Lem
Miasto w ogniu

Wpływ metalu na psychike. Strona: 4

Artykuł: Wpływ metalu na psychike

Wysłany: 2011-07-02 23:24

Smacznego :)

Och, ale ja nikogo nie odsądzam od czci i wiary. Pamiętam przecież swoją własną młodość Tak sobie tylko ironizuję nieszkodliwie (chyba nieszkodliwie... :D )

Wysłany: 2011-07-14 00:22 Zmieniony: 2011-07-14 00:24

Ja chyba zacznę kolekcjonować niektóre wypowiedzi z tego wątku oraz innych na tej stronie i połączę w całość w książce "Najdurniejsze cytaty z DP". Przypuszczam, że stanie się ona bestsellerem, gdyż nie od dziś wiadomo, że im bardziej bezsensowne, tym popularniejsze. Przykład - Coelho.
Chociaż może to jakieś prowokacje i ja niepotrzebnie biorę je na poważnie. Mam nadzieję o_O

Odnośnie tematu - jestem zdania, że odpowiednio dobrana muzyka uwrażliwia. Możemy ponadto identyfikować się z nią (czasem). Nie mylić z rzekomym, ehkem, "przekazem".

Nie da się określić swojego życia jednym mottem.

Wysłany: 2017-08-01 19:57

Ja przez metal stałam się szatanistką. Jem koty, palę kościoły jak mój kochany Varguś i urządzam orgie.

"...nie należę do tego świata, jestem leśnym demonem i z lasu pochodzę. Teraz chcę do lasu wrócić..."

Wysłany: 2017-08-02 08:07

Ja zaczełam latać z lutnia po lesie :/ A tak ogólnie każdy rodzaj muzyki ma jakiś wpływ na psychike. Jednemu robi lepiej drugiemu gorzej, wszystko od człowieka zależy.

The only church that can light your way, is the one that burns

Wysłany: 2017-08-02 17:49

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

Ależ się głupio pożarłem z Gniewomirem (Harlequin ma tak na imię) w tym temacie kiedyś :-/ Muszę to jeszcze przemyśleć, heh.
I co ma dokładniej wpływ na moją psychikę i w jaki sposób - też do przemyślenia :-/

od czasu do czasu warto wrócić do źródła

Wysłany: 2017-08-02 21:48

dla mnie metal to przede wszystkim wolność i niesamowity ładunek energii tak było 20 lat temu , tak jest dzisiaj i oby zdrowie pozwoliło koleje 20 lat

Kropla drąży skałę

Login

Password

Załóż konto / Odzyskaj hasło