Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Kolejny album Septic Flesh w przyszłym roku. Strona: 1

Artykuł: Kolejny album Septic Flesh w przyszłym roku

Wysłany: 2010-07-20 18:58

"Communion" to istna perełka. Świetnie wyprodukowany album. Brzmienie, melodie, kompozycje - solidna robota. Strach pomyśleć jaki będzie następca ale cierpliwie czekam.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2010-07-24 12:07

MrGoregrind (Primogen)
MrGoregrind
Posty: 38
Świnoujście/Toruń

W końcu! ile można czekać


Alleluja i do przodu.


Wysłany: 2010-09-28 13:54

no to rewelacja! tylko czemu tak długo... :/


Vae Victus


Wysłany: 2010-12-18 21:56

AnnaAsteria (Primogen)
AnnaAsteria
Posty: 3
Stavanger / Kraków

uwielbiam ich :D nową piosenkę również !



Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.


Wysłany: 2010-12-20 23:15

fajny zespol muza tez jak ja ich dawno nie sluchalem musze to nadrobic pozdro


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2010-12-22 23:11 Zmieniony: 2010-12-22 23:12

[quote:4daa788193="AnnaAsteria"]uwielbiam ich :D nową piosenkę również !


[/quote:4daa788193]

właśnie znalazłem ten singiel na youtube, ale widzę, że mnie ubiegłaś. :)

powiem jedno, szybko i krótko: ZAJEBISTE

nowy album zapowiada się 'armagedonowo' :) mozna się chyba spodziewać, że znowu zbierze bardzo wysokie oceny.
na MySpace doszukałem się info, że za dźwięki symfoniczne jest odpowiedzialna ta sama orkiestra, która współpracowała z Dimmu Borgir na "Death Cult Armageddon", czyli Praska Orkiestra Symfoniczna, licząca sobie 130 osób i uznawana za najlepszą w Europie. :)
ROGI W GÓRĘ!!!
\m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/


Vae Victus


Wysłany: 2011-02-06 14:38

Madua (Bicz)
Madua
Posty: 90
Białystok

No w końcu! Septic Flesh jest genialnym zespołem, wnoszącym niesamowitą świeżość, energię i klimat. Nowy album zapowiada się tak dobrze, jak Communion, więc teraz należy czekać :D


"You are what you create... ... you create what you are",


Wysłany: 2011-02-06 21:02

Ephrel (Bicz)
Ephrel
Posty: 13
Edinburgh ( Scotland)

Sa to triumfatorzy.. Muzyka i tekstami poruszali mnie zawsze. Zgadzam sie z poprzednikami - kazdy album jest lepszy od drugiego. Rozwijaja sie diabelnie szybko, a i brzmienie jest jak zwykle piekielnie dobre!.. Gdzie bym sie nie ruszyla, sluchawki ida ze mna i oczywiscie Septic Flesh.. Chwala im za to co tworza - czekam na album, bom glodna!!



Wysłany: 2011-04-15 14:52

http://www.metalsucks.net/2011/04/14/exclusive-track-debut-septicfleshs-oceans-of-grey/
nowy utwor mam mieszane uczucia brakuje mi konkretnego deathowego jebniecia.Plyte na pewno
kupie,bo jeszcze sie na nich nie zawiodlem,a w
erze 2członowej grecy dali mi swoimi plytami
wiele radochy,oby jeszcze u nas zagrali bo na zywo nie ma przebacz


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2011-04-27 20:12

Kuerwa, jaki szajs :P postmodernistyczny, plastikowy, symfoniczny szajs :/ mam wrazenie, że SF graja coraz gorzej :/

To jest aż tak nowoczesne, że naprawde mozna sie zrzygać ;/ do tego ta therionowa symfonika... po co to? na co ? czyste wokale - katastrofa! No i do tego te kontrasty... jak jest bardziej extremalnie brzmi to jak Behemoth does dimmu, jak jest melodeathowo to brzmi to jak popłuczyny po i tak cinkim Scar Symmetry... no litosci :/


.


Wysłany: 2011-04-27 20:38

jeszcze tak do połowy to jakoś wygląda, pózniej to wszystko się rozchodzi - jakby zupełnie inna kapela grała.


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2011-04-28 07:45

Mi juz utwory nr 2 i 4 wystarczajaco zniesmaczyły dalszy obraz płyty, który i tak okazał sie mało interesujacy dla mnie


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło