Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Gry na które czekamy :). Strona: 23

Wysłany: 2015-01-28 18:09

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:fbd3385531="HardKill"]Przyszłoroczna odsłona Call Of Duty powróci do tematu II wojny światowej ?[/quote:fbd3385531]
Ja grałem tylko w BEYOND the Call of Duty dawno temu z bratem, który potem zakupił Commandosów: Kierunek Berlin, ale teraz zneutralizowałem to podręcznikiem z audiobookiem do nauki szwedzkiego, a bratu dałem podręcznik do niemieckiego.

Co do samych gier to mi pasi hokej w prawie każdej postaci, znacznie mniej brutalna gra i z zasadami znanymi od wieku, zawsze trochę lepiej, jak dla mnie, ale nie zawsze mam taki wybór, heh :-/


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-01-28 21:51

Ja czekam na kwiecień i nowego Mortal Kombat X

[img:58cf952909]http://i.ytimg.com/vi/Ci6lMQNLKZU/maxresdefault.jpg[/img:58cf952909]



Wysłany: 2015-01-29 21:31 Zmieniony: 2015-01-29 21:37

[quote:679fdca1f1="rob1708"]no to zaryzykuje i zakupie kompa na razie nie wymieniam , bo kasa poszła na nowe cd , ale dźwięk zabija
dzięki za info , oby znow wciagneła no i ciekaw grywalnosci , możliwości graficznych[/quote:679fdca1f1]

Mnie się gra nie spodobała, drugi raz nie będę chyba jej przechodzić. Graficznie nie powala, grywalność dobra, ale dla mnie wiało tam nudą. Tu możesz przeczytać moją recenzję tej gry:
http://trzynasty-schron.net/

Co kto lubi. :)


Chrzanić multi


Wysłany: 2015-02-01 11:15

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:73bc1eda45="yggdrasil"]Ja czekam na kwiecień i nowego Mortal Kombat X

[img:73bc1eda45]http://i.ytimg.com/vi/Ci6lMQNLKZU/maxresdefault.jpg[/img:73bc1eda45][/quote:73bc1eda45]
Grałem trochę w III, też z bratem, a IV tylko ściągnąłem, bo podobno miała być w 3D, popatrzyłem w tekstury i skasowałem.
[img:73bc1eda45]http://michal-kaminski.orgfree.com/wp-content/uploads/2015/02/24.jpg[/img:73bc1eda45]
Góry Świętokrzyskie - Maj 2010


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-05-03 09:17

Oczywiście czekam na [color=YELLOW:b56fbbe88b]Half-Life 3[/color:b56fbbe88b] *_*

[img:b56fbbe88b]http://i.imgur.com/CznjUCq.jpg[/img:b56fbbe88b]

A tym czasem nadchodzi [color=green:b56fbbe88b]Wolfenstein The Old Blood [/color:b56fbbe88b], Wolfenstein: The Old Blood. Jest rok 1946 i naziści są o krok od wygrania wojny. Return To Castle Wolfenstein !!!

Cena: od 68,99 PLN (PC); 69,99 PLN (PS4, X1)
Data premiery: 15.05.2015

[color=YELLOW:b56fbbe88b]Wolfenstein: The Old Blood[/color:b56fbbe88b] - Gameplay Walkthrough Part 1 [1080p HD] - Developer Walkthrough
https://www.youtube.com/watch?v=VwhNEXd4ZUY

Wymagania sprzętowe PC:

Rekomendowane: Intel Core i7 2.6 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GTX GeForce 660/3 GB Radeon R9 280 lub lepsza, 38 GB HDD, Windows 7/8 64-bit

Minimalne: Intel Core i5-2500 3.3 GHz/AMD FX-8320 3.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6870 lub lepsza, 38 GB HDD, Windows 7/8 64-bit

Fejzi już zaciera rączki hehehe


[img:b56fbbe88b]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:b56fbbe88b]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2015-05-03 16:31

Donny90 (Bicz)
Donny90
Posty: 36
Międzychód


Musiałbym wpierw przerobić " The new order", by zabrać się za dodatek, choć szczerze nawiązanie do starego dobrego " Return to Castle Wolfenstain" bardziej do mnie przemawia ; ) Lista tytułów, za które pragnę się wziąć jest dłuuga i doprawdy, nie mam bladego pojęcia jak znajdę na nie czas w tym roku. Z pewnością jest to długo zapowiadany " Wiedźmin: Dziki Gon". Korci mnie też na " Metal Gear Solid V" i jakoś nie daruję sobie "Mad Maxa". Jako smakosz gier utrzymanych w konwencji survival horror nie odpuszczę sobie takiej " Penumbry". Na steamie wyskakuje mi ten tytuł jako proponowany.



Wysłany: 2015-11-15 09:23 Zmieniony: 2016-07-12 20:01

Niedawno miała miejsce kolejna premiera nowej gry, z kultowej serii Call Of Duty: Black Ops lll. I w sumie nic w tym dziwnego, czy też nadzwyczajnego, seria ta już dawno straciła to co miała najcenniejsze > KLIMAT < klimat ll wojenny. Kolejny współczesny konflikt, czy też wojny przyszłości. Ale w Black Ops lll jest pewna misja zatytułowana > Powrót do przeszłości < na pozór nic w tym nadzwyczajnego, gdyby nie to że twórcy w sprytny sposób nawiązują w tej misji po części do klimatów ll wojennych. Mamy tu czołgi Tygrys, opancerzone wozy bojowe, granaty z epoki, saperki i oczywiście jako przeciwników niemieckich żołnierzy którzy w dłoniach trzymają broń przyszłości, wygląda to tak jak by twórcy serii CoD badali rynek przed ewentualnym powrotem serii do klimatów ll wojennych, oraz reakcji graczy nad ewentualnym powrotem serii CoD do ll wojny światowej. Jeśli chodzi o mnie na pewno zagram w Black Ops lll, choć by tylko dla tej jednej misji. Mamy tu namiastkę ll wojenki światowej, a momentami mamy tu dorzucony klimat z pierwszego F.E.A.R.A, a i Crysis też się tu troszkę kłania, chociaż może bardziej we wcześniejszych misjach.

Call of Duty: Black Ops 3 > Powrót do przeszłości

Czy wobec tego czekam na to, aż zagram sobie w CoD: Black Ops lll, tak dla tej jednej misji > Powrót do przeszłości, tak czekam

Być może w grudniu uda mi się kupić nową konsolę, pierwotnie miała to być PS4, ale siła przyzwyczajenia zrobiła swoje i będzie to Xbox One Elite

[img:bac93de588]http://img.game.co.uk/ml2/4/2/3/8/423892_xb1_b.png[/img:bac93de588]

Xbox One: 104 wstecznie kompatybilne tytuły z Xboxa 360, które już 12 listopada będziemy mogli zaprosić na dysk nowej konsoli.

Pełna rozpiska prezentuje się następująco:

A Kingdom for Keflings
A World of Keflings
Alien Hominid HD
Assassin's Creed II
Asteroids & Deluxe
Banjo Kazooie: N n B
Banjo-Kazooie
Banjo-Tooie
BattleBlock Theater
Bejeweled 2
Bellator: MMA Onslaught
Beyond Good & Evil HD
Blood of the Werewolf
BloodRayne: Betrayal
Borderlands
Call of Juarez Gunslinger
Castle Crashers
Castlestorm
Centipede & Millipede
Condemned
Crazy Taxi
Deadliest Warrior: Legends
Defense Grid
DiRT 3
DiRT Showdown
Discs of Tron
Doom
Doom II
Dungeon Siege III
Earthworm Jim HD
Fable II
Fallout 3
Feeding Frenzy 2
Gears of War
Gears of War 2
Gears of War 3
Gears of War: Judgment
Golden Axe
Halo: Spartan Assault
Hardwood Backgammon
Hardwood Hearts
Hardwood Spades
Heavy Weapon
Hexic HD
Ikaruga
Jetpac Refuelled
Joy Ride Turbo
Just Cause 2
Kameo
LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game
LEGO Star Wars: TCS
Lode Runner
LUMINES LIVE!
Mass Effect
Metal Slug 3
Metal Slug XX
Might & Magic Clash of Heroes
Mirror's Edge
Missile Command
Monday Night Combat
Monkey Island 2: SE
Monkey Island: SE
Ms. Splosion Man
Mutant Blobs Attack
N+
NBA JAM: On Fire Edition
NiGHTS into dreams...
OF: Dragon Rising
Pac-Man C.E.
PAC-MAN CE DX+
Perfect Dark
Perfect Dark Zero
Phantom Breaker: Battle Grounds
Pinball FX
Plants vs. Zombies
Prince of Persia
Putty Squad
R-Type Dimensions
Rayman 3 HD
Sacred Citadel
Sega Vintage Collection: Alex Kidd & Co.
Sega Vintage Collection: Golden Axe
Sega Vintage Collection: Monster World
Sega Vintage Collection: Streets of Rage
Shadow Complex
Sonic CD
Sonic The Hedgehog
Sonic The Hedgehog 2
Sonic The Hedgehog 3
Super Meat Boy
Supreme Commander 2
The Stick of Truth
Tom Clancy's RainbowSix Vegas
Tom Clancy's RainbowSix Vegas 2
Torchlight
Toy Soldiers
Toy Soldiers: Cold War
Tron: Evolution
Ugly Americans: Apocalypsegeddon
Viva Pinata
Viva Pinata: TIP
Wolfenstein 3D
Zuma

Jeżeli posiadacie grę w wersji pudełkowej - by przypomnieć ją sobie na XBO, wystarczy włożyć płytę do napędu, konsola nie powinna też robić problemów właścicielom edycji cyfrowych. Wydawca uwrażliwia ponadto, że już w grudniu powyższy zestaw wzbogaci się o Halo Reach, Halo Wars, Call of Duty: Black Ops, Bioshocka, Bioshocka 2, Bioshocka: Infinite i Skate 3.

Katalog będzie rozszerzany o kolejne pozycje

''


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2015-11-18 22:52

Donny90 (Bicz)
Donny90
Posty: 36
Międzychód

Mafia III, NFS, Dark Soul III ( choć poziom trudności ponoć wysoki ), dodatek do Wieśka "Krew i Wino" :D Póki co, na chwilę obecną tyle w kwestii produkcji, na które czekam.



Wysłany: 2016-07-09 06:15

Aktualnie tylko jedna pozycja: Remake Final Fantast VII. Zapowiada się obłędnie!


"If the radiance of a thousand suns were to burst at once into the sky that would be like the splendor of the Mighty One... Now I am become Death, the destroyer of worlds"


Wysłany: 2016-07-22 18:57

Czekam i to zdecydowanie na Battlefilda 1 :D




Oraz na Gears of War 4 :D




''


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Cyberpunk Wysłany: 2019-07-08 02:57

CyberBreathtakingPunk 2077 :]



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło