Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Żywiec. Strona: 1

Artykuł: Żywiec

Wysłany: 2006-09-10 12:37

Warka jest pycha, ale Żywiec z sokiem mi bardzo smakował...
Wogóle cóż za porażka, byłam w wakacje godzinę drogi od Żywca w mieście oczywiście byłam, ale samego browaru nie odwiedziłam...Wstyd!


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-09-10 12:42

warka jest fuuu słodka... sambor export jest najlepszy, no i z Koszalina ^^

no i lecha jeszcze popijam... a tak to za piwem za bardzo nie przepadam...


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-09-10 12:53

dobry żywczyk nie jest zły, ale tradycyjny gdanski kaperek jest to 8) co tam jeszcze okocim mocny i carlsberg jest też yummii


cóż o mnie pomieszkuje sobie w Gdańsku :) jak widać zajęcie student jeśli można to nazwać zajęciem :p ogólnie to siedzę i nic nie robię dlatego czasem jestem na dp :D


Wysłany: 2006-09-10 14:03

Widzę że moja recenzja już zdążyła zbulwersować towarzystwo DP :)



Wysłany: 2006-09-10 14:14

a piwo z browaru amber przecierz jest jeszcze taki dobry Kożlak z z żywca to jabardziej lubie jak jest lany ( nieoszukiwany) w górach po cieżkiej wędrówce w upalny dzień to wtedy jest wspaniały no i porter żywca. No niezapominajmy też o fortunce :) - wchodzi jak sok


Bądź miły dla swojego wroga nic bardziej go nie wkurwi


Wysłany: 2006-09-10 14:20

A piliście Kolorka? :D Moczy się Kolorka w Specjalu i wychodzi zajebiście kolorowe piwo, np. fioletowe :twisted:



Wysłany: 2006-09-11 21:20

A piliście kiedyś piwo Rycerskie? :twisted: z 3cm zagryzką na dole?


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-09-12 00:17

No to ja wrzucę link, który sporo może do tematu wnieść:
http://www.browar.biz/
Oczywiście rozchodzi się głównie o zawartość forum.



Wysłany: 2006-09-12 10:06

[quote:644c8a9341="mr_president"]dobry żywczyk nie jest zły, ale tradycyjny gdanski kaperek jest to 8) co tam jeszcze okocim mocny i carlsberg jest też yummii[/quote:644c8a9341]

Żywiec jest ok :twisted: ale Kaperek, Koźlaczek, Dębowe, chyba są lepsze :twisted:


.


Wysłany: 2006-09-21 23:29

Jestem z Żywca i pozostane wierna
Zywiec... bardzo lubie...
:mrgreen: no ale czasami nie stać mnie na to piwko bo jednak nie oszukujmy sie... nawet w moich stronach gdzie jest browar... cena owego towaru nie odbiega od ceny krajowej ...chociaż spotkałam sie gdzieś na drugim końcu Polski Piwo Żywieckie było tańsze niz w moich stronach.... porażka...
no więc jeżeli braknie mi tej złotówki na browarka zastępuje go Żuberkiem , który powstaje z jęczmienia....
Warką i Tatrą Mocną nie gardze :wink: :wink:



Wysłany: 2006-09-21 23:39

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

nie nie tylko nie żywiec :? z tych w Polsce robionych to lech, kaper z Gdańska :D , warka strong, koźlak, gdy jest ciepło to zielony freeq :wink: no i dog in the fog
polecam belgijskiego Lucifera i francuskiego Belzebuth'a o ile jeszcze są produkowane...


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2008-07-23 13:10

Hmm ja daje 5 za recenzje, żywczyk jest genialny;P jedynie co może mu dorównać to Okocim palone i Pilsner ;P aczkolwiek w cenie Żywiec tu wygrywa....Warka? to se słodzik dajcie do piwa a nie ;P xD jeszcze chciałbym spróbować piwa "Gotyckie" z browaru Grudziądz xD


Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło