Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Upokorzenie Radia Maryja!. Strona: 2

Artykuł: Upokorzenie Radia Maryja!

Wysłany: 2010-11-03 15:17

Nie martwiłbym sie tak bardzo. Jest tyle dobrych stacji zagranicznych, ze nie ma sensu sie przejmowac niska jakoscia rodzimych. Nie moge ogladac wiekszosci polskich serwisow informacyjnych bo brakuje w nich najwazniejszych wydazen dnia.

Głowna wiadomoscia dnia jest rozkopana głowna ulica jakiegoś miasta wojewódzkiego i ze sasiad zabil zone siekierą. Potem polityk jednej partii powiedzial ze nie bedzie rozmawial z innym na koniec prognoza pogody ktora sie nie sprawdzi .

Nie kumam ogladania sportu. Do dzis nie rozumiem co to znaczy "kibicuje druzynie". Sport wg mnie ma sens jak sie go uprawia a nie wali w morde kogos za to ze kibicuje druzynie (innej albo nawet tej samej). Samo walenie w morde to tez fajny sport ale powinien miec jakies reguly.

WKURWIA mnie lektor na filmach - uniemozliwia mi to ogladanie jakiegokolwiek filmu bo nie wiem czego mam sluchac - aktorów czy kiepskiego tlumaczenia.

Poza tym rzygam dokumentami o drugiej wojnie swiatowej powstaniu warszawskim i solidarnosci.

Moja lista ulubionych kanałów to:

nFilmHD i nFilmHD2 (mozna sobie ustawic oryginalny dzwiek a jak ktos nie kuma to napisy)
Filmbox j.w.

Wiadomości: BBC CNN - z polskich TVN24 i Superstacja

Poza tym lubie wszelkie discovery i inne animalsy czy national geographics itp. Tez mozna sobie ustwic odglosy zwierzakow bez lektora.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2010-11-03 19:55

[quote:c8dac570c1="Vinter"]

Trudno się dziwić w sytuacji gdy pogrążona w nieświadomośći opinia publiczna została wystawiona na pastwę mediów.
[/quote:c8dac570c1]

Hehe, pokaż mi sytuacje z historii, gdy opinia publiczna nie była pogrążona w nieświadomości tudzież wystawiona na pastwę mediów czy też innych skłonnych do manipulacji instytucji z lepszym dostępem do informacji niż biedna opinia publiczna :D

Ten, kto ma informacje, ten ma władzę



Wysłany: 2010-11-03 20:00

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Hehe, no teraz to sobie pozwolę na komentarz:


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło