Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Burzum - Belus. Strona: 1

Artykuł: Burzum - Belus

Wysłany: 2010-03-02 08:45

Eeee, ostatnie 2 płyty Buzrum były dużo gorsze. "Belus" to dla mnie zbyt rozwleczona wersja "filosofem". Nie ejst tak źle jak piszecie, ale do zachwytu oczywiscie podstaw brak


.


Wysłany: 2010-03-02 11:23 Zmieniony: 2010-03-02 11:24

[quote:e3b860e75b="Paskievicz"]

średniak z ch.owym brzmieniem niewiele lepszym niż kVltowy Quintessence darkthrona [/quote:e3b860e75b]

Five million wooooomen so alone in the niiiiight.hehehe kult, nagrany pietnascie lat temu z o wiele lepszym brzmieniem!!!!!!

A BELUS? kicha straszna,nawet nie zblizajacy sie poziomem do ostatnich dwóch pozycji,jak juz wspomniałem gorszy od debiutu,gówniany wokal,gówniane riffy,gówniane brzmienie,kryminał przyblokowal kolesia i to konkretnie,pozostaje mu tylko zyczyc jak najszybszego powrotu na łono społeczenstwa



Wysłany: 2010-03-02 12:03

[quote:407d5d749f="Paskievicz"][quote:407d5d749f="DEMONEMOON"]nagrany pietnascie lat temu z o wiele lepszym brzmieniem!!!!!![/quote:407d5d749f]
może garnki były w szafkach jak nagrywali w kuchni i przez to wyszła lepsza akustyka [/quote:407d5d749f]

nie w szafkach tylko w garazu :)

Tak na powaznie tamtejszy BM był odpowiedzia na wtórna juz wtedy scene DM,przeciez mozna było ochujec miliony ekip grajacych i brzmiacych identycznie,-utworzyly sie dwa obozy,tych którzy nie przyjeli nowej konwencji w ekstremalnym napierdalaniu, holdujacym technice przetartemu brzmieniu i wprowadzajacych łomot na salony i drugi obóz którego priorytetów nie trzeba przedstawiac a do którego ja sie załapałem :)



Wysłany: 2010-03-02 12:52

[quote:cb94849d42="Paskievicz"]też się załapałem ... ale na szczęście już mi przeszło to byloby takie trochę smutne być całe życie pojebusem hehe

a darkthrone to tak nie do końca, biorąc po uwagę ich pierwszy albumik hehe

co do quintessence to do tego numerku chyba nawet Krystian ten 'zacny' tekst napisał [/quote:cb94849d42]

He,sam piszesz ze Ci przeszło czyli z "jednego na drugie" znalazłes po prostu sobie inne poletko ,na polu ktorego dajesz sobie upust swoim pojebanym fantazjom,tak na prawde człowiek całe zycie sie uczy a i tak umiera pojebany hehehe,to prawda stara jak swiat

Pierwszy albumik Darkthrone tak naprawde niczym ciekwym sie nie wyrózniał posród owczesnej masy DM łojenia,a tekst zeczywiscie napisał ten ów "zacny"



Wysłany: 2010-03-02 13:47 Zmieniony: 2010-03-02 13:49

[quote:ff877ce6eb="Paskievicz"]przeszło mi w sensie, że nie jestem już zajobem jeśli chodzi o żaden styl ani gatunek, teraz to już dla mnie tylko muza i balanga a nie 'sens życia' jak u coniektórych widuję

a wracając do BIELUSA to wciąż zagadką jest dla mnie ta introdukcyjna piłeczka pingpongowa. jak myślicie, o co w tym biega?[/quote:ff877ce6eb]

Oczywiscie ze przesadne TRUOWANIE obojetnie w jakim gatunku to przesada,zarezerwowana tylko dla nastolatków hehe

a z ta piłeczka to musi byc zwiazany chyba jego jakis kryminalny koszmar :)



... Wysłany: 2010-03-04 01:11

Powiem wprost pierwsze 2, 3 utwory zmyliły, ze to będzie PŁYTA, a jest... niestrawny twór, zlepek pomysłów. Może następnym razem.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2010-03-19 19:37

Słucham se tego od wczoraj i mam następujące odczucia:

- utwory numer 1, 7 i 8 można sobie rzeczywiście podarować (''Belus' Tilbakekomst '' to szczyt wszystkiego :D),
- utwory 3 i 4: takie sobie pinkolenie
- utwory 2, 5 i 6 są nawet niezłe; wpadają w ucho.

Wiadomo - nic odkrywczego to nie jest ale jestem zadowolony że brzmi to przynajmniej nieco ''oldskulowo''.
Nie tak jak nowy Immortal na przykład


W dzisiejszych czasach nikomu nie można ufać, nawet własnej dupie - wydaje ci się że chcesz pierdnąć a możesz się zesrać.


Wysłany: 2010-03-19 22:30 Zmieniony: 2010-03-19 22:30

[quote:595d14ef8c="Behold"]

Wiadomo - nic odkrywczego to nie jest ale jestem zadowolony że brzmi to przynajmniej nieco ''oldskulowo''.
[/quote:595d14ef8c]
Niestety nic odkrywczego i brzmi ch..owo a nie old skulowo :)

PS STAY



Wysłany: 2010-03-21 15:53

Dlatego dodałem ''nieco' przed ''oldskulowo'' :D A TBH to słyszałem ostatnimi czasy bardziej ujowe albumy niż Belusa


W dzisiejszych czasach nikomu nie można ufać, nawet własnej dupie - wydaje ci się że chcesz pierdnąć a możesz się zesrać.


Wysłany: 2010-06-03 23:41

Nie wydaje mi się żeby Varg miał zamiar tworzyć odkrywczą muzykę..od bycia odkrywczymi są inne zespoły i inne gatunki więc wybaczcie elokwentni znawcy black metalu. Czepiacie się brzmienia? brzmienie ma być brudne i takie jest, jak macie ochote na sterylne to wypierdalać do szpitala albo na eurowizje



Wysłany: 2010-06-04 09:27

Varg tworzy muzykę którą łykną pryszczaci fani ,gość jest spłukany liczy więc na ich chojność .



... Wysłany: 2011-01-22 02:04

[quote:2ad0c8f647="zsamot"]Powiem wprost pierwsze 2, 3 utwory zmyliły, ze to będzie PŁYTA, a jest... niestrawny twór, zlepek pomysłów. Może następnym razem.[/quote:2ad0c8f647]
No i posłuchałem ponownie i ... sypie głowe popiołem ( ) i powiem tak- rewelacyjna płyta. Szczerze potrzebowałem czasu, by pewne niuanse docenić...


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2011-01-22 10:53

Belus to dobra płyta, ludzie poprostu zbyt duzo oczekiwaliscie od nigo po wyjsciu z pierdla, a zrobił kawał dobrej roboty. Dla mnie płyta jest bardzo dobra.


Long Live Horror


Wysłany: 2011-07-16 20:42

Zgadzam się z Miko93. I o ile Belus to dobry album i czasem do niego wracam, tak Fallen pozostawia zupełnie odwrotne wrażenie..


Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.


Wysłany: 2013-10-27 02:03

Tak sobie na odreagowanie Anathemy załączyłem "Belus" i jestem po rażeniem tego "powrotnego" albumu. Genialny, spójny, melancholijny, mocno hipnotyzujący...
Echa dwójeczki w pewnych partiach gitar, bo to inne wrażenie niż z geniuszu "Hvis...". do tego niepowtarzalnego brzmienia tylko Gorgoroth na Incipit w jednym utworze się zbliżył...


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2013-10-28 20:57

[quote:cd0ab68e17="zsamot"]"Hvis...". do tego niepowtarzalnego brzmienia tylko Gorgoroth na Incipit w jednym utworze się zbliżył... [/quote:cd0ab68e17]
Podpiac ten riff mozna niemal pod plagiat kompozytorski



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło