Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Gry na które czekamy :). Strona: 16

Wysłany: 2012-10-21 20:30

A ja już w piątek mam zamiar zakupić Viking: Battle of Asgard. Gierka wiekowa, bo z 2008 roku, ale dopiero teraz ma premierę na PC, a CDP.pl wyda ją za śmieszne pieniądze - całe 30 zł! Gra pokroju God Of War, z wikingami, na PC i za 3 dyszki? Grzech nie kupić!:D



Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2012-10-21 20:38 Zmieniony: 2012-10-21 20:45

jedras666g gierka wygląda całkiem fajnie,aczkolwiek to nie moje klimaty a co do Dishonored Kuba, na razie poczekam, aż stanieje na Xboxa :D nowości na konsole są troszkę za drogie, jak na moją kieszeń *_* tak mi chodzi po głowie temat o grach na konsole, co wy na to...?

[img:22a1652fd4]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:22a1652fd4]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-10-21 21:19

[quote:0203670ab6="HardKill"]jedras666g gierka wygląda całkiem fajnie,aczkolwiek to nie moje klimaty a co do Dishonored Kuba, na razie poczekam, aż stanieje na Xboxa :D nowości na konsole są troszkę za drogie, jak na moją kieszeń *_* tak mi chodzi po głowie temat o grach na konsole, co wy na to...?
[/quote:0203670ab6]

Gierka droga ale warta swojej ceny. Moze dziś już skończe. Mozna pograć pare raze spokojnie by rozne strategie potestowac. Klimat to polaczenie troche HL (Grafika ludzie od HL2) i steampunka. Fajna skradanka i ładnie wygląda.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-10-21 21:32

Nie wątpliwie Dishonored, to jedna z lepszych gier, tego roku ja jednak poczekam, aż troszkę stanieje, jak nie będzie w co grać, będzie jak znalazł, za mniejsze pieniążki :D hehehe

[img:5c3b44590e]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:5c3b44590e]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-10-21 21:46

Co za gnoje! Pewnie to przez piractwo- jakby w innych krajach nie ściągali gier z netu. :P

Ja również chyba kupię sobie Xboxa. Chciałabym zagrać w Condemned 2, bo też nie wyszedł na PC. Nie wiem tylko, czy gra sprzed paru lat pójdzie na nowym Xboxie.


Chrzanić multi


Wysłany: 2012-10-21 22:14

Jezeli nie jest napisane ze pojdzie to trzeba sprawdzic. Ja sie nabralem z bloodrayne 2. Dishonored na allegro juz ponizej 100 widzialem na allegro uzywany. Kupilem drozej bo nie chcialo mi sie czekac a mialem teraz troche luzniejszy weekend


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-10-21 22:23 Zmieniony: 2012-10-21 22:28

Ja również droga Fejzi mam nadzieję, że nowa generacja konsol będzie obsługiwać starsze, jak i obecnie wydawane gry na konsole.Kupiłem Xbox'a 360, tylko dla tego, że nie wyobrażam sobie bym nie mógł zagrać sobie w nowe części Medala i Call'a a jeśli okaże się w nie dalekiej przyszłości, że obecnie wydawane gry na konsole i te wcześniejsze nie będą chodzić na konsolach nowej generacji, no to cóż, jak będą pieniążki, a sytuacja będzie tego wymagać, kupię konsole nowej generacji, ale to jeszcze trochę czasu upłynie, zanim się ukarzą, na moje oko, za jakieś 3tszy - 4ery latka :-) No chyba że w tym czasie uda mi się zmontować nowego PC.Jakoś Kuba załatwię nie co taniej Dishonored na Xboxa, choćby jak wspomniałeś przez Allegro

[img:464fc1c234]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:464fc1c234]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-10-21 22:28

Ale żeby starsze gry chodziły, to chyba trzeba starszą wersję konsoli kupić? Nie znam się na konsolach, ale na przykład wiele starszych gier nie chodzi pod nowym windowsem, więc chyba podobnie jest z konsolami.

HardKill- grałeś w Condemned 2?


Chrzanić multi


Wysłany: 2012-10-21 22:31 Zmieniony: 2012-10-21 22:54

Ja też droga Fejzi jestem zielony w temacie konsol, dopiero odkrywam ten nie znany dla mnie do tej pory świat *_* hehehe, a w Condemned 1/ 2, nie grałem jeszcze .Pierwszą grą w którą zagram na Xbox'sie będzie Battlefield 3, kupiłem ją przy okazji kupna konsoli *_*

Aha Kuba wiesz coś o tym, > Bethesda ogłosiła, że instalacja Doom 3: BFG Edition jest co prawda możliwa, ale nie pomoże w usprawnieniu działania gry, a nawet zaszkodzi, gdyż zablokowany zostanie dostęp do zawartych w zestawie gier Doom i Doom 2. < znalazłem to w necie, ale nie znam więcej szczegółów na ten temat, o co tu chodzi..? jakich platform te problemy mają dotyczyć...? co to w ogóle za problemy...? z instalacją Doom 3: BFG Edition...?

[img:6ec99a2f52]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:6ec99a2f52]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-10-21 22:54

Condemned to świetna gra, powstawała chyba równolegle z F.E.A.R., tekstury są podobne, tylko jest bardziej "syfiasto", a gra trzyma w napięciu mimo, że praktycznie nie ma tam żadnych duchów. :) Polecam. Dwójka z tego, co czytałam, jest jeszcze bardziej "zjechana". :D


Chrzanić multi


Wysłany: 2012-10-21 22:57 Zmieniony: 2012-10-21 23:14

Właśnie lukłem na Condemned w necie, i wygląda zachęcająco widziałem w saturnie za nie zbyt duże pieniążki Gears Of War 2 / 3 na Xbox'a *_* jedynkę mam na PC. Muszę jeszcze kupić kabel HDMI, by podłączyć konsole do TV *_*

[img:c3c4620480]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:c3c4620480]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-10-22 00:02

Jeśli o mnie chodzi to ja konsoli nie zamierzam kupować w ogóle. To co wychodzi na PC mi wystarczy, a jak nie zagram w Red Dead Redemption czy God of War to krzywda mi się nie stanie prawda?;D Poza tym cena gier na konsole jest dla mnie zaporowa, a na dodatek rodzina nie dałabymi TV do grania więc pozostaję przy PC


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2012-10-22 18:23 Zmieniony: 2012-10-22 18:30

Ja nie zamierzam kupować nowości na Xbox'a, po prostu ceny nowości na konsole, są również i dla mnie cenami zaporowymi, po prostu nie stać mnie na kupno konsolowej nowości (gry), ale tak samo jak w przypadku PC, gry konsolowe także mają swoje różnego rodzaju tańsze serie gier.Nie muszę koniecznie za wszelką cenę od razu zagrać w nowość na konsole.Poczekam sobie troszkę i kupię interesującą mnie grę,na konsole jak pojawi się za jakiś czas w tańszej serii.Mój PC ma parę latek, do tego XP, a ostatnio większość nowości (GRY)na PC, wychodzą bez wsparcia dla XP, więc Xbox jest dla mnie pewnym rozwiązaniem, do czasu aż uda mi się uskładać pieniążki na nowego kompa, już przynajmniej z Windowsem 7.Rozglądam się ostatnio w gierkach na konsole, i jest na prawdę sporo gierek na Xboxa, które by mnie interesowały, za naprawdę nie wielkie pieniądze.

A pro po TV jedras666, zawsze możesz kupić drugie TV wyłącznie pod konsole taki żarcik

Generalnie zdecydowanie wolę grać na PC,ale jak wspomniałem wcześniej, konsola jest dla mnie pewnym rozwiązaniem, do czasu uzbierania pieniążków na nowego kompa, a jak wiadomo to troszkę kosztuje.

[img:2c1cdad976]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:2c1cdad976]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-10-22 20:28

[quote:50a94e0333="HardKill"]A pro po TV jedras666, zawsze możesz kupić drugie TV wyłącznie pod konsole taki żarcik
[/quote:50a94e0333]

Taaa i ciekawe gdzie bym go sobie wsadził, chyba na łeb:P. A tak serio rozumiem twój ból z upgradem kompa, bo gdyby nie to, że mój poprzedni złom się spierdolił na dobre, to nie kupiłbym sobie nowego. I mimo tego, że ten komp nie jest jakimś kombajnem, to jednak wiele gierek na nim startuje, więc nie narzekam


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2012-10-22 22:21

A po co TV do konsoli, można przecież monitor od kompa podłączyć.


Chrzanić multi


Wysłany: 2012-10-22 22:22

To po co mi w takim razie konsola skoro mam PC?


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2012-10-22 22:39 Zmieniony: 2012-10-22 22:50

To po co PC...?, skoro są konsole hehehehe, teraz to już nie kumam wood wam chodzi *_* przecież napisałem parę postów wcześniej, dla czego generalnie kupiłem Xboxa! a nie, po co mi to, skoro mam to, po co to, skoro wystarczy tamto, no jaja sobie robicie normalnie :-) hehehe

Przypomnę!

"Generalnie zdecydowanie wolę grać na PC,ale jak wspomniałem wcześniej, konsola jest dla mnie pewnym rozwiązaniem, do czasu uzbierania pieniążków na nowego kompa, a jak wiadomo to troszkę kosztuje. "

[img:05ac64ab0b]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:05ac64ab0b]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-10-22 22:55

Ja mówię akurat o sobie, a Ciebie rozumiem po co kupiłeś konsolę. Mi to po prostu do szczęścia nie potrzebne i tyle; jak już pisałem - nie umrę jeśli nie pogram w Gears of War czy Red Dead Redemption, a na PC też jest wiele świetnych gierek jak Wiedźmin 2, Skyrim, Darkness II czy wspomniany Viking;D. Fakt, że PC wymaga upgrade'u ale jak się już go zrobi, to wtedy jest tym większa frajda z oglądania możliwości swojej maszyny. Nie mam nic do konsol, bo osobiście uważam, że to po prostu kwestia gustu na czym wolimy grać' ja akurat jestem PC-towcem, inni wolą Xboxa a jeszcze inni PlayStation. Ja to tak widzę i dlatego nigdy nie pluję na konsolowców bo gracz zawsze pozostanie graczem, nie ważne na czym gra


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2012-10-22 23:02 Zmieniony: 2012-10-24 19:53

I słusznie godosz jedras666 ja też jestem z krwi i kości PC-towcem, sytuacja zmusiła mnie jednak do takiego, a nie innego posunięcia, mam jednak nadzieję, że w miarę szybkim czasie uda mi się zmontować, mojego ulubionego nowego PC!!!!! *_*

Zupełnie zapomniałem o gierce, na którą to też czekam




[img:572080720d]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:572080720d]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-10-24 20:35

LordLard (Matuzalem)
LordLard
Posty: 95
Biała Podlaska\Lublin\Kuldahar

Czekam na DoTA 2


Życie jest wyjątkową grą RPG - żyjesz żeby się rozwijać i przetrwać!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło