Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Upokorzenie Radia Maryja!. Strona: 1

Artykuł: Upokorzenie Radia Maryja!

Upokorzenie Radia Maryja! Wysłany: 2010-10-24 00:08

Marny argument "zbędne dysputy" ?
A więc uważasz że są dysputy mnie zbędniejsze i bardziej zbędniejsze... a te bardziej zbędniejsze prowadzą "niekonstytucyjne" twory??

Uważaj żebyś się kiedyś nie obudził a tu DP zamknięte bo ktoś uznał że rozmowy o glanach piercingu i muzyce gotyckiej są zbędne i niekonstytucyjne bo dobrze wrażający się o cięższej muzyce użytkownicy DP godzą w konstytucyjne prawo wolności słuchania przysługujące (tylko )fanom techno i rapu...

Taką to właśnie stworzyłeś rzeczywistość w powyższym poście

Ja ja tylko "zlustrowałem" w izomerii optycznej :d

Czemuż to niby demokratyczna wolność wypowiedzi ma przysługiwać tylko określonym postępowym poglądom ?


Co masz zrobić dzisiaj zrób jutro !! ------------------------------------------------- Ps. Jako, że koleżanka z oburzeniem stwierdziła że mój światopogląd jest odrażający i rodem ze średniowiecza myślę że będę tu pasował :P


Wysłany: 2010-10-24 02:28

Zasadniczo RM juz się chyba odwołało od wyroku.
Poza tym Rydzyk ma w dupie sądy i nie przeprosi.
Podobnie było w WOŚPem, Trwam przegrało rozprawę juz kilka lat temu i do dziś nie przeprosiło za film "Woodstock, przestanek do piekła"
Nikt ich przecież nie ruszy... to by było polityczne samobójstwo.


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2010-10-24 02:50

Tysiąc lat zajęło sformułowanie przeprosin w sprawie inkwizycji zobaczymy ile czasu zajmie to RM?


a Jack of all trades is master of none


Wysłany: 2010-10-24 17:28

[quote:35b0cb73d0="WilczurNocy"]Od TVN to juz chyba nawet RM prezentuje wyzszy poziom intelektualny.[/quote:35b0cb73d0]

Mhm. Popieram. Prawie. Dla mnie - są siebie warci. Tak samo sieją zamęt i pogrywają na ludzkich emocjach, tylko w inny sposób. TVN to prawdziwy telewizyjny brukowiec.



Wysłany: 2010-10-24 18:02

Już od dawna i tak czy tak wiadomo że media są zwodnicze. Czym dobiera do większych mas. Tym bardziej starają się w politykę mieszać i zmieniać kraj. Niestety nie ma na to już lekarstwa. :/ Więc nie widzę też sensu wzajemnego oskarżania się i również przepraszania. Nie wiem jak wy na to patrzycie, ale wnioskowanie do sądu o wypowiedzenia słowa przepraszam, są zachowaniem godnym występów cyrkowych.



Wysłany: 2010-10-24 19:31

Wszystkie radia mają twarze, tylko jedno Ma Ryja!!!


"Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie nie jest mi obce"


Wysłany: 2010-10-24 21:38

Prosze,prosze.Czyli sa ludzie którzy hołduja mej tezie"Tvn i Gazeta Wyborcza-gówno".Bardzo dobrze,bo taki jest fkat,w istocie.
Kreowanie tematów,wyolbrzymienia pewnych spraw i kłamstwo to domena koncernu ITI.I dobrze bylo to widac przez caly konflikt ITi z kibicami Legii(do ktorych naleze).Łganie i naginanie prawdy,fałszywosc i oszczerstwa.A lud w to wierzy ogladajac tvn 24.Dobrze,ze jako historyk umime badac zrodla.



Wysłany: 2010-10-24 21:38

[quote:718476ad78="Naqara"]Już od dawna i tak czy tak wiadomo że media są zwodnicze. Czym dobiera do większych mas. Tym bardziej starają się w politykę mieszać i zmieniać kraj. Niestety nie ma na to już lekarstwa. :/ Więc nie widzę też sensu wzajemnego oskarżania się i również przepraszania. Nie wiem jak wy na to patrzycie, ale wnioskowanie do sądu o wypowiedzenia słowa przepraszam, są zachowaniem godnym występów cyrkowych.[/quote:718476ad78]

Myślę, że tu i tak chodzi tylko o rozgłos pod hasłem "Nieważne co i jak, ważne, żeby było o nas głośno".

A na RM łatwo żerować, bo jest niepopularne i budzi negatywne emocje - a o to chodzi, o grę na emocjach.

[quote:718476ad78="Vika"][quote:718476ad78="Alpha-Sco"][quote:718476ad78="WilczurNocy"]Od TVN to juz chyba nawet RM prezentuje wyzszy poziom intelektualny.[/quote:718476ad78]

Mhm. Popieram. Prawie. Dla mnie - są siebie warci. Tak samo sieją zamęt i pogrywają na ludzkich emocjach, tylko w inny sposób. TVN to prawdziwy telewizyjny brukowiec.[/quote:718476ad78]

Zgadzam się - TVN kłamie, jak i cały koncern ITI i powtórzę za kibicami: "ITI wypier****j!!!"
"Dla mnie luty
Dla Ciebie maj
Jeb*ć, Jeb*ć ITI,
OOOOOOOOOOOOOO!!!"[/quote:718476ad78]

Gratuluję. Poziomem sięgnęłaś TVN-u.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Nie. Chyba jednak, mimo wszystko, tym ostatnim zdaniem obrażam TVN.



Wysłany: 2010-10-24 23:39

No Vika, cóż za wyrafinowana poezja. Chyba zostanę kibicem legi :)


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2010-10-25 07:41

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:4dec7e9aaf="Naqara"] Więc nie widzę też sensu wzajemnego oskarżania się i również przepraszania. Nie wiem jak wy na to patrzycie, ale wnioskowanie do sądu o wypowiedzenia słowa przepraszam, są zachowaniem godnym występów cyrkowych.[/quote:4dec7e9aaf]

Ostatnio rozbroiła mnie sytuacja (cytaty nie dosłowne):
- Mamy podejrzenia, że Sprawa Smoleńska, to mógł być zamach - powiedziała Kluzik-Rostkowska z PiS.
- Myślę, że PiS nie radzi sobie z częściową odpowiedzialnością za tragedię - odparł Tusk.
- Będę żądał przeprosin od premiera za te słowa - skomentował Kaczyński.

Bardzo bezpośrednia prowokacja aż miło. Masz rację Naqara.

A co do RM, to częstokroć trudno o bardziej wiernych fanów. Co by Rydzyk nie nagrzeszył, to wybaczą.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Upokorzenie Radia Maryja! Wysłany: 2010-10-25 15:03

[quote:e4c57cc81d="1"]
Zdecydowanie lepiej Ci idzie pierdolenie o semantyce niż chemia. Pozdro.[/quote:e4c57cc81d]
To [i:e4c57cc81d]al-chimija[/i:e4c57cc81d] polityczna rządzi się więc innym nazewnictwem...

[quote:e4c57cc81d="Yngwie"]
A co do RM, to częstokroć trudno o bardziej wiernych fanów. Co by Rydzyk nie nagrzeszył, to wybaczą.[/quote:e4c57cc81d]
e jak to mówił Rydzyk "tylko po jednym koniaczku ten ksiądz jechał"

Ale co prawda to prawda takich fanów jak ta stacja to nawet Iron Maiden nie ma takich :)

[quote:e4c57cc81d="Vika"]
Zgadzam się - TVN kłamie, jak i cały koncern ITI [/quote:e4c57cc81d] kłamie jak najęta

Ech ale nawet nasz tzw. publiczna telewizja robi się coraz gorsza... Niby jest TVP Kultura... ale służy ona chyba marginalizacji kultury... bo zamiast puścić finał koncertu chopinowskiego na dwójce jak to kiedyś bywało... żeby społeczeństwo mogło po obcować sobie z muzyką wyższych lotów... na 2 leci w tym czasie jakaś głupota... Koncert jest na TVP Kultura ale w płatnym pakiecie kablowym i nie każdego stać na ten luksus i nie wszędzie dociera...
Dokument na TVP3 jest o takiej porze że musiałbym zbudzić resztę domowników żeby go obejrzeć... Ja o tej porze nigdy nie śpię... inni jednak śpią a "telewizorni" w każdym pokoju nie mamy (chyba kartę TV do kompa kupię)... Porównując naszą publiczną i czeską ta druga chyba lepiej wywiązuje się z zadań statutowych...
Dobrze że chociaż radio publiczne (PR2, PR3) trzyma poziom, ale komercjalizacja jest planowana ... Radiowa Trójka była jedyną stacją w krajach demokracji ludowej gdzie puszczano aż tyle rockowej muzyki...


Co masz zrobić dzisiaj zrób jutro !! ------------------------------------------------- Ps. Jako, że koleżanka z oburzeniem stwierdziła że mój światopogląd jest odrażający i rodem ze średniowiecza myślę że będę tu pasował :P


Wysłany: 2010-10-25 15:48

Telewizję publiczną chyba zabijają stacje komercyjne. Co mają zrobić, skoro wszędzie liczy się oglądalność. Ilu widzów włączyłoby ten finał szopenowski? A ilu będzie wolało program "Gwiazdy recytują wiersze w deszczu?". Niby TV publiczna powinna służyć każdemu i wydaje się, że robią, co mogą. Mam mieszane uczucia. Chyba nie można wymagać, by TV publiczna opierała się tylko na garstce koneserów i entuzjastów.

Boleję bardzo nad tym, że ciekawe propozycje programów czy filmów lecą tylko w środku nocy. Ale aż boję się, kiedy zupełnie z nich zrezygnują i choćby tego zabraknie. Będziemy mieli tylko podróbkę TVNu i Polsatu.

A tak na marginesie: kilka dni temu napaliłam się straszliwie na film na TVP2, który zaczynał się o 1.35 w nocy. Na szczęście ostatnio przypomniałam sobie, że posiadam taką zdobycz techniki jak video :) Więc z entuzjazmem zaprogramowałam nagrywanie i... obeszłam się smakiem, bo mieliśmy przerwę w dostawie prądu To tyle jeśli chodzi o perełki programowe TVP :)

Radio Maryja jest rewelacyjnym przykładem tego, jak przy pomocy mediów można zyskać rzeszę nie tylko fanów, bo to za słabe słowo, ale prawdziwych miłośników i fanatyków. Jaka inna stacja Radiowa i TV mogłaby się pochwalić taką rzeszą wiernych i zawsze oddanych całym sercem słuchaczy? A ma tych miłośników właśnie dlatego, że jest jaka jest.



Wysłany: 2010-10-25 19:43

Nie wiem w jakim kierunku chcą zmierzać media,ale wydaje mi się że chcą z ludzi robić kompletnych idiotów o wypaczonym umyśle.
Tak jak napisał Wolf-na TVP Kulturze często lecą dobre dokumenty,tyle że o póżnej porze,a szkoda.Bo są dość ciekawe.
Czeskie programy mam u babci[:)],gdyż u siebie żadnych nie złapię.Jedynie,że mam jeden rosyjski program,ale ni w ząb ni w dupę go nie zrozumiem.
Co do TVN,Radia Maryja i telewizji Trwam-ściemę wciskają na potęgę,aż uszy więdną a ludzie z chęcią tego słuchają.Ciekawe czemu,skoro po 10 minutach mnie nudzi.Może dlatego,że niby wszystko w taką piękną słowną ramę oprawiają?

Potyczki polityczne? Myślę,że są po to,by wzbudzić głupi rozgłos,zwrócić na siebie uwagę,żeby wywołać skandal[żeby było o czym gadać w tymże kraju] i to wszystko.Nie wiem czemu się uczepili Wałęsy i JP2[może jestem w pewnym stopniu zaściankowa,ale nie rzucać we mnie kamieniami :P].
Najpierw napuszczają na siebie sądy,a przychodzi do tego że się mylili to nawet nie wyciągną pierwsi ręki do przeprosin i przyznania się do błędu.


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2010-10-25 20:02

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:5d3eae2104="Nuta"]
Jedynie,że mam jeden rosyjski program,ale ni w ząb ni w dupę go nie zrozumiem.[/quote:5d3eae2104]
To dobrze, bo pewnie sama propaganda pod przykrywką Wilka i Zająca
[quote:5d3eae2104="Nuta"]
nie rzucać we mnie kamieniami :P.
[/quote:5d3eae2104]
nikt nie zamierza, któż z nas jest bez winy?
[quote:5d3eae2104="wolfj23"]
Ale co prawda to prawda takich fanów jak ta stacja to nawet Iron Maiden nie ma takich :)[/quote:5d3eae2104]
No właśnie, większość fanów Iron Maiden w PL zna i kojarzy Radio Maryja, ale odwrotnie jest zapewne dużo gorzej. Trochę więcej tolerancji wyznaniowej i wzajemnego szacunku, o.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2010-10-25 23:26

Cóż mnie do księżniczki też trochę brakuje. Czy to gotyckiej czy wogóle jakiejkolwiek Co do tematu, to do końca nie wiem kto kogo pozwał, więc nie mogę sądzić. Telewizji oglądam jak na lekarstwo-szkoda życia i mózgu. Natomiast dziwi mnie wasze narzekanie na jej poziom. Telewizja czy to prywatna czy państwowa ma mieć zawsze tylko i wyłącznie dużą oglądalność, a żeby to osiągnąć musi trafić w gusta masowej widowni. Najwyraźniej trafia skoro utrzymuje się na rynku. Nie należy też się dziwić, że komercyjna stacja może trochu "naginać fakty" dla osiągnięcia swoich celów. Może i tak być nie powinno, ale to raczej proceder na całym świecie dość powszechny.


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2010-10-28 19:17

[quote:42598c0881="Vika"]To kwestia też tego, że Ojciec Dyrektor ma sporo pieniędzy i licho wie, czy nie szykuje jakiś zastępców w sprawie prowadzenia radia w przypadku jego śmierci. Jeśli tak, to możemy mieć "never ending story". [/quote:42598c0881]
O w mordę.I wyjdzie na to,że papcio grzyb będzie nieśmiertelny... :O


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2010-10-28 19:35

No w mordę i tak w tej chwili ,nikt nie ośmieli się tknąć papcia grzybka,więc robi co chce i mówi co chce,bo wie doskonale że nikt w tym kraju mu nie podskoczy

[img:944814b7ea]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:944814b7ea]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-10-28 22:06 Zmieniony: 2010-10-28 22:07

Powaga? Nawet Chuck Norris nie wyratuje? :OO


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2010-11-03 00:44

[quote:657b8a5aaa="Yngwie"]
- Mamy podejrzenia, że Sprawa Smoleńska, to mógł być zamach - powiedziała Kluzik-Rostkowska z PiS.
- Myślę, że PiS nie radzi sobie z częściową odpowiedzialnością za tragedię - odparł Tusk.
- Będę żądał przeprosin od premiera za te słowa - skomentował Kaczyński.
[/quote:657b8a5aaa]

Trudno się dziwić w sytuacji gdy pogrążona w nieświadomośći opinia publiczna została wystawiona na pastwę mediów.

Sam brat tragicznie zeszłego ex-prezydenta raczej do piastowania urzędu nie był przekonany?


a Jack of all trades is master of none


Wysłany: 2010-11-03 00:59 Zmieniony: 2010-11-03 01:02

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Hmmm, zacytowałeś mój fragment, ale zauważ, że sens większości tamtego posta to zwrócenie uwagi na wzajemne niepotrzebne oskarżanie się polityków na podstawie krótkich informacji, zapewne też wyrwanych z kontekstu.

No i odpowiedzi na Twoje pytanie nie znam i jestem zdania, że właśnie nie ma sensu spekulować. Poza tym offtop by się skroił kolejny :)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło