Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Wpływ metalu na psychike. Strona: 4

Wysłany: 2011-07-02 23:24

Smacznego :)

Och, ale ja nikogo nie odsądzam od czci i wiary. Pamiętam przecież swoją własną młodość Tak sobie tylko ironizuję nieszkodliwie (chyba nieszkodliwie... :D )

Wysłany: 2011-07-14 00:22 Zmieniony: 2011-07-14 00:24

Ja chyba zacznę kolekcjonować niektóre wypowiedzi z tego wątku oraz innych na tej stronie i połączę w całość w książce "Najdurniejsze cytaty z DP". Przypuszczam, że stanie się ona bestsellerem, gdyż nie od dziś wiadomo, że im bardziej bezsensowne, tym popularniejsze. Przykład - Coelho.
Chociaż może to jakieś prowokacje i ja niepotrzebnie biorę je na poważnie. Mam nadzieję o_O

Odnośnie tematu - jestem zdania, że odpowiednio dobrana muzyka uwrażliwia. Możemy ponadto identyfikować się z nią (czasem). Nie mylić z rzekomym, ehkem, "przekazem".

Nie da się określić swojego życia jednym mottem.

Wysłany: 2017-08-02 08:07

Morelcaa (Bicz)
Morelcaa
Duszniki Zdrój

Ja zaczełam latać z lutnia po lesie :/ A tak ogólnie każdy rodzaj muzyki ma jakiś wpływ na psychike. Jednemu robi lepiej drugiemu gorzej, wszystko od człowieka zależy.

Wysłany: 2017-08-02 17:49

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

Ależ się głupio pożarłem z Gniewomirem (Harlequin ma tak na imię) w tym temacie kiedyś :-/ Muszę to jeszcze przemyśleć, heh.
I co ma dokładniej wpływ na moją psychikę i w jaki sposób - też do przemyślenia :-/

od czasu do czasu warto wrócić do źródła

Wysłany: 2017-08-02 21:48

dla mnie metal to przede wszystkim wolność i niesamowity ładunek energii tak było 20 lat temu , tak jest dzisiaj i oby zdrowie pozwoliło koleje 20 lat

Kropla drąży skałę

Wysłany: 2021-08-01 17:05

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

Obawiam się odświeżyć ten temat, ale odświeżam po to, żeby może we wrześniu odezwać się do kilku darkplanetowiczów na priv znowu. Ostatnio było o tym co porabiam, to może teraz byłoby o tym jak się czuję, względem tego co porabiam.

od czasu do czasu warto wrócić do źródła

Login

Password

Załóż konto / Odzyskaj hasło