Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Jaki sprzęt muzyczny polecacie?. Strona: last

Jaki sprzęt muzyczny polecacie? Wysłany: 2010-01-28 04:32

Jaki sprzet do słuchania muzy polecacie w różnych kategoriach cenowych?


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2010-01-28 23:21

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Sprzęt Lg jest good jo wogóle nie narzekom. 4 głośniki po 50W. Do mieszkania m2 starcza w zupełności. Czysty dźwiek całkiem dobra dynamika. Tyle że mało z tego korzystam bo 3/4 muzy i tak słucham na słuchawkach. Obecnie mam słuchawki AKG K 142 jak dla mnie idealne. Wcześniej używałem słuchawek Panasonic i Sony.


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2010-01-28 23:32 Zmieniony: 2010-01-28 23:38

Ja mogę polecić Yamaha PianoCraft E810, którą sam posiadam.
Cudowny i czysty dźwięk wg mnie, natomiast wg wyczytanych gdzieś opinii ekspertów - namiastka audiofilskiego sprzętu (i dobry początek audiofilskiej przygody).
cena w zależności od sklepu (ok. 1600 - 2800)
w kategorii mini wież, podobno najlepszy sprzęt
W tym temacie jednak nie jestem biegły.

http://www.hi-fi.com.pl/testy_hifi_stereo_txt.php4?id=228

http://www.audioklan.com.pl/www-artykuly.php?id=71



Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2010-01-28 23:46

Do CD mocny i dobry zestawik stereo,a MP3 dobra karta dzwiekowa i dobre słuchawki



Wysłany: 2010-01-29 00:14

[quote:da5866febc]Jaki sprzęt muzyczny polecacie?[/quote:da5866febc]

[color=RED:da5866febc]Zaje*isty[/color:da5866febc]



(Nie mogłam się powstrzymać.)

(O - nowy dział jest - ale skrzynki nadawczej nie ma.)


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-01-31 13:48

Vanique (Anciliae)
Vanique
Posty: 57
Wodzisław Śl.

Jakie słuchawki polecacie do 300 zł? Kompletnie się na tym nie znam a chce sobie zrobić prezent na urodziny :P


"tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota" Albert Einstein


Wysłany: 2010-02-02 21:22

Vanique (Anciliae)
Vanique
Posty: 57
Wodzisław Śl.

Dzięki :) połaziłam dzisiaj po sklepach i znajomy przekonał mnie do słuchawek creative aurvana live zamówię je w piątek mam nadzieję że się nie zawiodę xD


"tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota" Albert Einstein


Wysłany: 2010-02-06 17:37

A co polecacie z przenośnych odtwarzaczy mp3? Parę miesięcy temu zainwestowałem w odtwarzacz Sony z redukcją dźwięków otoczenia i jestem z niego bardzo zadowolony.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2010-02-06 19:39 Zmieniony: 2010-02-06 20:05

Vanique (Anciliae)
Vanique
Posty: 57
Wodzisław Śl.

W łapkach słuchawki będę miała w poniedziałek lub wtorek zależy jak uda mi się ze szkołą :D
Z mp3 to ja mam adys S7, kupiłam ją chyba 2 albo 3 lata temu, nie wiem nie znam się bo to moja pierwsza i chyba ostania mp3 bo przerzuciłam się na komórkę muzyczną, ale jak się do niej podłączy słuchawki Sennheiery albo jakie kolwiek inne z tych lepszych to gra jak dla mnie bardzo fajnie. Ot taka sobie zwykła mp3 za 80 zł lecz przeszła ze mną niejedno tylko ekranik się jej rozlał po spotkaniu trzeciego stopnia z pewną butelką... Mimo to żyje do dziś :D


"tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota" Albert Einstein


Wysłany: 2010-02-08 21:09

Vanique (Anciliae)
Vanique
Posty: 57
Wodzisław Śl.

Mam,mam je w końcu !!! Zaznaczam na początku że to miej pierwsze tak drogie słuchawki (mój wcześniejszy rekord to było 30 zł) i że się na tym kompletnie nie znam xD Jak na razie słuchałam ich na komórce i 5 letnim komputerze z zintegrowaną kartą dźwiękową i jedyne co mogę powiedzieć to to że są boskie (ale w sumie to każde były by dla mnie cudem:D)! Nie umie się doczekać kiedy wymienię mój złom na coś lepszego co nastąpi za ok miesiąc :) w tedy kiedy się rozgrzeją czy jak to się tam zwie po fachowemu :D nie tłumią do końca dźwięków z otoczenia ale skutecznie je przytłumiają. Trzeba zaopatrzyć się w lepszy przedłużacz bo ten co jest dodany rzeczywiście znacząco spłyca dźwięk. Są niesamowicie wygodne i super grzały ucho jak wracałam do domu :D


"tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota" Albert Einstein


Wysłany: 2010-02-08 21:09

Vanique (Anciliae)
Vanique
Posty: 57
Wodzisław Śl.

Mam,mam je w końcu !!! Zaznaczam na początku że to miej pierwsze tak drogie słuchawki (mój wcześniejszy rekord to było 30 zł) i że się na tym kompletnie nie znam xD Jak na razie słuchałam ich na komórce i 5 letnim komputerze z zintegrowaną kartą dźwiękową i jedyne co mogę powiedzieć to to że są boskie (ale w sumie to każde były by dla mnie cudem:D)! Nie umie się doczekać kiedy wymienię mój złom na coś lepszego co nastąpi za ok miesiąc :) w tedy kiedy się rozgrzeją czy jak to się tam zwie po fachowemu :D nie tłumią do końca dźwięków z otoczenia ale skutecznie je przytłumiają. Trzeba zaopatrzyć się w lepszy przedłużacz bo ten co jest dodany rzeczywiście znacząco spłyca dźwięk. Są niesamowicie wygodne i super grzały ucho jak wracałam do domu :D


"tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota" Albert Einstein


Wysłany: 2010-02-08 21:18

[quote:6d544542c7="Vanique"]Trzeba zaopatrzyć się w lepszy przedłużacz bo ten co jest dodany rzeczywiście znacząco spłyca dźwięk. :D [/quote:6d544542c7]

:) :) :) :)



Wysłany: 2010-02-09 00:02

[color=BLUE:8159d5adae]Yamaha RX-V1065[/color:8159d5adae]
Do tego glosniki [color=BLUE:8159d5adae]QAcoustics (seria 2000): 2050 przednie + sub 2070S[/color:8159d5adae]
Oba komponenty otrzymaly swietne oceny od magazynu What HI FI?
Niezly zestaw na dobry poczatek.

Brzmi naprawde niezle Moim zdaniem jeden z lepszych (jesli nie najlepszy) z zestawow jesli chodzi o ta polke cenowa.

Jesli chodzi o sluchawki: Bose


'I SOMEHOW FEEL THAT EVERYTHING WILL CHANGE FOR BETTER... IN THE MEANTIME I MUST HOLD TO MY IDEALS. PERHAPS THE DAY WILL COME WHEN I'LL BE ABLE TO REALISE THEM.' Anne Frank, 15 July 1944


Wysłany: 2010-02-09 01:14

Bose to strzał w płot. Cena 5 do 10x większa niż wskazywałaby jakość. W ich cenach można mieć doskonałe ATH o prawie idealnie płaskiej charakterystyce i mega szerokim paśmie albo grado, które są na podobnym poziomie co ATH. Bose to czysty marketing.


Co nas nie zabije, to nas sponiewiera.


Wysłany: 2010-02-09 09:23

Vanique (Anciliae)
Vanique
Posty: 57
Wodzisław Śl.

[quote:c5f0c17780="DEMONEMOON"][quote:c5f0c17780="Vanique"]Trzeba zaopatrzyć się w lepszy przedłużacz bo ten co jest dodany rzeczywiście znacząco spłyca dźwięk. :D [/quote:c5f0c17780]

:) :) :) :)[/quote:c5f0c17780]

???


"tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota" Albert Einstein


Wysłany: 2010-03-23 16:40

A co sądzicie o ipod touch 64 gb? Musze sobie kupić nowy przenośny odtwarzacz, bo stary sie rozpada. Brat mnie przekonuje do niego, ale nie jestem do końca pewna.



Wysłany: 2010-03-23 16:51

[quote:336cb571ae="lereli"]A co sądzicie o ipod touch 64 gb? Musze sobie kupić nowy przenośny odtwarzacz, bo stary sie rozpada. Brat mnie przekonuje do niego, ale nie jestem do końca pewna. [/quote:336cb571ae]
Dużo pamięci, ale ja osobiście polecałbym coś marki Sony. Moim zdaniem mają lepszą jakoś dźwięku.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2010-03-25 16:45

Jak sie ładnie komponuje z meblami to poprawia walory estetyczne słuchania


Life is complex: it has both real and imaginary components


Nieskończenie dużo kombinacji Wysłany: 2010-03-25 18:32

Lupp (Bicz)
Lupp
Posty: 505
Restinpeace

Lepiej porządne stereo, niż 5 kanałów.
Typy poniżej.
Wzmacniacz dwukanałowy - normalne stereo Harman/Kardon HK 980 (HK980) - to ma wykop
NAD - bardzo wiarygodny i czysty odsłuch
(wszystko tej firmy - wzmaki, CD/DVD, preampy etc.)
Yamaha - bardzo dobre wzmaki w cenie ok 1000 pln
Głośniki:
Tannoy, Yamaha
Godne rozważenia rozwiązanie to para aktywnych głośników typu monitory studyjne - np.Yamaha HS 80M,HS50M.Taki zestaw przyjmie każde źródło (CD, IPod etc.).


Do not quote - think for yourself


Wysłany: 2010-06-06 23:44

a no właśnie mój odtwarzacz CD ma już swoje latka i prosi się już o przejście na zasłużoną emeryturę :) jaki odtwarzacz CD byście polecili w grę wchodzi suma do 15OO zł,osobiście myślałem o kupnie odtwarzacza CD firmy Yamaha.

[img:dba38e8ad6]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:dba38e8ad6]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło