am You" z ostatniej płytki Panzer AG.
Polecam też "Who Am I" Peace Orchestra (z Animatrix OST).
Na myś przychodzi mi kawałek Tiamatu, który darzę pewnym sentymentem ... "Do You Dream Of Me?".

A więc idę się na słuchawkach na maksa zdołować. :wink:


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it.


Wysłany: 2006-10-15 16:37

może totroche dziwnie zabrzmieć ale jak mam doła albo coś to lubie zapuścić sobie opetha najepie jakiś kawałek z damnation to dziwnym trafem polepsza moje samopoczucie :)


cóż o mnie pomieszkuje sobie w Gdańsku :) jak widać zajęcie student jeśli można to nazwać zajęciem :p ogólnie to siedzę i nic nie robię dlatego czasem jestem na dp :D


Wysłany: 2006-10-24 10:02

Jak teraz myślę, to w sumie każda, którą umiem zaśpiewać.:D To znaczy może nie zupełnie wszystkie, ale coś Closterkellera na przykład... Bo ogólnie śpiewanie pomaga. :D Umiem, to nie znaczy, że ładnie i poprawnie, ale czy to ma znaczenie? Nie każę nikomu słuchać. A niektórym nawet się podoba. :P


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-24 11:42

[quote:a3d135f83b="Morgana"]Jak teraz myślę, to w sumie każda, którą umiem zaśpiewać.:D[/quote:a3d135f83b]

Odwrotnie proporcjonalnie do mnie.
Ja raczej wole posluchac morderczych blackowych brzmien, moze dlatego, ze kazdy emocjonalny upadek miesza sie z nienawiscia, a takiej muzyce do tego najblizej



Wysłany: 2006-10-24 11:53

snarks (Bicz)
snarks
Posty: 6
Ostrołęka

Anathema - cała płytka Judgement i kilka pisoenek z innych płyt
Avrigus
Niektóre piosenki Tristanii
Tiamat - Divided
Nightfall - diva
i inne


Hope for the best Prepare for the worst


Wysłany: 2006-10-24 15:37

[quote:2d76c792ae="Vincent"][quote:2d76c792ae="Morgana"]Jak teraz myślę, to w sumie każda, którą umiem zaśpiewać.:D[/quote:2d76c792ae]

Odwrotnie proporcjonalnie do mnie.
Ja raczej wole posluchac morderczych blackowych brzmien, moze dlatego, ze kazdy emocjonalny upadek miesza sie z nienawiscia, a takiej muzyce do tego najblizej[/quote:2d76c792ae]

Dla mnie dół nie jest równoważny z uczuciem złości, na nie pomaga muzyka, która w jakiś posób za niego rozładowuje emocje, mocne brzmienie, agresywny metal... Ale dół to dla mnie uczucie pustki...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-24 18:07

Łiiiii! :)


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-24 20:53

cieszymy się :D <radocha>


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-25 14:17

jak mam lekkegio dola to mi nawet pomaga "dżem - gorszy dzień ".. :twisted: a tak ostatnio to tez sama sobie śpiewam i gram na gitarce przy tym i jest lepiej


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-25 15:11

Ja ostanio wszelkie emocje rozładowuję gitarą. Pogrywam sobie co smętniejsze kawałki, czsem spróbuję coś sam zabrzdąkać i to mi pomaga o wiele bardziej niż słuchanie muzy.


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-25 16:37

pośpiewanie - tak! tak!
I piosenkai na doła: jakieś głupie, np "Cztery razy po dwa razy..." :P


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-25 17:31

I znów się doskonale rozumiemy. :) O to mi właśnie chodziło. :D Hehehe...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-25 18:17

The Clash


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-25 19:08

[quote:ba8db85e42="Narea"]albo cokolwiek zespołu (tja.... pseudozespołu :wink: ) Kury, np."Chryzantemy Złociste" czy "Jesienna Deprecha" :twisted:[/quote:ba8db85e42]
"Cryzantemy...." to mi się zdarzało nawet grać i śpiewać jak nikt nie słyszał :D Jakby mnie rodzinka usłyszała ze ja spiewam to bym wylądował daleko za oknem:P A tak to tylko kota męczyłem :twisted:


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-25 19:21

a wiecie co, na doła najlepsza butelka likieru ^^ nawet nie połowa i już się czlowiek śmieje :twisted:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-10-25 19:36

[quote:a0a08df958="Nightcreature"][quote:a0a08df958="Narea"]albo cokolwiek zespołu (tja.... pseudozespołu :wink: ) Kury, np."Chryzantemy Złociste" czy "Jesienna Deprecha" :twisted:[/quote:a0a08df958]
"Cryzantemy...." to mi się zdarzało nawet grać i śpiewać jak nikt nie słyszał :D Jakby mnie rodzinka usłyszała ze ja spiewam to bym wylądował daleko za oknem:P A tak to tylko kota męczyłem :twisted:[/quote:a0a08df958]

:D

[quote:a0a08df958="frija"]
a wiecie co, na doła najlepsza butelka likieru ^^ nawet nie połowa i już się czlowiek śmieje Twisted Evil :twisted:[/quote:a0a08df958]

Ja jestem preciwna alkoholowi noo i nie każdy upija isę na wesoło. :P Ale likierek... Mmmmniam!. :)


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-10-25 19:51

Jak dla mnie...najlepsza piosenka na dola jest Kiedy Umieram Huntera...co w niej takiego magicznego jest niewiem...slyszac ja czuje sie lepiej...
A dola mam czesto...bardzo mi pomaga za kazdym razem
Pozdro :wink:


Trzeba zyc a nie tylko istniec


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło