Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Płock Cover Festival rusza za 2 tygodnie. Strona: 1

Artykuł: Płock Cover Festival rusza za 2 tygodnie

Transport na Płock Cover Festival Wysłany: 2010-08-31 14:07

Witajcie

Mam możliwość zorganizowania wyjazdu na festiwal z Poznania busem. Jest 18 wolnych miejsc.
Przy pełnym składzie koszt na osobę wyniesie 55 zł (przy mniejszej ilości osób koszt będzie odpowiednio wyższy, ale i tak pewnie wyniesie mniej niż pociągiem, a za to o ile przyjemniej .

Proponuję:
- wyjazd z Poznania o godzinie 11.00 (na miejscu będziemy ok. godz. 16.00-17.00 wliczając przystanki na zaspokojenie różnych potrzeb
- wyjazd z Płocka ok. godz. 1:00

Chętnych na podróż wesołym busem proszę o informację na prive jak najszybciej. W informacji proszę napisać Nick, imię i nazwisko oraz datę urodzenia.

Kasia


If you're talking behind my back, you're in a good position to kiss my ass!


Wysłany: 2010-09-01 10:52

Pozostało jeszcze 11 wolnych miejsc :)


If you're talking behind my back, you're in a good position to kiss my ass!


Wysłany: 2010-09-01 18:29

to sporo od was ludzi jedzie :) jakby co to autokar z Kielc też jedzie jakby ktoś był z okolic to proszę się zgłaszać


Co nas nie zabije,zabijemy sami


Wysłany: 2010-09-02 12:35

Last minute - pozostało jeszcze 9 miejsc wolnych :) Chętnych na transport proszę o kontakt do mnie na prive w dniu dzisiejszym.


If you're talking behind my back, you're in a good position to kiss my ass!


Wysłany: 2010-09-02 15:01

Kurza twarz, sporo jeszcze tych miejsc pozostało. Zgłaszac się ludzie, bo będzie drożej!

Wiem, żę to nie elektro, ale warto się tam kopnąc :-D

Nemesis, a może jak się nie zapełni całego autokaru, to jakiś mniejszy pojazd nając, coby na wpół pusty nie jechał :P


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2010-09-02 19:33

Ponieważ zgłosiło się tylko 9 osób, rezerwuję mniejszego busa i tym samym zamykam temat transportu.


If you're talking behind my back, you're in a good position to kiss my ass!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło